Opinie o Auto-Gibas Kamil Gibas w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Auto-Gibas Kamil Gibas. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Gibas Kamil Gibas o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Gibas Kamil Gibas w Ruda Śląska

Inia Nowy wpis

My z chłopakiem to zastanawiamy się czy firma nie jest działalnością rodzinną skoro praktycznie nikt nie odpowiada na zapytania od kandydatów. Sam jako lakiernik zatrudnienia szuka. czyli przy tych autkach tutaj nikt w komisie nie robi?

Ilona K. Nowy wpis

Polecam komis Pana Kamila...kupilam tam juz pare samochodów i z każdego jestem zadowolona,szybka i konkretna obsługa,miły wlasciciel...polecam komis q Bielszowicach????

To co z tą pracą jako blacharz lub też mechanik? Jest ona w ogóle od tego roku możliwa? ze dwa lata temu w komentarzach przewijały się wzmianki o tych stanowiskach, ja akurat specem od blach jestem, wiecie wiec czy można sobie tu przyjść dorobić? Chyba ze normalnie na umowę o prace biorą?

Mariola Nowy wpis

Profesjonalna sprzedaż samochodów komisowych. POLECAM !!!

Brałeś udział w rekrutacji do Auto-Gibas Kamil Gibas. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Justa

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Byłam z rzeczoznawcą. Oglądałam samochód i potwierdziły się przekazane przez sprzedawcę informacje. Polecam za uczciwość i dobre ceny.

Karol

Wszystko ok i najważniejsze, że sprawnie i szybko. Polecam.

Patryk

Kupiłem auto i jestem mega zadowolony. Sprzedawca bardzo dobrze i konkretnie podchodzi do klienta. Auto w wyśmienitym stanie, na stacji diagnosta nie miał do czego się przyczepić. Polecam każdemu jeżeli chcecie kupić auto dobrze i tanio

Julia

Z całego serca polecam komis. Profesjonalne podejście do klienta. Wszelkie informacje udzielone. Kontakt godny naśladowania. Warto wspomnieć o rzetelnym załatwieniu wszelkich formalności tj. akcyza itp. Dziękuję za super auto. Opel śmiga bez zarzutów.

Justyna

Wszystko ok i najważniejsze, że sprawnie i szybko. Panowie pełni wyrozumiałości i progesjonalizmu. Polecam.

Hanna
@Justyna

Panowie tutaj to w stałym składzie pracują czy zdarza się jakaś rotacja? Wiadomo jak za taką robotę mogą tu wynagradzać i czy jest opcja, żeby przyjęli kogoś bez doświadczenia do siebie?

Krystian

Jedyna firma która podchodzi normalnie do klienta. Kupiłam auto, za 30tys wiadomo było w nim do zrobienia to i tamto ale cena rynkowa była 8tys tańszy o czym mnie poinformowano i co się potwierdziło u mechanika. Napewno następny samochód będzie zakupiony u was! Polecam!!!

Klient

Tego miejsca nawet nie można nazwać komisem, auto złom, wciskają kit klientom sprzedają uszkodzone samochody po szkodzie całkowitej jako bezwypadkowe, po drugiej stronie mają blacharza

Hanna
@Klient

Ciekawa jestem od czego to zależy, że opinie są aż tak skrajne. Te egzemplarze tutaj na poważnie są aż tak zróżnicowane? Co z waszym autem było konkretnie nie tak, zgłaszaliście do to do nich?

Eugeniusz

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Byłem z mobilnym rzeczoznawcą. Oglądałem dwa samochody i w każdym potwierdziły się przekazane przez sprzedawcę informacje. Polecam za uczciwość i dobre ceny.

Wanda
@Eugeniusz

Super, że jesteś zadowolony z zakupu. No i dobrze, że te informacje się potwierdziły. A jakie auta i za ile kupiłeś? Sama szukam czegoś dla siebie.

Zbyszek

Nie rozumiem ludzi którzy piszą takie opinie większość samochód na tym komisie są zaniżane ceny nawet o 10-15tys zł więc musiało coś samochodu do Legac jakąś kolizja otarcie czy coś kolwiek ja w tym komisie wymieniam samochody co dwa lata na nowszy w 100%przebiegi są autentyczne a pod względem wypatkowosci to 99% samochodów sprowadzone z zagranicy mialo jakąś szkodę teraz każda cześć jest wymienna i nie pisze w ogłoszeniach tak jak inni 100% bezwypadkowy tak jak na komisach z czystym sumieniem mogę polecić ten komis pozdrawiam Pana Kamila

Kris

NIE POLECAM/ WRĘCZ ODRADZAM Pod pozorem wymienionego błotnika chciał ukryć zniszczony cały prawy przód + szyba, maska, zderzak i deska wraz z poduszkami. Podsumowując? To nie jest nieuczciwy sprzedawca, to jest zwykły (usunięte przez administratora)

Gabriela
@Kris

jak odkryles te zmiany w samochozie? pomogl inny mechanik ? czy ten o ktorym piszemy oddal kase za auto, jak skonczyla sie ta historia?

Profesjonalna sprzedaż samochodów komisowych. Doradza, sprowadzą za normalne pieniądze

@Kasia

Co to znaczy "sprowadzą za normalne pieniądze"? Normalne, czyli jakie?

Klient

Nie polecam nikomu, sprzedawca nie jest w porządku z klientem, zataił prawdę o sprzedawanym samochodzie, już nigdy nie kupię u niego nic ani nikomu nie polecę wręcz przeciwnie będę informował jak największą ilość osób aby omijali tego handlarza szerokim łukiem

Zawiedziony klient

Sprzedawca to (usunięte przez administratora) nie dziwię się że nie ma konta na Google, sprzedał samochód jako bezwypadkowy okazało się że pojazd miał szkodę całkowitą, przy czym zaniżył cenę na fakturze aby nie było możliwości zwrotu, nie polecam nikomu

Szalona Ila

Polecam komis Pana Gibasa...kupowalam tam nie jedno auto...zostawiając swoje w rozliczeniu...obsluga perfekcyjna i miła...polecam ten komis kazdemu????

Zawiedziony

Oglądałem na tym komisie BMW f45 218i z informacji sprzedającego samochód miał lekko zarysowany lewy bok jednak jak się okazało miał on o wiele poważniejsze zdarzenie z prawej strony. Ogólnie samochód strasznie niechlujnie naprawiony. Niestety ale nie polecam, ja zmarnowałem tylko czas.

Roman

Jeździli 4 lata, auto im się znudziło i teraz oczerniają porządny komis. Ludzie wstyd by wam było. Przez te 4 lata sami może nie raz mieliście jakąś stłuczkę. Niema wam wstyd?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Gibas Kamil Gibas - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Auto-Gibas Kamil Gibas?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Gibas Kamil Gibas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Gibas Kamil Gibas?

Auto-Gibas Kamil Gibas
  • Powstańców Śląskich 14