Opinie o Bianco Logistic Waldemar Księżyk w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bianco Logistic Waldemar Księżyk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bianco Logistic Waldemar Księżyk o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bianco Logistic Waldemar Księżyk w Warszawa

P

Witam, rozmowa kwalifikacyjna przebiegła pomyślnie. Rozliczanie czasu kierowców. Pierwszego dnia dostałem do rozliczenia tarczki. Wszystko pięknie o godzinie 16 zostałem wezwany przez pana właściciela. Myśląc że chodzi o podpisanie umowy Okazuje się że w tym momencie nie potrzebują nikogo nie potrzebują. Tydzień później dowiedziałem się że zatrudnił kogoś (usunięte przez administratora) Brak profesjonalizmu. Atmosfera w biurze straszna widać, że każdy patrzy na siebie jako wroga i konkurencję. Generalnie nie polecam.

@P

Przykro nam, że nasza współpraca nie była udana. Dokładamy wszelkich starań aby nie tylko Zleceniodawcy, ale i Kierowcy z nami współpracujący byli z nami przez wiele lat.

Nataliia

Chciałabym dołączyć do zespołu dyspozytorów Bianco. Czy ta praca się opłaca emocjonalnie i finansowo?

Zośka

Ktoś tu miał okazje pracować jako Specjalista ds. Rozliczania Czasu Pracy? Chciałam spytać, czy ciężko się tej pracy nauczyć, bo wymagają tylko średniego wykształcenia, ale czy to znaczy, że jest w miarę prosta? Laik to ogarnie?

Jest mi bardzo przykro, że w tej firmie brakuje dialogu i nikt nie liczy się ze słowem pracownika. Najlepiej tylko na kogoś nakrzyczeć i popatrzeć z pogardą. A przecież mogłoby to być miejsce, gdzie ambitne osoby mogłyby się rozwijać. Niestety, koordynator to pan ważniak, który uwielbia podbijać swoje ego tym, że ktoś czegoś szybko nie zrozumiał. Jest strasznie egocentryczny, zarozumiały i arogancki. Jednym zdaniem koordynator już dawno zapomniał jak powinny wyglądać relacje międzyludzkie w pracy

Obiektywny

Dobra atmosfera pracy, fajny, młody zespół. Można się dogadać i sporo nauczyć, zwłaszcza jak nie masz doświadczenia. Pieniądze na czas i w sumie niegorszenie. Polecam.

@Obiektywny

Długo jesteś zatrudniony? Bo ciekawi mnie jak cię tu przyjęto i czy miałeś jakieś szkolenia już? A i napisz może czy ludzie tu pracują po parę lat?

Benefity to dobry dodatek, czyli u was w firmie można liczyć na Multisport i opiekę medyczną a jakie podejście pracodawca ma do świąt? Dostajecie dodatki finansowe? Można wiedzieć ile? Specjalista ds. Rozliczania Czasu Pracy, może ktoś wie czy nie ma wolnych stanowisk, szukałam w sieci ale nic nie ma. Ogólnie jest to praca zmianowa?

JG

Na święta zawsze jest paczka prezentów. Nie wiem jakie są teraz ogłoszenia ale to stanowisko nie ma pracy zmianowej.

@JG

O jakiej wartości jest ta paczka prezentów i czy każdy pracownik jest w tym temacie traktowany równo? Dla dzieci pracowników też firma daje coś na święta?

Mary

Uuu to ciekawa jestem jak wygląda tu atmosfera. Bo w tym ogłoszeniu dla pracownika ds rozliczeń napisali, że dają przyjazną atmosferę, no to tak kłoci sie z tym bieganiem na dywan. Jakieś integracje są, spotkania czy wyjazdy, a jak są, to cała firma razem czy np. oddzielnie managerowie, a oddzielnie szeregowy pracownik?

