Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Jeszcze pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie . W Warszawie nie ma stałego skadu , pracownicy zwalniają się z powodu podejścia do pracownika . Pracownicy z innych salonów przychodzą pomagać w tych miejscach w których nie ma już komu pracować ( oczywiście za obiecaną dodatkową gotówką , której i tak nie dostają ) Koordynator zabiera nam część premii i nie potrafi podać konkretnego powodu , po prostu zarobiliśmy za dużo . Jeśli chodzi o premię za pomoc w innych salonach to podobno " kiedyś nam to doliczą " ...

Uuuu
@Jeszcze pracownik

Najlepiej to układaj magazyn przyjmuj dostawy ścieraj kurze a sprzedażą zajmie się kierownik bo nie ma aż tyle obowiązków i da radę

ksks

może to kwestia koordynatora, bo są różne typy, ja miałem spoko, ale wiem właśnie, że nie wszyscy dobrze trafiają. Można spróbować i samemu się przekonać, bo można trafić dobrze, a można też trochę gorzej

mji

Nie jest źle tylko każdemu się nie dogodzi. Praca jak każda inna w handlu w sieciówce. Ci co narzekają nie wiem co jeszcze robią w tej firmie przecież jest tak źle.

Nigdywięcej
@mji

Tych co narzekają jest coraz mniej, ludzie odchodzą i bo widzą co się dzieje. W prawie każdym sklepie w warszawie brakuje pracowników, a sa i takie salony w ktorych nie ma stałej ekipy bo wszyscy sie zwolnili i kazdego dnia ktos musi przyjść na zastepstwo zeby w ogole bylo otwarte. Ale co sie dziwić kto by chciał u nich pracować skoro mają takie podejście do sprzedawców

prAwdziwyrealny
@Nigdywięcej

Właśnie

hmmm

a może za większością negatywów stoi konkurencja, bo jakby naprawdę było tak źle to totalnie nikt by tam nie pracował.

Tom
@hmmm

Nie. Nie stoi konkurencja, te wszystkie negatywne komentarze to prawda. Do niedawna pracowałem w tej firmie i na koniec zostałem przez nią oszukany. Kordynator uznaje ze skoro odchodzę nie należy mi się premia. Trace dość dużo kasy na którą ciężko pracowałem. uważajcie na tą firmę bo będziecie pracować dużo a na koniec nie dostaniecie swoich pieniędzy

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Żałośni

Zbankrutują od tych "dobrych" opinii :D :D widocznie już ciężko znaleźć nowych pracowników i wydaje się ze jak się napisze kilka pozytywnych( lecz jak każdy kto tam był wie) nieprawdziwych opinii to będzie lepiej... ojjjjj co za firma.

Olivia

Uważam, że zarobki są ok. Z kierownikami różnie, ale większość okej...gdyby tak nie było to bym odeszła a naprawdę jest w porządku...jest czasami dużo pracy, ale w porównaniu do innych firm to nie jest tu tak źle....natomiast jak się komuś nie podoba to po co to wypisywać bzdury, trzeba się po prostu zwolnic i tyle...

gracja

dla mnie to była spoko praca i miło ją wspominam, gdybym nie wybrała całkiem innej drogi zawodowej to pewnie bym tam została i starała się o awans. Ludzkie podejście, trzeba tylko trafić na dobrego kierownika, który potrafi pokierować pracą w sklepie i rozdzielić zadania. Przy odrobinie chęci i najlepiej pracy całego zespołu można spokojnie dobrą premie wyrobić

...

Wczasy pod gruszą?? Serio??

Meg

A może mi ktoś powiedzieć co z naszymi czasami pod gruszą należy nam się coś. Pracuje 7 lat i nigdy nic nie dostałam socjal mamy to gdZie są nasze pieniądze.

Misza

Ja pracuję w Wojasie 3 lata. Zaczynałam jako studentka, a teraz jestem kierownikiem salonu. Jak widać jest możliwość awansu. A co do umowy, to zależy od tego na jakie stanowisko dany salon szuka osób. Czy na umowę zlecenie ze statusem studenta czy na umowę o pracę. Gdyby było źle to bym tak długo tutaj nie pracowała. Jest w porządku, ale trzeba się trochę postarać i zaangażować

True

Dokładnie. Nikt Was tam do lady nie przywiązuje. Droga wolna, wolny kraj :) mi pasuje praca w Wojasie, udaje mi się połączyć pracę ze studiami i na razie mnie to satysfakcjonuje i zarówno pod względem kasy jak i ogólnej atmosfery. Więc narzekają Ci co nie potrafią własnego życia ogarnąć tylko odważnie wypisują elaboraty w internecie, a rano idą do pracy grzecznie i z uśmiechem. :)

Jerry

Jak Was tam tak krzywdzą, tak wam strasznie źle jak to piszecie to po co w ogóle tam robicie? Przecież wybór jest prosty ludzie, a rynek duży. Zastanówcie się nad sobą i zacznijcie od siebie a nie wszystkim dookoła coś wytykacie!!!! Najłatwiej siać hejt, a od siebie nic nie wymagać :)

