logo Wojas Trade

Wojas Trade

Nowy Targ

Opinie o Wojas Trade

Kasia 2017-04-11 11:16
taka informacja powinna widniec w ogloszeniu, jak nic nie ma to bym ci proponowala przejsc sie do salonu.
Oliwia 2017-04-11 12:07
Oferty możesz znaleźć i na pracuj i na olx. Wystarczy poszukać ;)
madziarka 2017-04-11 13:54
czy w salonie jest mozliwosc pracy tylko w wakacje? jeszcze do konca semestru troche czasu zostalo, ale juz zaczynam sie rozgladac za praca na wakacje.
zośka 2017-04-11 14:30
wydaje mi sie, ze do chojnic potrzebuja kogos na caly etat.
mała 2017-04-11 22:59
potrzebni pracownicy w Poznaniu, praktycznie w każdym salonie, przede wszystkim w Kupcu i posnani
rześkiszczygieł 2017-04-11 23:19
Na wakacje to ty dzieciaku jedź nad morze załap się na kelnerkę albo recepcjonostkę zrobisz,opalisz się...A nie dymać w obuwiniczym i kapcie przerzucać... a hajs sie i tak się zgadzać nie będzie bo w letnich miesiącach handel leży i kwiczy... Wiesz ile trzeba sprzedać sandłków z wyprzedaży żeby wyrobić nędzną premię? A ile trzeba się naprodkukować żeby impregnat do nich wycisnąć? Szkoda gęby strzępić czasami.... Jezusiku moja koleżanka na bazarku warzywnym wyciagała ponad 2 razy wiecej niz ja( +umowę o pracę miała) Jak szukałyśmy pracownika... mowiłyśmy wprost co i jak bez ściemy o relnych finansach po zabraniu podatku,o normach do wyrobienia,niepłatnych przerwach, to cv to już desperaci zostawiali... a zadażało się ,że prosili o zwrot wczesniej złożonego cv żeby czasu ani paperu nie tracić, zawsze można je zostawić u lepszego potencjalnego pracodawcy;)
Layla 2017-04-12 00:43
Dokładnie. Handel w okresie wakacyjnym jest bardzo niski a do tego sandały i baleriny dużo tańsze. Trzeba byc zdesperowanym żeby przyjść w najbliższym czasie do pracy zwłaszcza jeśli się mieszka w dużym mieście gdzie pracy nie brakuje. Jak trzeba to musisz tłumaczyć się dlaczego jest słaba sprzedaż- oczywiście sprzedawca musi to wiedzieć bo to przeciez on jest temu winien. Dodam jeszcze ze szkoda tracić czasu na tą firmę bo ani się tutaj nie zarobi a tylko nerwy napsuje
gfgf 2017-04-12 20:08
a przepraszam co Ty ćpiesz?
Alicja 2017-04-13 08:59
A jak wygląda przykładowy dzień pracownika jeżeli chodzi o stanowisko - sprzedawca?
elka 2017-04-13 12:47
czy na terenie wroclawia bedzie otwierany jakis nowy salon?
xxx 2017-04-13 13:28
Czy w waszych sklepach są jakieś podwyżki na stanowisku sprzedawca??Po 4 latach żeby mieć najniższa krajową to są jakieś jaja po prostu.Nowa pracownik co przychodzi ma tyle samo co osoba pracująca kilka lat.Żałosna firma.Czas się zwolnić !!
skakanka 2017-04-13 14:14
zapytaj nowej Pani "dyrechtor" czy jak jej tam...
android 2017-04-13 14:24
Te zadowolona... a ty se policzyłaś emeryturę z najniższej krajowej? Czy masz zamiar niedożyć? Powiem ci, że na tej głodowej pensji to całkiem prawdopodobne...

Ehh co się człowiek z nich pośmieje to chociaż jego!
adam 2017-04-13 14:32
kurcze czy jako facet mam jakieś szanse załapać się do salonu? bo z moich obserwacji wynika, że w salonach pracują głównie kobiety.
tictac 2017-04-13 14:34
to se odetnij...
Alicja 2017-04-13 14:53
@adam, zastanawiasz się nad pracą na stanowisku: sprzedawca?
Ann 2017-04-13 15:18
Wiesz co zadzwon do salonu i spytaj sie czy mozecie przelozyc rozmowe. Przeciez wypadki sie zdarzaja ;)
wera 2017-04-13 15:59
a to teraz we wrocku buduje sie jakies nowe centrum hanldlowe?
Kilkuletnia stazem 2017-04-13 19:29
Nie ma, lepsze czasy już były
Bunia 2017-04-14 11:23
Czytam i się gotuję! Pod przykrywką żenujących wpisów wynajętej firmy lub co gorsza uchodowanej o poszukiwaczach nowej wymarzonej pracy, próbuje sie przykryć brak profesjonalizmu i nepotyzm!!! Zwolnienia w ostatnim czasie dają do myślenia... na wizerunek firmy pracuje sie wiele lat, ale traci się go w jednej chwili. Każdy chce być dyrektorem, ale nie każdy powinien.
zola 2017-04-14 14:27
jako facet masz szanse. wydaje mi się, że w salonach pracują zarówno kobiety jak i mężczyźni.
monique 2017-04-14 14:54
czy idac na rozmowe powinnam zabrac ze soba cv? czy osoba, ktora bedzie ze mna rozmawiac juz je sobie wydrukuje?
Szczera 2017-04-14 23:13
"Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów" - Richard Branson

