Opinie o Marek Długi Kanał Misia i Ja w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Marek Długi Kanał Misia i Ja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marek Długi Kanał Misia i Ja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Długi Kanał Misia i Ja w Chorzów

Andzix

Ja uważam, że nikt nie powinien mówić że Michasia to, Misia tam to. To nie ona tak chce te filmy nagrywać bez sensu. Myślę że to jej rodzice do tego dopuszczają, i mają takie głupie pomysły. I nie mogę słuchać, jak niektórzy tutaj mówią, że Michasia jest otyła. Teraz uważnie mnie posłuchajcie, spróbujcie wczuć się w Michasię, i czytajcie sobie te obrażające komentarze, Michasia jest otyła itp. Jak się teraz czujecie? Czy rozumiecie co wam w tej chwili wytłumaczyłam? Jedna dziewczyna napisała opinię : ,,Może Michasia jest na coś chora? Nie powinniście obrażać jej, że jest otyła" . Popieram tę opinię. Może tak być, że Misia jest na coś chora, dlatego jest otyła. A jeśli nie jest chora na otyłość, to i tak to nie była by jej wina, tylko jej rodziców, ponieważ za zwyczaj dzieci niepełno letnie, są tzwn. niejadkami (czyli po prostu mało jedzą). A z kolei osoby pełnoletnie decydują same o swojej diecie/ilości jedzenia. Dziękuje, że mogłam opisać co ja o tym myślę (moją opinię) Pozdrawiam ;)

Dominika

Czyli z tego co piszecie wnioskuję, że nagrywają i obrabiają filmiki sami? Nie zatrudniają pracowników? Bo szukam pracy w socjalach :D

Widz

Oglądamy z córką ich kanał. Córka bardzo lubi misię. Mówiąc szczerze jestem w szoku jak można pisać tu ze dziewczynka jest otyła , zmęczona itd autorzy takich komentarzy pomyśleli co czują rodzice dziewczynki gdy czytają takie opinie ? A może dziewczynka na coś choruje ?

Jaka jest kultura pracy w Marek Długi Kanał Misia i Ja?

Bo Można pracować

Bo jest fajna????

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marek Długi Kanał Misia i Ja? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
NAUCZYCIEL

Przeczytałem odpowiedź, jaką Pan Marek dał tutaj starszemu Panu- emerytowi górniczemu. Komentator, który jest Ślązakiem wyraził swoje sluszne zdanie. Pracował wiele lat w bardzo ciężkich warunkach; pod ziemią, w wysokiej temperaturze i pyle. Nie potrafił pogodzić się z głupstwami, które reprezentuje ta rodzina. Został obrażony i nazwany, cyt.: " mendą i ślimakiem". Jako emerytowany nauczyciel, napiszę w podobnym slangu: PANIE MARKU, NALEŻCIE DO HOŁOTY. TAKICH (usunięte przez administratora) JAK PAN POWINNO SIĘ WSADZAĆ DO PIERDLA. TAM TO DOPIERO BĘDZIECIE MIELI ZA DARMO!

GRUBIORZ

(usunięte przez administratora) Musza Ci powiedzieć Panie Marku, że osobiście skończyłech POLITECHNIKA ŚLĄSKO u nos, JAKO MGR INŻ. i żeby doporządku utrzimać moja rodzina POSZOŁECH ROBIĆ NA KOPALNIA. Zarobek świetny, absolutnie nie narzekom. Niy ino "ślepry" tam pracujom, wbrew opinii. Uważom sie za prawdziwego, pracowitego Ślązoka z krwi i kości. Drabko sie myncza takimi Ludziami jak Ty, co ze strachu przed normalną chłopską robotą chytają się takich "ciu...." i przynosza hańba innym uchciwym ślązokom , chocby takim jak jo. Mimo wszystko wierza w Ciebie, (usunięte przez administratora)

