Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Ciekawa

Jak tam Warszawa ? Trzyma się ?

Lola
@Ciekawa

Ja akurat pracuję w Arkadii, więc mogę powiedzieć, że Warszawa się trzyma i ma się dobrze :) Niedawno zaczęłam pracę i też się obawiałam, ale czułam, że większość komentarzy tutaj to są jakieś trolle i tak było, bo rzeczywistość jest inna. Sprawdziłam na własnej skórze, że WOJAS to dobry pracodawca.

Powodzenia :)
@Lola

Te komentarze to nie są trolle ;) za dużo zgodności między nimi poza tym argumenty raczej nie są wzięte z książki czy z filmu. Cieszę się jeśli nie masz żadnych zastrzeżeń i mam nadzieje, że to się nie zmieni. Na każdym salonie panuje inna atmosfera, sprzedaż jest na innej wysokości a i Kierownik Regionalny ma indywidualne podejście do salonów. Życzę powodzenia i żebyś nie skończyła na koniec współpracy z negatywna opinią :)

Lola
@Powodzenia :)

Atmosfera to podstawa, ale tą atmosferę tworzą ludzie. Z każdym da się dogadać - z koleżanką czy kierowniczką. Po co robić sobie problemy, jak można na spokojnie pracować w miłej i przyjemnej atmosferze, bez zgrzytów i nienawiści. Porozmawiać wystarczy :)

Powodzenia :)
@Lola

No właśnie nie zawsze da się dogadać i nie z każdym :) poza tym w momencie gdy ktoś Cię oskarża o coś co nie miało miejsca sytuacja może nieco się skomplikować. Obyś nigdy nie zrozumiała o co mi chodzi i na koniec współpracy z Firmą Wojas nie miała zdania takiego jak ja bądź inni "niezadowoleni" Pracownicy :) sama napisałaś, że nie dawno zaczęłaś prace także wszystko przed Tobą :))) pozdrawiam

Margaret

Zdarzyło się, że tam pracowałam :) Niedługo, ale było ok, tylko kilka miesięcy, bo równolegle się uczyłam. Te historie o nic niepotrafiących studentkach to jedna wielka ściema i nie mogę się zgodzić z tym, że ktoś starszy będzie miał większą wiedzę. Pieniądze może są uzależnione od sprzedaży, ale to tylko dodatkowa motywacja.

Baśka

@Oscypek To bardzo dobrze, że masz taką dobrą pracę. Okazuje się, że Wojas nie tęskni za Tobą i ma się bardzo dobrze. Dziwi mnie, że jak jest tak dobrze w nowej firmie to po co jeszcze tu piszesz opinie?

Serio?
@Baśka

Pani Barbaro- Pisze tutaj opinie o Firmie bo ma takie prawo i możliwość. I nie wydaje mi się, żeby ktoś z byłych pracowników tęsknił za pracą w Wojasie :)))) akurat w tym temacie nie ma nic do stracenia :)) a Wojas oczywiście, że za nikim nie tęskni, stała rotacja pracowników na salonach to norma ;) życzę powodzenia w szukaniu nowych pracowników do Wojasa w Galerii Handlowej w Katowicach.

CzikaBomba

Jak wchodzi nowa kolekcja to można zdobyć naprawdę dobre premie. Później troszkę gorzej, ale daje radę. Trzeba się w 100% angażować i idzie dobrze. Spięcia z kierowniczką się zdarzą, ale wszystko da się wyjaśnić. Kasa jak dla mnie ok

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Agata

Często kupuję rzeczy w Wojasie i nigdy nie miałam problemów z butami czy torebkami. Najwyższa jakość i dobre wykonanie. Panie w sklepie (E.Leclerc na Ursynowie) bardzo pomocne i widać, że znają się na rzeczy. Polecam

Czytaniebezzrozumienia

Słuchajcie, wczoraj przyszedł komunikat odnośnie wypychaczy do kozaków i żeby nie eksponowac tego na sklepie i na witrynach i do tego czasu przechowywać na magazynie, chodzi o to żeby kozaki przechowywać na magazynie i nie eksponowac na sklepie a tym samym wszystkie buty dopóki nie przyjdą wypychacze trzymać na magazynie i nie sprzedawać? Pomóżcie :)

Regionx
@Czytaniebezzrozumienia

Nam się wydaje, ze to chodziło o buty i mamy schowane na magazynie :) pozdrawiamy!