@Mary

Jak przeczytasz opinie na tej stronie to zapewniam ciebie że każda z nich odpowiada rzeczywistości. O jakie atmosferze można mówić jak niema stałej ekipy ciągle ktoś odchodzi ktoś przychodzi P/S było więcej opinii ale widzę że administratorzy ich usuwają

Żaneta Nowy wpis

Dzieciaczkom nic nie dają, tylko pracownikom , wartość paczki wacha się 80-100 zł

Żaneta Nowy wpis

Praca 2 zmianowa 6-14 / 14 - 22 Z benefitów to tylko pączki na tłusty czwartek . i raz w tygodniu ciepły posiłek

Kornelia

Od dyspozytor firma oczekuje dyspozycyjności, bynajmniej tak napisano w ofercie pracy. Padają tu opinie, że nie ma zmian. Co w takim razie firma ma na myśli pisząc o takiej dyspozycyjności, po ile h praca i w jakim systemie?

@Kornelia

To że dostajesz telefon służbowy i tam masz swoją skrzynkę pocztową i musisz czytać te maile i jeżeli to ciebie dotyczy także musisz odpowiadać na nich. to jest dyspozycja 24 /7 Praca po 8 h 2 zmiany / 1-2 weekend w miesiącu dyżury

Paweu

Właściciel to kawał ch@ma, oszu$ta i wyzyskiw@cza, nie polecam. Zastanówcie się dobrze kilka razy czy na pewno chcecie wchodzić w układy z tym typem

@Paweu

Zgadzam się z każdym słowem tego Pana

Radek

Ostrzegam o współpracy z tą pseudo firmą, (usunięte przez administratora) ciągle na wynagrodzeniach, traktują że potrącają to za przepal. Jeżeli ktoś chce zostawiać dla Pana 800 - 1000 zł, to zapraszam do współpracy.

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik biurowy - język angielski/rosyjski oferowane przez firmę Bianco Logistic Waldemar Księżyk? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Mokate

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Atmosfera super, pracy dużo ale w takiej atmosferze szybko leci :D

@Mokate

A tak ludzie nie lubią Bianco i tu przechodzą żeby oczerniać tą mega firme. Pytanie. Ile kierowców Polaków zostało w tej firmie. 2-3 wraz z koczkami? Nawet że wschodu mało. Indusów zaczynają zatrudniać. Więc wychodzi na to że nie tak słodko w tej firmie. P.s co miesiąc ogłoszenia pojawią się na OLX że szukają kogoś do biura. Więc zastanowić się trzeba że coś nie tak tam jest ????

Mokate
@Żaneta

Nie wiem co jest twoją motywacją by cały czas pisać jak nam tu źle i wgl. Mi jest dobrze i osobom które siedzą obok mnie też. Większość to stali pracownicy i co jakiś czas potrzeba kogoś nowego. Więcej kierowców więcej samochodów... przecież ja nie będę robił za 3 osoby pewnie dlatego te ogłoszenia na OLX. Ostatnio przyszło kilka nowych osób i też mówią że jest ok. Może byłaś tu kilka lat temu. Teraz już tak nie jest jak mówisz a nie wiem czy było.

@Żaneta

Na słodko to są pączki w Tłusty Czwartek u nas, zapraszamy za rok. a ogłoszenia wie Pani dlaczego są nowe? bo nasze Zespoły biurowe liczą już 50 osób..

Ksinovska

Widzę ogłoszenia jako pracownik biurowy. Ciężka praca?

@Ksinovska

Zapraszamy do złożenia CV i może warto samemu się przekonać niż czytać opinie ludzi, którzy nigdy nie stanęli nawet nogą w naszej firmie.

P

Gutek

Może i czytał, ale nie uwierzył. Przecież różne rzeczy pisać można, że jest cudownie również. Z tego co się przewija w kilku wątkach to wspominano i o niewystarczającym przeszkoleniu, i o braku odpowiedzi lub zdawkowych odpowiedziach ze strony współpracowników oraz krzykach, gdy popełni się błąd. Miałaś z tym do czynienia w tej firmie, to sporadyczne sytuacje, czy raczej norma? I jakie pieniądze firma płaci za pracę u nich?

Żaneta.
@Gutek

Nie tą są norma. A kasa to 2800-4000 do ręki. Zależy jak się dogadasz. Ja miała 3.500 a kolega z którym byliśmy na zmianie 2800 . Weekend to dyżury za które nikt nie płaci. Tylko do odbioru. Marna strata czasu.

@Żaneta.

I od czego zależy wysokość pensji, bo przedział nie jest mały? To podczas rekrutacji twardo trzeba żądać 4k żeby je dostać? Jest możliwość zbierania tych dyżurów i wybrać sobie dłuższe wolne np. 2 tygodnie? Ile wcześniej trzeba zgłosić te dni wolne?