Szanowny Panie Prezesie,
do napisania opinii skłoniła mnie aktualna sytuacja panująca w firmie.
Od pewnego czasu jedyne co da się zauważyć to narastający bałagan, chaos, co raz to większe ambicje (podejrzewam, że te nie spełnione) osób na wyższych stanowiskach, mobbing, niekompetentność osób, które powinny być przykładem. Zwalniani są Ci, którzy wypełniali swoje obowiązki należycie i z wielkim zaangażowaniem, co stanowiło jednocześnie zagrożenie dla innych. Awansują natomiast Ci, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, motywacja i wsparcie dla osób podwładnych są dla nich obce.
Uważam, że powinien Pan zainteresować się tym, co dzieje się w Pana firmie. Bez nas, zwykłych pracowników, którzy mają bezpośredni kontakt z klientem firma nie będzie funkcjonowała.
Wychodzę z założenia, że praca powinna dawać satysfakcję, sprawiać przyjemność, choćby w formie atmosfery, takiej by było sens wstawać rano z łóżka. Na dzień dzisiejszy jedyne co niesie każdy spędzony dzień w sklepie to wielkie nerwy. Niezadowolony, niezmotywowany i zdenerwowany pracownik = nie obsłużony klient. I proszę mi wierzyć Panie Prezesie, motywacja to nie zawsze pieniądze ( choć są one ogromnie ważne), motywacja dla pracownika to czasami dobre słowo, powiedziane na dzień dobry od osoby na wyższym stanowisku, nawet jeśli jest powiedziane na wyrost....
Przy okazji chciałabym życzyć Spokojnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w Rodzinnej Atmosferze.
Wierzę, że będzie to czas refleksji, zatrzymania się na moment i zastanowienia nad priorytetami.
szczera :) 2017-04-17 21:43
No właśnie co sądzicie o nowej Regionalnej A. B?
Pracownica 2017-04-18 10:40
Przynajmniej potrafi wysłowić sie w sposób kulturalny i nie obrażać przy tym ludzi jak miało to miejsce za rządów Pani Ch. Zobaczymy jak to będzie na dłuższą metę. Jestem pewna, że lepiej niż z Panią Ch. A co do Pani Ch to bardzo się cieszę że już jej nie ma w regionie. Rozważałam już nawet zwolnienie a tu taka niespodziaka. Dziwne że nadal jest w firmie Wojas, najwidoczniej nikt wyżej nie poznał się jeszcze na niej wystarczająco. Ale wszystko w końcu znajdzie swój koniec. Bo z takim podejściem do podwladnych i brakiem szacunku daleko zajść nie można.
Doma 2017-04-18 12:21
Od której godziny jest czynna plejada w Sosnowcu od 10.00? Chciałabym osobiście złożyć cv, a nie chciałabym się odbić od drzwi.
flaszka 2017-04-18 14:48
a na stronie centrum młotku tego nie napisali??! Nie dosyć,że podstawieni ludzie piszą te komentarze to do tego jeszcze debile... firma trzyma poziom
prezes 2017-04-18 22:03
Strasznie to dziwne szanowna mafio wojasowa.... Wszyscy uciekają z tej firmy a tu nagle na go worku od jakiegoś czasu wysyp zainteresowanych praca w tym żałosnym syfie... Postaraj się bardziej panie Wojas zakamuflować tych "zainteresowanych" bo śmierdzi to z daleka...pozdrawiam "górę"środkowym palcem. Dobranoc
ola 2017-04-19 10:44
czy jak juz dostane prace to bede miec jakies szkolenie? w poprzedniej firmie tak mialam, ze na poczatku dziewczyny z salonu mnie szkolily.
sonia 2017-04-19 11:53
są teraz gdzieś przyjęcia na terenie warszawy?
Poirytowana 2017-04-19 11:59
Przestańcie zadawać te durne pytania, dotyczące pracy w tej firmie. Żałosne jest to, ze taka firma jak Wojas pozwala sobie na podstawianie ludzi tylko po to, aby zagłuszali negatywne komentarze. Ludzie dorośnijcie wreszcie.
Alicja 2017-04-19 12:47
@sonia, oferty pracy Wojas możesz znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Zachęcam do wpisania w wyszukiwarkę 'Wojas' + frazę 'oferty pracy'.
Paulina 2017-04-19 13:22
Plejada jest czynna w tygodniu od 9.00 tylko w niedziele od 10.00