Dominika

Zależy co komu odpowiada. Mi w Wojasie było dobrze. Nie zawsze zgadzałam się z kierowniczką, ale zawsze dało się dogadać, bo chcieć to móc :) Jak się tylko chce to można. Wypłata z premią nie są złe.

Oscypek

AAAAAAA JA JUŻ NIE PRACUJE JAKIŚ CZAS HAHAHAHA I JEST Mi z Tym Bardzooo dobrze aaaaaa wiecie czemu ????? Bo mam prace gdzie zarabiam więcej niż z premia w Tej "firmie" wojas I co lepsze nie tylko jestem sprzedawca, aaaaaaale jestem szanowanym sprzedawca, gdzie mam szkolenia, gdzie firma płaci nie najniższa krajową a na początek ponad 1tysiac złoty więcej :) I wiecie co? Iiii mam czas dla siebie :) Iiii co najlepsze ja Żyje w końcu :) Jak mam wolne to nik nie dzwoni :) Hahaha aaaaa w Wojasie ???!!! Nigdy Haha zawsze zaaaaawsze ktoś dzwonił :) No ale cóż nie winię NOWYCH PRACOWNIKÓW, bardziej Firmę :) w której pracowałam :) Boże jak to fajnie Brzzmi PRACOWAŁAM :) Tak tak tak tak tak ------ tez się martwiłam kurde znajdę coś czy nie znajdę ??? Wysłałam jednego dnia CV swoje i dostałam po nie całym tygodniu propozycje pracy :) super nie. ?? Tak super!!! Ty tez znajdziesz ! Serio !!! Serio ! Słuchajcie jest praca, i to nie za 2000zl brutto czy za 2100zl brutto !! Aaaaaaa już znajdziesz za minimum 2800-3000zl brutto plus oczywiście premie !!! Tak Kochani ! 2800-3000 zł plus premia ! Iii to nie premia 1.5% aaaaaa premie dzięki której nie dostaniesz 300-400 zł aaaa dostaniesz 1000/1200zl premii ! Tak tak tak tak ! Któraś zaraz napisze "nie pracujesz już to po co się udzielasz " aaaaaaaaaa No właśnie po to, żeby uświadomić co po niektórym :) że jest praca tylko trzeba wierzyć w siebie (No chyba ze Ci odpowiada praca w Wojasie to już zostawiam dla Ciebie ) AAAAALEEEE Tak ! Można tylko trzeba chcieć i nie bac się dziewczyny ! Poznałam wieeele na prawdę wiele osób w Wojasie i co trzeba przyznać ze każda oczywiście jest inna, każda ma inny cel ! Aaaale do cholery dziewczyny/chłopaki każdy chce zarobić prawda ? Jak jeszcze pracowałam ostatnie swoje dwa trzy miesiące, Boże aaaaz na sama myśl szkoda mi samej siebie ze wytrzymałam ! bylo już tak nie fajnie, ta cała Atmosfera jaka wprowadza Firma aaaaa w szczególności sami wiecie Kto :) Pani CH To aż przykre ! Droga Pani CH Ilu już Pani straciła pracowników 30-40 ? W ostatnich miesiącach ? A może więcej ? Haaaaa nawet niech będzie i 10 pracowników ! Aaaaale jak Pani i Firma może być tak zakłamana ? Mówiła Pani No teraz będzie dobrze HAHAHA CHYBA TAK ALE DLA pani Hahaha Aaaaaaaaaaale cóż jest mnóstwo sklepów w Polsce gdzie dzieje się cyrk :) Nawet sobie nie zdajecie sprawy z tego jak inne regiony dzwonili po podzielenie się jakimś modelem i między rozmowami "Boże co za firma " Boże po co pisać 20 email po zgodę przecież to na jedna firmę idzie na jedno konto" Odpowiedzialność materialna Hahahaha noooo już pewnie mogą się wypowiedzieć nie które osoby ile oddały już pieniążków !!! Nie nie nie Kochani to nie jest oddawanie po 20 zł -50 zł ! Czasem to i jest cała twoja premia jeśli od dłuższego czasu nie mieliście inwentaryzacji ze skanerem Hahaha Serio Boże jakie to przykre ! Szkoda mi tych na prawdę fajnych ludzi ktorzy dawali z siebie 100% aleee ileż można :) Pamiętacie co mówiła Irmina :) (Pozdrawiam jeśli czytasz) Jeśli zespół bedzie pomagał sobie wzajemnie to każdy salon potrafi zrobić plan lecz nie przychodź do pracy z przymuszenia, przychodź do pracy żeby klient wrócił wiedząc ze dzięki tobie będzie zadowolony obsługa klienta to podstawa ! Mówiła co myśli, jak trzeba było to powiedziała bierzcie się do roboty bo jest syf ! Jak trzeba było pochwaliła wszystkich nie tylko Kierownika ! Aaaaaaale chyba na tyle skończę :) Tak wiec Moi Drodzy działajcie i sprzedawajcie jeśli nadal chcecie :) jeśli nie to pamiętajcie !!! Jeśli się chce to można wszystko!!! Pozdrawiam

