Opinie o Salopak Dorota Salamon w Bełchów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Salopak Dorota Salamon. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salopak Dorota Salamon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salopak Dorota Salamon w Bełchów

Witam wszystkim zainteresowanym pracą w tej firmie odradzam, aktualnie tam pracuje u salamona(oszusta) wyzysk ludzi na maszynach strach pracować żeby prąd nie zabił, dźwiga się ponad siłę i tak źle, co byś nie robił to nie tak ciągle się dże najmondżejszy jak by wszystkie rozumy posiadał. Jak przyjechała inspekcja pracy to poszli do biura i sobie kawke popijali zamiast sprawdzić ile ludzi robi na czarno a bechapowiec zamiast sprawdzić stan faktyczny firmy to sprawdza ile ma w kopercie

Jeżeli jest tak źle to dlaczego tam pracujesz ? Nie rozumiem dlaczego wypisujesz takie "kłamstwa" na temat Pana Marcina .Nigdy nie było takiej sytuacji że szef poszedł do biura i kawę popijał z bechapowcem. Krzyczy tak jak każdy niezadowolony szef z pracy swoich pracowników .Skoro "dże" sie na ciebie to chyba jest to znak ,że źle wykonujesz swoją robotę. Zamiast wypisywać takie głupoty na temat Pana Marcina ,powinieneś wziąć się do pracy . To nie on jest oszustem, tylko Ty ,który wypisujesz takie farmazony na jego temat .

Balluu

Jestem pełen podziwu dla Pana Marcina naprawdę duży szacunek i uznanie za to jak bardzo się angażuje bo komu by się chciało wstać o 6 i siedzieć do późnej nocy na zakładzie żeby dopilnować wszystkiego Z tego co zauważyłem to bardziej potrzebna jest pomoc dla mechanika bo jedna osoba to za mało żeby wszystko ogarnąć

Helena
@Balluu

a p. Marcin to jest jakiś kierownik w tej firmie że tak o wszystko dba ?

Pracownik Nowy wpis
@Helena

Mamy kierownikow ale szef chce aby wszystko było ok dlatego ciagle siedzi na firmie i pracuje

Wiktoria

Pisaliście że tu strach pracować żeby prąd nie zabił a były już jakieś wypadki z tego tytułu? Czy firma nie chce inwestować w bezpieczeństwo, czy nie ma środków?

Pracownik Nowy wpis
@Wiktoria

Nie bylo takiego wypadku czasem ktos zrani się w reke przy biciu ale szef od razu sie tym zajmuje. Normalnie jest ubezpieczenie

Tomson Nowy wpis

Ten Salamon to ma coś z głową ? Ostatnio byłem na rozmowie i po minucie już wiedziałem,że nie będę tam pracował.

Irena Nowy wpis
@Tomson

Minucie? Co by musiało się po jednej minucie niby stać, żeby od razu tak twardo zadecydować o czymś takim? O co chodzi?

Byly

Teraz żałuję zwolnilem sie kasa na czas normalne warunki teraz sikam w krzaki jem na lopacie zero ubezpieczenia.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Salopak Dorota Salamon spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Darek

Firma spoko dla ludzi idących do pracy żeby pracować. Wiemy dobrze, że nie każdy tak myśli, polecam!

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Salopak Dorota Salamon? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ja Pracownik

Najczęściej w okresie świąt aż do nowego roku w ogóle nie pracujemy, bierzemy wtedy urlopy, ale to wszytko zależy od roku. W wigilie bywa różnie.

Ja tam pracuje I nie narzekam. Po co tu obrazac szefa, moze I jest wymagajacy jak to kazdy szef. To że sobie pokrzyczy... no niestety musi bo inaczej 1by mu wszyscy weszli na glowe.Ale jak jest potrzeba zeby pomogl to zawsze pomoze.

Pracuję w tej firmie ponad 8 lat jak wiele innych osób. Osoby wypisujące te bzdury zapewne szef zwolnił za alkohol bo tylko za to można wylecieć. Jest wiele osób którym pomógł i nie wiem dlaczego są cicho. Koledze w trzy godziny odbudowaliśmy dom który się spalił. Problem jest taki ,że wiele razy mówiłem, że nie powinien zatrudniać każdego. Jest źle a i tak pracują ))

Pierwsze spotkanie z szefembyło bardzo pozytywne. Szef pisze w ogloszeniu że zapewnia odzież roboczą tego nie ma ale mniejsza z tym. Mówił ze praca lekka bardzo dobra sprawiał wrażenie bardzo dobrego szefa. Wszystko sie zmieniło kiedy zacząłem pracę. (usunięte przez administratora) Okazalo sie że ludzie nieliczni którzy wytrzymali tam długie lata nigdy na oczy premi nie widzieli. Ukraińców bylo 10 a zostało 3 którzy tez niedlugo odchodza. Ludzie stamtad uciekaja. (usunięte przez administratora)Nie ważne czy upal mróz on kaze pracować od mrozu wysokiego maszyny stają a on każe pracować swoje decyzje zwala na kierownika ze to kierownik podjął taka decyzje(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Salopak Dorota Salamon - Bełchów

• Jak się pracuje w Salopak Dorota Salamon?

Zobacz opinie na temat firmy Salopak Dorota Salamon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salopak Dorota Salamon?

Salopak Dorota Salamon