☺☺☺ 2017-04-19 13:42
Reduta ☺
... 2017-04-19 21:42
Tak szukają Regionalnego hahaha bo A. Ch pogoniła koleżankę...
poleonNa 2017-04-19 23:27
ona nie ma koleżanek
Alicja 2017-04-20 10:48
@poleonNa, @tryrteyer proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w firmie Wojas.
Kamila 2017-04-20 12:24
Slyszalam, ze teraz potrzebuja kogos do Atrium Reduty. Tylko nie wiem czy oferta jest dalej aktualna
Sandra 2017-04-21 13:29
Jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie? Myślicie, że będą mnie długo maglować?
Alicja 2017-04-21 13:34
@Sandra, a o jakie stanowisko się ubiegasz? Przebieg rozmowy kwalifikacyjnej jest zależny od stanowiska, na które się aplikuje.
julka 2017-04-21 14:08
wydaje mi sie, ze powinnas miec na poczatku jakies szkolenie. wszystkie sie dowiesz w pierwszym dniu, ale o szkolenie tez mozesz sie spytac na rozmowie no chyba, ze juz jestes po
Wydra 2017-04-21 14:47
Czym dojade do Galerii Ken Center? Wlasnie sie przeprowadzilam, jade na rozmowe i kompletnie nie znam miasta. Help!
Alicja 2017-04-21 15:10
@Wydra to forum nie jest odpowiednim miejscem na takie pytania. Proszę o zamieszczanie komentarzy na temat firmy Wojas.
matylda 2017-04-21 18:20
I nie umiem korzystac z jak dojade, map, google czegokolwiek??? Serio??
Ale jaja 2017-04-21 21:50
To ładny głupek z Ciebie jak tutaj pytasz o drogę haha, poziom adekwatny do aktualnego poziomu ten firmy :)
Daga 2017-04-22 22:45
Te komentarze typu "gdzie szukają pracowników..." "jak dojade" są pisane po to żeby zmniejszyć natężenie negatywnych komentarzy pracowników salonów. Gowork to portal stworzony do pisania opinii pracodawcy. A dla tych którzy szukaja pracy jest olx czy pracuj. Ludzie, nie dajcie się omamić, z tej firmy wszyscy zaczynają uciekać, bo to co się dzieje w ostatnim czasie przechodzi ludzkie pojęcie. Brak profesjonalizmu i chamstwo kordynatora, strach przed zabraniem premii pod byle pretekstem, ciagle roszczenia co do pracownika (przecież sprzedawca jest winny temu ze jest danego dnia mala sprzedaz). Dziękuję pani kordynator za motywację ... do zmiany pracy
Noemi87 2017-04-23 14:49
Jeszcze do niedawna miałam poczucie bezpieczeństwa. Moja rks była wymagająca, dbała o interesy firmy ale też o dobro pracowników. Teraz kiedy o premii decyduje pani Ch. nie można spodziewać się niczego dobrego, bo może zabrać naszą kasę o byle co. Firma daleko nie zajdzie jeśli pracownicy beda mieli poczucie ze przełożeni są przeciwko nim a nie z nimi. Szef powinien dbać o dobro firmy ale i o to żeby pracownikom się dobrze pracowało, inaczej nie będzie miał dobrych sprzedawców. No ale widocznie nie każdy to rozumie... pewnie niedługo firma odczuje konsekwencje takich zachowań
szalona 2017-04-24 13:21
ja wiem, ze bielsko to nie jest jakas metropolia, ale wiecie do ktorego ch przyjmuja? chodzi o sfere czy gemini?
ula 2017-04-24 15:06
jak idzie na rozmowe to sie jakos wczesniej przygotujecie? plus jak powinam sie ubrac? zadzwonili do mnie i to moja pierwsza rozmowa w zyciu dlatego tak przezywam.
Alicja 2017-04-24 15:17
@ula, a o jakie stanowisko się ubiegasz? Proponuję zapoznać się z informacjami na temat firmy Wojas. Zachęcam również do zapoznania się z artykułem na blogu GoWork.pl, gdzie znajdziesz 3 wskazówki, dzięki którym lepiej zaprezentujesz się na rozmowie kwalifikacyjnej: http://www.gowork.pl/blog/3-wskazowki-ktore-pozwola-lepiej-wypasc-na-rozmowie-kwalifikacyjnej/ Koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami po odbyciu rozmowy.
Zostaw swoją opinię o Wojas Trade - Nowy Targ
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojas Trade