@P

Ale jak to, to ten pierwszy dzień pracy był bez umowy i te godziny pracy odbyły się bez zapłaty? Czy firma zapłaciła jakąś dniówkę za ten przepracowany czas? I ta umowa, jaką firma miałą dać, to była UoP czy inny rodzaj/

Baku
@Gutek

Wynagrodzenie to zależy od doświadczenia. Ale myślę że 3/4 tyś na początek to spoko.

@Żaneta.

Wysokość wynagrodzenia zależy od zakresu obowiązków, doświadczenia, zaangażowania, znajomości języków. Rekrutacja pozwala na wstępne określenie co Kandydat potrafi. Zapraszamy do przesłania CV i wtedy każdy samodzielnie może się przekonać jak to jest naprawdę i jak pozostałe 50 osób pracuje.

A.

Nigdy nie sprawdzałam opinii na Go Work i to był błąd. Wszystko, co piszą tu inni to niestety przykra prawda. Współpracownicy są w porządku, ale to wyższy szczebel sprawia, że atmosfera jest nie do zniesienia. Wyznawana jest zasada "Pracuj aż się zajedziesz". A do tego jeszcze wieczne wysłuchiwanie krzyków koordynatora - czy słusznie, czy nie - nie tak się załatwia sprawy. Podnoszenie głosu to kompletny brak szacunku do drugiego człowieka. (usunięte przez administratora) Lekceważące podejście do pracownika. Wchodząc rano do biura, podaje rękę wyłącznie męskiej części zatrudnionych osób. Obiecywanie kursów spedycyjnych i językowych to mrzonka. Co więcej - mydlenie oczu w tej firmie to ich specjalność. Pytałam o kursy, o których była mowa w ogłoszeniu o pracę, podczas rozmowy. Byłam zapewniana, że oczywiście są. Po zatrudnieniu również obiecanki. Na koniec ściana zwana (usunięte przez administratora), który twierdzi, że na kurs językowy nie ma szans. Zarobki niskie. Na rozmowie wynegocjowałam ciut więcej, ale zgodziłam się na niższą stawkę na pierwszy miesiąc. Przy podpisywaniu umowy o pracę kwota nie uległa zmianie. Nie chce mi się tracić czasu na opisywanie całej sytuacji, ale była tragikomiczna. W końcu spotkałam się z prezesem, który stwierdził, że źle zrozumiałam jego wypowiedź, że "zapamiętałam, co chciałam". W momencie, gdy podniósł ton, stwierdziłam, że koniec tego wywyższania się i braku szacunku. Odradzam każdemu, chyba, że macie stalowe nerwy, trudną sytuację finansową albo lubicie pracować po godzinach i być stale pod telefonem służbowym(usunięte przez administratora)

A.

Zapomniałam jeszcze wspomnieć o rotacji. Nie było tygodnia, aby nie przychodzili nowi kandydaci na rozmowy kwalifikacyjne. Ledwie ktoś zrezygnował lub został zwolniony, a na jego/jej miejsce wskakiwała nowa osoba. W tej firmie nie liczy się człowiek.

@A.

Mi też ten wielki prezes kazał jak jestem w domu to musze czytać maila z telefonu i odpowiadać(usunięte przez administratora) . Mój ostatni moment był taki że ja przez wypadek wysłałam koordynaty rozładunku poprzedniego autka bo aktualnie nie skopiowałam / Nie dobrze raczej zacisnęłam Ctrl+C . I kierowca nie sprawdził z adres dostawy w CMR i pojechał w stronę Polski a rozładunek miał być w Niemcach . na granice dopiero zadzwonił do dyspozytor żeby dopytać czy jego rozładują. Ale była awantura. zero litości wiec ja nie wytrzymała i poszła do karowej rozwiązać umowy. (usunięte przez administratora) zaprosił mnie na rozmowę do biura . Tam usłyszała/ że firma poniosła dodatkowe koszty w tym przewozie za które musze zapłacić . On mi naliczył tam ponad 2 tys z których skazał że musze za połowę zapłacić. Mając trudną sytuacją życiowa i małe dziecko na rękach. zgodziła się ponieważ potrzebowała pieniądze pilnie. Więc proszę także wziąć moje doświadczenia pod uwagę

@Żaneta

Jest nam bardzo przykro że wystawiła Pani taką opinię. Cenimy sobie pracowników i staramy się aby nasze relacje z nimi były długofalowe. Nie możemy jednak pozwolić sobie na takie błędy, bo po prostu nas nie stać na to. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

@A.