Było minęło

Nie od dziś wiadomo, że za tymi "dobrymi opiniami" stoją Ci na wyższych stanowiskach.. Czy sa zmuszani czy dla własnego dobra to robią nie ważne, jednak moze na 10 dobrych opinii 2 to pewnie piszą osoby prywatne, pracownicy który jednak jakimś cudem lubią takie mało szanujące pracownikow miejsca.. Kto narzeka to pewnie juz uciekł, ja szybko i żałuje ze nie szybciej.. Przynajmniej po miesiącach szukania lepszej pracy mam Satysfakcję z niej i nikt mną nie pomiata i nie pisze dziennie kilku tak pustych maili jak autor..!

kaszmir

Pracuję w Wojasie prawie rok i póki co nie myślę o innej pracy. Atmosfera jest w porządku, dobre warunki pracy i wynagrodzenie na czas.

milka

Racja, że praca jest momentami ciężka. Fajna dla osób zadaniowych. Atmosfera okej, ale bez serduszek naokoło :) wynagrodzenie oczywiście na czas, ale o tym to się nawet nie powinno pisać, bo to powinno być standardem we wszystkich firmach!!

Izunia

Jaka fajna firma i bardzo sie cieszę z pracy przy butach!!

Matylda

może w końcu postanowili się odezwać też pracownicy, którym dobrze się pracuje i nie są rozgoryczeni żeby siać hejt. To już nikt nie moze napisać nic dobrego o firmie, bo od razu że podstawiony?? Nonsens. Bluzgacie tu po firmie, w której pracuje, a prawda jest taka, że nie jest tak źle jak piszecie, a skoro w Waszym odczuciu jest to droga wolna. Nikt Was nie zmusza. Owszem są długie godziny pracy, ale nie pracujesz 6 razy w tygodniu po 12 godzin, więc ma to też plusy, bo w dzień akurat wolny można sobie wszystko załatwić. Wypłaty różnią się w zależności od miesiąca, ale nawet jak jest jakiś zastój w handlu to i tak nie ma tragedii z wypłatą, można sobie odbić w kolejnych miesiącach. Poza tym TRZEBA mieć podejście do klientów, bo bez tego siedzisz na podstawie :) ja się w tym odnajduje i wszystkim polecam, o ile angażujecie się w 100% w to co robicie. Piona!

Daga

ja pracowałam w tej firmie dwa lata i byłam zadowolona. Firma dba o pracowników a wymogi jak wszędzie, koleżanka pracuję w konkurencji i tak samo ważne są wskaźniki. Wszędzie zawsze wymogi były i będą:)Gdybym miała okazję to na pewno wróciłabym tam do pracy:)Ja polecam firmę a ekipa to druga strona medalu nigdy nie wiadomo na kogo się trafi;(

Ostatni czas to jedna wielka masakra to co się dzieje w firmie. Plany są nierealne. Ludzie rezygnują i brakuje personelu. Koordynator dalej swoje głupoty wymyśla i teraz jeszcze ma równą sobie VM. Instrukcję, które wymyśla to jakaś porażka a teraz jeszcze bawi się w jakieś debilne tabelki. Liczenie kółeczek jakby nie było co robić. Każdy myśli, że jego zadania, które wyznacza są ważne a nikt nie patrzy na to, że przez te wszystkie głupoty nie ma czasu na obsługę klienta. Ogólnie coraz więcej chcą od pracownika a firma wszystko zabiera i niedługo to chyba tylko podstawę goła będziemy zarabiać... Ciekawe ile jeszcze Pani koordynator swoje rządy będzie wprowadzać. Czy w centrali nikt nie widzi, że kadra zarządzająca to dno?

emka

narzekać to wszyscy potrafią, a robić nie ma komu. Wydaje mi się, że niektórzy mają trochę za wysokie mniemanie o sobie i oczekują złotych gór za siedzenie. Decydując się na pracę sprzedawcy, chyba każdy jest świadomy, że trzeba realizować założone cele i ogarniać sklep. No chyba, że to jakiś mały osiedlowy sklepik na wsi to wtedy możesz siedzieć cały dzień i mówić, że ludzie nie chodzą:) Ogólnie w Wojasie plany są realne więc nie dramatyzujcie i wychodzą z tego przyzwoite premie

Nigdy więcej
@emka

Daj spokój, nikt normalny nie daje sobą pomiatać.. Sprzedawca a pomiatany sprzedawca przez ludzi z wrodzona znieczulica, na wysokich stołkach to cos innego. Sa sklepy i salony gdzies masz 3% od utargu, takie w których nie musisz kupować butów do pracy do Ccc bo dostajesz od firmy a przede wszystkim takie które potrafią zadbać o pracownika- w tym tkwi cały zysk. Dbanie o pracownika to wiecej klientów. Wiec te pozytywne opinie które nagle sie masowo pojawiają to juz niejednokrotnie co jakis czas piszą bezpośredni podwładni prezeska.. Byle by wzrosła odrobinkę opinia na Gowork.. Ale klienta juz nie oszukasz, jak składa po 3 dniach od zakupu rozpadanie buta i dostaje odmowę raz, drugi to juz nie powróci i tez swoją opinie pozostawi gdzie trzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.