Ja nie wiem czego się spodziewacie. Milionów w sklepie z butami i galanterią? To jest potężna marka z wieloma salonami. Produkty w przystępnych cenach, a nie po kilka-kilkanaście tysięcy złotych. Zadania, zadania, zadania... Jak jesteście tacy mądrzy to znajdzie mi pracę gdzie nie będę nic robić i dadzą mi za to dużo kasy, z chęcią tam póję... Ja w Wojasie pracowałam ponad 3 lata. Czy byłam zadowolona? TAK! Bo szłam do pracy, mogłam się wykazać, byłam zmotywowana planem sprzedażowym i wiedziałam, że zarobię dobrą kasę jak uda mi się osiągnąć wyznaczony próg. Zawsze się udawało - trzeba tylko chcieć. Wiadomo są w każdej pracy momenty lepsze i gorsze, ale to jest praca, a nie wakacje na Malediwach. Ze swojej strony mogę polecić każdej ambitnej dziewczynie, aby spróbowała swoich sił w Wojasie, bo taka praca daje dużo - lepszy kontakt z ludźmi, większa odwaga i lepsze to 100000 razy niż jakieś marne callcenter

@Karolina

za przeproszeniem to nie jest praca dla ambitnych, nie masz możliwości wspinania się po drabinkach kariery. Jest to tylko praca dla bardziej ogarniętych ludzi ale bez większych aspiracji. Bo co więcej możesz zrobić nisz sprzedawać buty.... Praca dla ludzi którzy muszą pracować z rożnych względów. Nie ma tu szkoleń, podnoszenia kwalifikacji - nic. Sprzedajesz, sprzedajesz .... i robisz resztę: sprzątanie, odsyłki, przyjmowanie dostaw, reklamacje, iternetówki itd.

bhbvlkfhdlk
@Karolina

Po raz kolejny ktoś tu rzuca sformułowaniem "potężna marka" Trolle?

@bhbvlkfhdlk

A to myślisz, że byle kto byłby w stanie zatrudnić Panią Kurdej-Szatan? Do pierwszej lepszej firemki by na pewno nie poszła.

@.

myślę ze jak masz kasę to i masz wszystko, gorsze marki reklamowali i ci wspaniali celebryci. Jak myślisz że oni reklamują buty Wojas bo są takie wspaniałe i nie patrzą na kasę to się mylisz

zico? tylko romario
@zico

Spójrz na to czy ona w tych butach chodzi czy nie... Nie ma kontraktu na chodzenie w ich marce, bo kiedyś mówiła w wywiadzie. Widać ją na ściance często w butach Wojasa więc jakby były takie dramatycznie slabe to raczej by ich nie wybrala....

manolo
@zico? tylko romario

"Darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda" Zawsze budżet podreperowany bo kupować nie trzeba;D

@zico? tylko romario

po 1 zawsze mają w kontrakcie że muszą pokazać się w danej marce, nie widziałam aktora który by powiedział "chodzę w butach bo mam tak w kontrakcie" , dostaje buty od firmy to w nich chodzi- jakbyś coś za free dostała też byś w tym chodziła. Trzeba by ją zapytać czy jakieś sama kupiła....