Przykro nam, że nasza bardzo krótka współpraca nie była udana. Dokładamy wszelkich starań aby nie tylko Zleceniodawcy, ale i Pracownicy z nami współpracujący byli z nami przez wiele lat. Niestety nie ma zgody na wymierzanie palców prosto w oczy innym członkom Zespołu. Na kursy, benefity sportowe i medyczne oraz wspólne firmowe wyjazdy oczywiście serdecznie zapraszamy, bo to u nas jest właśnie na porządku dziennym.

Żaneta

Powiem jedno, że zauważył taką rzecz / Jak tylko na mapach google jakiś ukr napisał żeby czytali na tej stronie opinie Od razu tutaj zaczęli pisać jak Dobrze się pracuje w tej firmie. Hehe oprócz hindusów nikt dobrego na mapach google nie pisze Pozdrawiam

Ksinovska
@Żaneta

Bylam w tamtym tyg w pracy i wydaje sie fajno. Pracy duzo ale fajne ludzie :)

Obiektywny

No tak Bianco Logistic. Gdyby było bliżej nadal bym tam pracował. Ale niestety kilometry... :(

@Obiektywny

Czy Bianco Logistic Waldemar Księżyk zapewnia kartę multisportu?

JG

Oczywiście że jest multisport oraz medicover. Nie wiem po co kłamiesz...

Obiektywny

@Żaneta, czy w ogóle pracowałaś w Bianco???

Może każdy pracownik ma inne benefity? Skąd w ogóle ta różnica zdań? Jeśli jest faktycznie opieka medyczna to jaki proponują pakiet, ten najniższy? Można do tej opieki dopisać również swoją rodzinę?

JG

Co ty mówisz.... oczywiście że jest to co wyżej napisałem. Pracuje tu ponad 3 lata. Zawsze były te benefity. Może nie korzystałaś nigdy.

Żaneta

Była w tej firmie w 2022 nic od kadrowej nie otrzymała żadnej karty Multisport. Na rozmowie też szef nic nie mówił o tej karcie.

Nataliia

Aneta

Na stronie firmy wisi oferta pracy na stanowisko spedytora. W ogłoszeniu można przeczytać, że jest to stała solidna praca w młodym zespole. Czy to oznacza, że można liczyć na uop na czas nieokreślony? I jeśli chodzi o ten zespół, to są jakieś ograniczenia wiekowe? Poza tym, w jakich godzinach się pracuje? Są zmiany? Myślę poważnie nad aplikacją :>

Zośka

@Zośka

Nie licz na jakiekolwiek wprowadzenie czy przeszkolenie. Tylko nerwy i krzyki że nie potrafisz czego obliczyć

Marina
@.

Hmm czyli jakąś wiedzę i doświadczenie trzeba mieć? Nie sprawdzają jakoś tego na rekrutacji, co kto umie, że potem są jakieś problemy? co z innymi pracownikami, nie pomogą na początku jak się czegoś nie wie?

