Opinie o P.P.H.U. MSDW Marcin Salamon Salopak Marcin Salamon w Bełchów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. MSDW Marcin Salamon Salopak Marcin Salamon. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H.U. MSDW Marcin Salamon Salopak Marcin Salamon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. MSDW Marcin Salamon Salopak Marcin Salamon w Bełchów

Henia Nowy wpis

Hejka. mój chłopak widział ofertę dla magazyniera z uprawnieniami na wózki. Na stronie jest wzmianka o tym, że poszukują do tej funkcji ale nie ma opisu stanowiska. może tu by ktoś go znalazł i przybliżył? Pisaliście już kiedyś o jakichś premiach, jak w tym roku całkowite zarobki wychodzą?

Czy poziom wynagrodzeń w P.P.H.U. MSDW Marcin Salamon Salopak Marcin Salamon uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 13 kwietnia.

Pracownik Nowy wpis

szef dobrze płaci i na czas, stawki coraz lepsze i daje premie jezeli ktos sie przyklada

Natalia Nowy wpis

Czyli dobrze to wygląda. A te stawki są coraz lepsze, bo firma więcej zarabia czy szef stał się bardziej hojny? ;)

Pracownik Nowy wpis
@Natalia

firma sie powiekszyla, ludzi wiecej pracy tez. szef uczciwy czlowiek daje dobre pieniadze

Obec

Wymagajaco pracowac trzeba ale kasa jest ok.Zapierniczasz kilka nadgodzin i jest ok.

Kkkk

Potrzebują wózkowego jakie zarobki i jaka umowa

Kkkk

Ale na reke czy brutto

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Operator maszyn do produkcji opakowań w firmie P.P.H.U. MSDW Marcin Salamon Salopak Marcin Salamon? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Mirek

@kkkk a gdzie widziałeś ofertę ?

Popieram "Byla" sam zapiernicza i kasa jest ok.Komu nie pasi niech wraca do kostki albo w tory.

Byla

Pracowałam tam,i jest naprawdę fajnie.Bzdury(usunięte przez administratora)co wypisują są żałosne.Pieniadze na czas i nie trzeba się o nie martwić.Szef jest ok uczciwy człowiek sam pracuje .

Byly Pracownik

Jest ok.Na cięciu i zabijaniu.

Wymówki

Ciągle piszecie że szef zwolnił was za alkohol i nie możecie przyjąć do wiadomości że ktoś sam odszedl bo sie dowiedział jakie wałki robi ten wasz szefu

Elżbieta
@Wymówki

Zauważyłam, że pojawia się wiele sprzecznych opinii na temat kierownictwa. A jak oceniasz atmosferę panującą między pracownikami? Jest ok?

Szef może i jest wymagający, ale zawsze pomoże. Jeżeli się naprawde pracuje ,dostaje się premie, więc nie narzekajcie że jej jeszcze nigdy na oczy nie widzieliście skoro się obijacie .

Zawiedziony

Tez tam poszedłem pracować dzisiaj był mój 2 dzień pracy jestem wkurzony(usunięte przez administratora) Tak szybko jak tam poszedłem to jeszcze szybciej odejdę nie bedzie sie bogacz (usunięte przez administratora) bogacil na mnie (usunięte przez administratora) Każdy kto to czyta nie polecam nawet nie próbujcie tam pracowac szkoda czasu (usunięte przez administratora)

@Zawiedziony

Pewnie szef sam Cię wywalił za dobijanie się A teraz się mścisz. ŻAŁOSNE

Robie tam jak murzyn a nigdy premii na oczy nie widzialem Jak ktos chce tam pracować niech najpierw pójdzie pogadać z pracownikami od razu mu aie odwidzi robota u tego oszusta

Pana Maricna nie można nazwać oszustem .Tyle razy pomógł innym , aż głowa mała. Nie widziałeś premii , ponieważ widocznie nie pracowałeś porządnie. LEPIEJ weź się do roboty A nie takie farmazony wypisujesz na temat szefa.

Byly

Jest ok.Zwilnile się bo wyjechałem.Glupoty piszą ludzie którzy nie nadają się do żadnej pracy pewnie szef ich zwolnił za alkohol.Płaci na czas warunki coraz lepsze. Błąd że zatrudnia bałaganyyyyyy

Ile jest zmian w P.P.H.U. MSDW Marcin Salamon Salopak Marcin Salamon?

robol

Są ciągłe zmiany, zwłaszcza wśrut załogi ;-)

OBECNY

Jest coraz lepiej ,nie jest tak źle.

Jeżeli pracujesz i nie dostajesz więcej kasy ,to znaczy że nie nadajesz się do innej.Wracaj gdzie pracowałeś poprzednio.Pracuje 2 lata i nigdy nie słyszałem żeby kogoś (usunięte przez administratora)

W...o

Nie placzcie bo was zwolnił.Szef jest spoko i zawsze daje prem...Jak sie naprawdę pracuje.

Było 10 ukraincow zostalo 3 ktorzy niedlugo wracaja na ukraine wystarczy zadac samemu sobie pytanie jak jest w takim razie w tym tartaku skoro ukraince nawet uciekaja. Kiedy jest inspekcja pracy jedynej kobiecie kazali siedziec kilka godzin w samochodzie bo trzymali ją bez umowy, reszte żeby sie nie przyczepili dali w koperte. Praca ponad ludzkie siły,(usunięte przez administratora) marne pieniadze. Najnizsza na konto (usunięte przez administratora)chlopak zapytal o umowe to mu podziekowal. Niedlugo to mu opadnie jak sie tam niv nie zmieni. Ludzie pracujący tam 8 lat odchodzn.(usunięte przez administratora)

Ukraina jest zwalniania za alkohol pewnie jak ty.Szef dba o dobre imię ,dlatego mu mówimy że nie chcemy pracować z takimi ludźmi.Po co piszesz głupoty idź i pogadaj jak naprawdę pracujesz.

Kto$

Miałem juz dzwonić w sprawie pracy bo widzialem ogloszenie ale pomyslalem że poczytam opinie i dobrze że tak zrobiłem. Jednak to co slyszalem o tym tartaku jest prawdą. :///

@Kto$

Proszę Pana ja bym nie słuchał się tych opinii, bo są one pisane przez osoby wkurzone na Pana Marcina. Bo np.: wyrzucił ich z pracy za nadużywanie alkoholu np.: pan Norbert

Witam. Pracuje w tej firmie u Salamona odradzam wszystkim zainteresowanym pracą wyzysk ludzi mordę drze za byle co przypieprza się do wszystkiego. Chłopaki wszystko cierpliwie znoszom i robiom ale sprawiedliwości go dopadnie już kolosa złamał ale za jego krzywdy toi tak zamało płaci tyle co kot na płakał i to pod stołem może niedługo zajmie się tym urząd skarbowy i inspekcja pracy....

Pracowni h

Nie wypowiadaj się za nas ,zmień stanowisko zarobisz więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. MSDW Marcin Salamon Salopak Marcin Salamon - Bełchów

P.P.H.U. MSDW Marcin Salamon Salopak Marcin Salamon
3.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Piaskowa 3A
    99-418 Bełchów