Richard
@GRUBIORZ

(usunięte przez administratora)kopalnie to przeżytek i strata państwowych pieniędzy. Przepracujesz 4,5 godziny a reszta to dojście to powini ci płacić za 4,5 godziny. Tez mieszkam na Śląsku a na kopalni nie pracuje. Więc nie obrażaj kogoś że w taki a nie inny sposób zarabia pieniądze wystarczy mieć pomysł na życie, a nie trzymać się jakieś głupiej tradycji z pokolenia na pokolenie. Trzeba pozamykać kopalnie głosowaliście na PiS to pozamykają i dobrze tak ma być,największe skupisko koronawirusa. A na postojowym wam płacą 100 % z jakiej okazji pozamykać kopalnie. Trzeba się zabrać za uczciwą pracę a nie 25 lat i na emeryturę , a na emeryturze do drugiej pracy ty mendo i ślimaku.(usunięte przez administratora)

Aaaa
@Richard

Ale ogólnie to wiesz, ze każde postojowe powinno być płatne 100%? To, ze z Ciebie pracodawca robi idiotę nie oznacza, ze wszyscy tymi idiotami mają być :)

NAUCZYCIEL
@Richard

Marku, odpowiada Pan sam na komentarze, nazywając ludzi pracy, cyt.:""mednami i ślimakami???????? Zapraszam Pana na 8 godzin do pyłu i gorąca przedniej ściany w kopalni. Nic Pan o tym nie wie mlody człowieku!!! Pisze Pan, że kanał jest Pana pomysłowym sposobem na życie. W tym momencie zastanawiam się, kim wy w ogóle jesteście? (usunięte przez administratora)

Pozdrawiamy

Nauczyciel
@6

PAŃSTWO JESTEŚCIE BZDURNYMI LUDŹMI! SZKODA DZIECKA, WYROŚNIE NA (usunięte przez administratora)

Pols

Super kanal i się ludzie nie śmiejce

sonia

te filmy sa do bani

zuzia

droga mihasu przepraszam

Oliwia

Misia to super dziewczynka! Nie martw się o te hejty, bo nawet więcej jest twoich fanów niż tych głupich hejterów. Ja i moja siostra kochamy kanał Michasi. Pozdrawiamy ♥????

MoniMaya

Córeczka bardzo lubi Misie oraz jej rodzinkę. Filmiki są kreatywne I widać duży wkład pracy. Jedyny minus to ilosc prezentów jakie otrzymuje Misia. Moja corka płakała, ze tak malo dostała na swieta a Misia dostaje cos caly czas. Fajnie by bylo gdyby bylo pokazane, ze np. Misia wspiera dom dziecka albo inne tego typu instytucje..

GOŚĆ
@MoniMaya

Zgadzam się z panią Życzę miłego dnia, wieczoru, nocy ????

@MoniMaya

Ja też do domu dziecka

nbh

Super kanał

zosia

dzien dobry

Danon

Kanał dla najmłodszych gdzie matka z córką zanurza głowę w pełnym pojemniku wody A co jak jakiś dzieciak weźmie z was przykład i przy tej durnej zabawie zaciągnie wody nosem i się zachlysnie??? Niestety takich filmów jeat więcej na waszych kanałach Ludzie którzy są odpowiedzialni za treści filmów dodawanych na (usunięte przez administratora) powinny takie kanały usuwać w niepamięć

mlodychlopakgimnazjalista

misia prosze nie badz smutna postaw sie rodzicom manipulantom i nie daj soba pomiatac masz jedno zycie !!!!!

PIOTR

JESTEŚMY ZRAŻENI BZDURNYMI POMYSŁAMI JAKIE PAŃSTWO PREZENTUJECIE W SWOICH NIEMĄDRYCH FILMIKACH. WSZAK WE WŁASNYM DOMU MOŻNA ROBĆ CO SIĘ KOMU PODOBA, NATOMIAST UDOSTĘPNIANIE DEBILIZMU OPINII PUBLICZNEJ, W CELACH ZAROBKOWYCH TO SPRAWA, KTÓRA NAPRAWDĘ JEST WARTA DALSZEGO PRZEMYŚLENIA I OSTATECZNEGO ZAPRZESTANIA. TYM BARDZIEJ, ŻE ODBIORCAMI SĄ NAJMŁODSI!!!!!! SUGESTIA- PIENIĄDZE NAPRAWDĘ MOŻNA ZACZĄC ZARABIAĆ UCZCIWIE INACZEJ....