Trynda

Praca sprzedawcy jest jak każda praca, lubisz sprzedawać to sprzedajesz większej polityki nie ma. Problem stanowią odgórne bezsensowne nowe zadania tak jak check lista- pomysł VM+P. CH po co nie wiem, zastanawiałam się nad tym, nie ma większego sensu. Nowa instrukcja VM ma więcej w sobie sprzeczności , zastanawiam się czy w ogóle wie że tam sam model występuje pod dwoma sznurowaniami- no cóż ..... Nie jest źle.... dzwonią do Cb z różnych działów i dostajesz opieprz o coś co zrobiłaś dobrze ale mają taki bałagan że nie potrafią tego znaleźć. Uświadomię Was dziewczyny że nie każdy salon, butik itd jest traktowany tak samo, jedni mają więcej luzy inni mają przykręcane tzw. "śrubki". Dlatego opinie są tak różne bo i inny nacisk na salon.

Ja też nie narzekam. Mogło być gorzej. Niektórzy przesadzają. Fajna praca, fajni ludzie wiec dobrze się pracuje przynajmniej na moim salonie.

majka

Wszystko zależy jak trafisz, jak dobrze to będziesz na pewno zadowolona. Praca jak praca, w każdej firmie zdarzają się jakieś problemy, ale tutaj akurat nie są to takie problemy które są nie do przeskoczenia. Mi w Wojasie odpowiadało. Pracodawce oceniam pozytywnie

Zuzka

Dla mnie to fajna praca, przyjemny asortyment do sprzedaży. Do tego mamy fajną atmosferę i co jeszcze chcieć. Kasy wiadomo, że mogłoby być więcej ale to zależy od sprzedaży.

ann

Pracowałam w różnych firmach m.in. w Wojasie i nie mam do nich większych zastrzeżeń. Jak lubisz kontakt z ludźmi to praca dla Ciebie. Sprzedażówki do wyrobienia.

Kinga

Praca na stanowisku sprzedawcy nie jest najgorsza. Wiadomo zdarza się lepszy okres jeśli chodzi o sprzedaż, jak i słabszy. A co do tego, że my młode studentki nie znamy się na butach to się nie zgadzam. Moim zdaniem wiemy dużo więcej i możemy lepiej doradzic :)

Lena

Praca dla studentów zgadzam się ale czy student jest autorytetem dla klienta który oczekuje dobrej rady a tu dzieciątko mówi mu rzeczy o których nie na pojęcia patrząc na obuwie sprzedawcy baleriny z CCC

Agata
@Lena

Wolę jak doradza mi młoda uśmiechnięta dziewczyna mająca większe pojęcie o modzie i stylu niż 50-letnia Pani Halina wiecznie niezadowolona, że musi pracować i najchętniej to by poszła oglądać dalej jakieś "Trudne sprawy". Ilekroć jestem w Wojasie to obsługa jest uprzejma i pomocna. Jestem z tego zadowolona. Doradzają naprawdę dobrze - nie zawsze, żeby klient wydał jak najwięcej tylko żeby był zadowolony.

Niki
@Agata

Zgadzam się, młode dziewczyny mają wcale niemałą wiedzę i czasem nawet doradzą, które buty wybrać do planowanej stylizacji na jakąś okazję.

Nina

Studenci studenci studenci!!!!!! Ta praca to tylko dla kierowników (czy się stoi czy się leży tyle samo się należy)bardzo często są sytuacje ze kierownika nie ma na zmianie boooooo nie chcą pracować po 8 godzin a pracownik wielofunkcyjny jest zarówno specjalista od wycierania kurzu specjalista od mycia powierzchni płaskich sprzedawca księgowym pracownikiem działu reklamacji No i kierownikiem za najniższa krajowa

Kamil

Jakbym miała próbować drugi raz to na pewno bym to zrobiła. Mi odpowiadało, bo grafik był elastyczny. Nie ma co się oszukiwać, ale to praca coraz bardziej dla studentek. Płacili dobrze jak potrafiłaś sprzedać produkt, a jak chcesz pracować w handlu to musisz to umieć.

Weronika

Ja byłam zadowolona z tej pracy. Dobre wyniki miałam to i kasa była lepsza. Przychodziłam bez żadnego doświadczenia i jakoś się udało. Próbować można :)

Lulu

Czeklista? Hahhaa ta firma serio ma nas za (usunięte przez administratora) Czy włączyłeś komputer i drukarke fiskalna? Serio zatrudniają takie ameby umysłowe że trzeba taka listę kontroli robic? Bo może jakiemuś pracownikowi się wieczorem przypomniało że kompa nie uruchomił hahhahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.