@Marina

@Pracodawca Na początku robią szkolenie, ale uważam, że jest ono niewystarczające do tego, aby pracownik mógł płynnie się wdrążyć do pracy dyspozytora. Uważam, że powinni zmienić sposób szkolenia nowych pracowników o 180 stopni. Dodatkowo, powinna być tam osoba, zajmująca się tylko szkoleniami i nadzorowaniem pracy młodych pracowników. Tak jest w innych, poważnych firmach, w których pracowałam. W ogóle to dyspozytorzy powinni być podzieleni autami i za nie odpowiadać tak jak w innych firmach, a nie że kilka osób zajmuje się tym samym autem. Zaproponowałam taką zmianę, ale mnie wyśmiano, argumentując, że przecież musimy mieć wolne po naszej zmianie, ale i tak uważam, że dałoby się te auta podzielić w taki sposób, żeby cały czas ktoś za nie był odpowiedzialny (nawet w systemie zmianowym). W mojej poprzedniej pracy zawsze można było znaleźć osobę przyjaźnie nastawioną i chętną do pomocy. Potem dzięki nabytemu doświadczeniu to ja mogłam zacząć pomagać innym. Za to tutaj, w Bianco pracownicy nie są w stanie znaleźć energii, ani czasu, żeby odpowiedzieć na pytania nowego pracownika, a jeśli już mają to robią to z wielką łaską. W tej pracy ciągle każą się domyślać, a jak ktoś źle się domyśli albo ma problem z odpowiedzią na pytanie kierowcy, to traktują go z pogardą i mówią, żeby już lepiej nie myślał. Koordynator zna się tylko na liczeniu czasu kierowców, prawie nigdy nie chce nic wytłumaczyć na spokojnie ani kierowcy, ani dyspozytorowi i po tym, gdy coś wytłumaczy 3 razy, ale w sposób chaotyczny od razu zaczyna besztać pracownika, że nie rozumie i wyzywa od (usunięte przez administratora). No nic dziwnego, że nie rozumie, jeśli koordynator nie potrafi nawiązać dialogu z pracownikiem, przy czym wyraża się w sposób agresywny, ciągle mówi protekcjonalnym tonem z prędkością światła, a na dodatek sepleni. Temu człowiekowi przydałoby się trochę autorefleksji. Koordynator powinien mieć jaja, żeby zwolnić pracownika, jeśli się nie nadaje, a nie tylko stać nad nim i na niego wykrzykiwać i upokarzać na forum przy innych pracownikach. Podsumowując, rozwój na stanowisku dyspozytora był dla mnie bardzo ważnym celem zawodowym i do dziś żałuję, że nie udało mi się go zrealizować. Niby szukają kogoś z angielskim i rosyjskim, a potem okazuję się, że znajomość języków obcych niewiele pomaga w tej pracy, gdy mamy do czynienia z takim, a nie innym środowiskiem.

Natka

To kto to szkolenie prowadzi jak nie ma tej osoby właściwej, inni pracownicy? To chyba wtedy muszą sami odrywać się od swoich obowiązków? Tak strzelam, że tak to wygląda, daj znać. A jak się jakiś błąd popełni właśnie na początku albo ktoś się wolno uczy to jest jakaś kara, krzywo patrzą? Tego się obawiam :/

@Natka

Kar finansowych raczej nie ma, przynajmniej nie zza moich czasów, ale patrzą na Ciebie jak na (usunięte przez administratora) i to jest nawet gorsze. Jeśli czegoś nie wiesz, to Twój problem, a jak się pomylisz to (usunięte przez administratora) i w taki sposób niby masz się czegoś nauczyć

XYZ

Jeśli tam wyżej była już mowa o tych jeżykach to faktycznie w tym momencie prowadzone są nabory dla biurowego. Ja i tak zatrudnienia szukam od kolejnego roku wiec ofert by pewnie na mnie nie poczekała ale ciekawi mnie odniesienie się do tej powyższej opinii pozostałych kandydatów. Był ktoś mimo wszystko teraz na rozmowie i oceni?

Maria

No nie brzmi to za dobrze... A opowiesz konkretniej co się podziało?

Maga

Straszna atmosfera? Mogłabym pracować 99% zdalnie, a pędze jak na skrzydłach do biura, bo uwielbiam ludzi, z którymi pracuję :). Mam wrażenie, że Twoja opinia ma wiele wspólnego z tym, że zakończono z Tobą współpracę po miesiącu.

Maria
@Maga

Czyli doszło niedawno do takiej sytuacji u was? Ciekawa jestem co takiego trzeba byłoby zrobić, żeby firma sama tak po miesiącu komuś podziękowała. :/

Maga
@Maria

Nie sprawdzic się na danym stanowisku. To bardzo proste. Po to jest przecież okres próbny.

Człowiek

Skąd tyle uszczypliwości? Nie możesz podejść do gabinetu prezesa i przedstawić mu swoje pomysły na prowadzenie polityki kadrowej i w ogóle działalności? Doceniłby Twoją inicjatywę, może podwyżka lub awans by z tego był?