Anka,chorzowianka
@PIOTR

hehheheh, a to nasi parafianie!!!! Ciekawe, co ks. Maniek Pietryga na to??? Promowanie ideologi jednorożców, itd. Chyba nawet Państwo Rodzice nie wiedzą z czym wiążą się niektóre debilizmy dla ich dziecka. Zatem proponujemy poczytać o opętaniu diabelskim. Szkoda by było, bo fajna z tej Misi dziewczynka.... i przyjęła Komunię św. Po co iść w lewo, jeśli można w prawo. Szkoda Rodziny!!!

Marcin, chorzowianin
@Anka,chorzowianka

Jakie zatem praktyki spotykane w życiu codziennym i uważane za "normalne", mogą być niebezpieczne? Dla przykładu, m.in.: nawet jeśli ktoś nie od razu wiąże się w świadomy sposób. Jeśli chodzi o Halloween, to zaliczyłbym to "święto" do bardziej drastycznych form stopniowego wchodzenia w satanizm. A ci Państwo właśnie to robią.... niestety propagują również wiele innych tego typu "normalnych" rzeczy....

ŚLĄZAK
@Anka,chorzowianka

JA TEŻ ICH ZNAM.... W SUMIE MYŚLAŁEM, ŻE TO POWAŻNI LUDZIE.... JAK WIDAĆ MYLIŁEM SIĘ....WSTYD!!!!!! ZASTANAWIAM SIĘ NAD TYM, KTO OSIĄGA STAN ZADOWOLENIA, ZABAWY OGLĄDAJĄC TYM PODOBNE ZMYŚLONE KRETYŃSTWA??? JAK MOŻNA AŻ TAK NARAŻAĆ SWOJE JEDYNE DZIECKO?? HAHHA, I JESZCZE POSTANOWILI MIEĆ SWÓJ ODRĘBNY KANAŁ.... CHĘĆ ZARABIANIA NIEUCZCIWEJ MAMONY JEST SILNIEJSZA, U TYCH PAŃSTWA, OD JAKICHKOLWIEK WZGLĘDÓW MORALNYCH. OGLĄDAJĄCE TO DZIECI MAJĄ "SPRANY MÓZG", SETEK PYTAŃ. SPRAWIAJĄ KŁOPOTY WYCHOWAWCZE, BUNT ZWIĄZANY Z TYM, ŻE ICH RODZICE NIE GODZĄ SIĘ NA PRAKTYKOWANIE OBEJRZANYCH PRZED CHWILĄ W INTERNECIE, SZALONYCH POMYSŁÓW WE WŁASNYM DOMU. DLATEGO KATEGORYCZNIE ZABRONIŁEM OGLĄDANIA TEGO WŁASNYM DZIECIOM! A CI PAŃSTWO ZANIM STALI SIĘ RODZICAMI MIELI NAJPIERW DOROSNĄĆ!!DLA PRZYKŁADU, OJCIEC I MATKA -MAREK I MARZENA- UDAJĄ NIEJAKO KOLEGÓW SWOJEJ CÓRKI, KTÓRA NAWET SAMA ZWRACA SIĘ DO NICH PO IMIENIU!! DOBRA RADA-POWINNI ZASIĘGNĄĆ POMOCY PSYCHOTERAPEUTY.