@Człowiek

Haha... A po co niby koleżanka albo ktokolwiek inny miałby zgłaszać swoje pomysły, jeśli nikogo tak naprawdę w tej firmie nie interesuje zdanie pracownika?

Czy często Bianco Logistic Waldemar Księżyk poszukuje kogoś na stanowisko Dyspozytor? Ile osób tam pracuje?

Po 2 osoby na zmianie W ogóle odradzam w żadnej współpracy z tą firmą. (usunięte przez administratora)jest ze strony koordynatora tak zwanego A. Ciągłe rekrutacja na tą stanowisko długo tam nikt się nie zatrzymuje. A te kto pisze pozytywne opinie to BOSSA jest prośba.

Urszula
@Marta

Hej, a ile jest w sumie zmian? I jeszcze, czy może ktoś napisać, w jakich godzinach te zmiany są? I czy jak są dwie osoby na zmianie i jak się te osoby nie dogadują, to jest opcja jakieś zamiany, aby przejśc do kogoś innego?

@Urszula

6-14-2 os 14-22-2os 22-6-1os na stałe która się nie zamienia Czy jest możliwość zamiany to nie wiem Z koordynatorem trzeba było by rozmawiałem

Dyspozytor
@Marta

Tak jest, ciągle szukają. Płacą lekko powyżej minimalnej ustawowej. Atmosfera nerwowa. Dla potencjalnych kandydatów zero szkoleń, pomocy merytorycznej - radź se jak chcesz. Kierowców traktują jak ostatnich głupków i złodziei.

Natalia
@Dyspozytor

To jak wygląda wdrożenie do pracy jako dyspozytor? Można liczyć na jakieś szkolenie na początek albo chociaż pomoc ze strony współpracowników? Nie da się zarobić więcej niż trochę więcej od minimalnej? Są premie?

@Marta

Na początku koordynator naobiecywał, że będzie można się dogadać, a potem kazał przychodzić wedle swojego widzimisię. Nie dość, że marna płaca, to i dorobić sobie nie można po godzinach, bo każą przychodzić raz na jedną zmianę, raz na drugą

Oj, bardzo często. Co najmniej raz w miesiącu ktoś stamtąd odchodzi i nic dziwnego.

Czy w Bianco Logistic Waldemar Księżyk jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Niema niestety, w tej firmie kierownictwo nie liczy się z pracownikiem, od biura do kółka . Nałożyć karę na procownika za bądź co tą jest obecne w tej firmie, było takie że zaspał i nie otworzyłem na czas zmianę został potracony na 200 zł prawię dzień za darmo .

@Odpowiedz

Tego rodzaju kary są jakoś uwzględnione w umowie? Może chociaż za dobrą pracę jakieś premie są albo coś tego typu? Nie da się jakos odrobić tych 200 zł?

Czy w Bianco Logistic Waldemar Księżyk zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Rob

Tak zaszyły stali pracownicy i osoba odpowiedzialna za prostowanie profilu , zacieraja brzydkie komentarze. Negatywne opinie tu sa jak napardziej prawdziwe.

Hej, bardzo bym chciała, żeby ktoś napisał coś więcej o tym, jak się pracuje w Bianco. Konkretnie chodzi o to, jakie są normy wyznaczone pracownikom i czy ciężko jest je osiągnąć. Powiedzcie coś na ten temat, bardzo proszę. Czy osoba, która wypracowuje normy, może liczyć na solidną premię?

Maruda
@Anna

Napisz co masz na myśli jeśli chodzi o normy? Nikt nie pracuje od linijki. jak szukasz przechowalni, boisz się myśleć samodzielnie, albo nie wiesz co ze sobą zrobić. Daruj sobie - nie dasz rady. Chcesz dowiedzieć się więcej, daj kontakt prywatny...

Oksi
@Anna

Witam , co byś chciała wiedzieć?odezwij się na e-mail oksana_d@op.pl

abc

@NATKA a premia wynika tutaj z czego u kierowców ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bianco Logistic Waldemar Księżyk - Warszawa

• Jak się pracuje w Bianco Logistic Waldemar Księżyk?

Zobacz opinie na temat firmy Bianco Logistic Waldemar Księżyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bianco Logistic Waldemar Księżyk?

Bianco Logistic Waldemar Księżyk
  • Św. Wincentego 126A lok. 28