lena
@Anka,chorzowianka

O, matko i córko...przeraża mnie ten fanatyzm graniczący z paranoją...też jestem katoliczką , ale nie posunęłabym się do takich bredni w myśl, których jakaś zabawka jest(...). Swego czasu oglądałam prymitywny horror i lalce, w której był ukryty duch- o matko i córko, idąc Pani tokiem rozumowania każda porcelanowa lalka musi coś skrywać-mam takich lalek( z racji mojego hobby) blisko sto sztuk, niektóre bardzo, bardzo stare, ale żadna nie skrywa w sobie ducha, czy nie daj Boże(...) Działam w ruchu Odnowa w Duchu Świętym i dla nas ludzi z apostolatu nie ma nic gorszego niż grzech przeciwko I przykazaniu-wielu z nas, dorosłych stawia na pierwszym miejscu mamonę, używki, media, a Pan Bóg jest kolejny , choć majestatycznie i wręcz ostentacyjnie chodzą te osoby w niedzielę do kościoła, to chyba coś nie hallo z ich religijnością. A, i jeszcze jedno, nie oceniaj, jeśli nie chcesz być oceniany, istotne są czyny, bo "po czynach poznamy" chrześcijan. Pozdrawiam i życzę więcej pozytywnego myślenia.

AREK 71

Proszę się nie frustrować. Przecież od razu wiadomo, że wypowiedź tej Pani świadczy o tym, że jest "niedzielnym katolikiem" i z Ruchem Odnowy w Duchu św. nie ma nic wspólnego. Sama osądza i powołuje się dekalog. Według niej nie ma nigdzie żadnych zagrożeń duchowych, a ksiadz nie powinien wypowiadać sie na tematy polityczne w kościele. Bozia mieszka w niebiesiech a my na ziemi, buachhahahahahaha.

gość
@lena

A dlaczego Pani ocenia?? Cyt. "fanatyzm. paranoja, itd (...)". "Po czynach poznamy?". A przepraszam jakie "czyny" tu widzimy? Niestety kanał "Misia i ja" nie wnosi nic dobrego!!! Obejrzałem kilka filmików i nie zgadzam się z Panią. Ktoś tu napisał o łatwym zarobku, zagrożeniach, pysze. Z tym się zgadzam. Ci Państwo publicznie "debilizują", tak więc i publiczność oficjalnie ma prawo wyrażać swoje zdanie!!! Jak widać, wyłączenie przez nich komentarzy pod swoimi filmikami na you tube, nie powiodło się. Cieszy mnie, że oglądający to ludzie są po prostu rozsądni i nie pozwaląją swoim pociechom marnować czasu na takie bzdury!! Cieszy mnie również to, że jak widzę, są jeszcze w naszym kraju uczciwi, którzy potrafią publicznied walczyć o prawdę,

Pluska
@ŚLĄZAK

Nagrywają to dla zabawy głównie dla dzieci. Nie promują złych rzeczy więc jest dobrze

Martyna

Uwielbiam Pana Marka

Lena

Moja córka ogląda ten kanał, jest on zupełnie inny niż "Hejka tu Lenka", według mnie-rodzica i pedagoga jest to całkiem fajny kanał. Rodzinka ze Śląska, co zauważa się po akcencie:-), bardzo kreatywni rodzice, pomysłowi i twórczy, razem spędzają niebanalnie czas. Widać, że nie idą na łatwiznę, są pozytywnie zakręceni, zwykle każdy odcinek niesie ze sobą jakieś przesłanie, tu wspólne zabawy nie ograniczają się tylko do głupot, jak we wspomnianej "Lence". Uważam, że nie są uczciwe negatywne opinie na temat ego kanału, tu rodzice nie są tylko gwiazdorami i celebrytami , jak we wspomnianej "Lence", ale tworzą fajną rodzinkę i celebrują wspólnie spędzany czas.

GOŚĆ
@Lena

Niestety, ten program mało się różni od " Hejka tu Lenka". Również gwiazdorstwo i głupota! Do celebrowania wspólnego czasu ze swoja własną Rodziną nie jest potrzebna kamera i udostępnianie opinii publicznej. Racja, czas spędzony z Rodziną to piekna, ale również ]osobista sprawa!!! Odnoszę wrażenie, że pozytywne opinie są pisane przez Państa Marzenę i Marka Dlugich!!!!!! To jest do sprawdzenia!!!!

Rrrr

Płakać będziemy

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Długi Kanał Misia i Ja - Chorzów

• Jak się pracuje w Marek Długi Kanał Misia i Ja?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Długi Kanał Misia i Ja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Długi Kanał Misia i Ja?

Marek Długi Kanał Misia i Ja
  • Ulica Dąbrowskiego 27a lok. 16