Opinie o Jarosław Kusy Sklep Obuwniczy Jarko w Raba Wyżna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jarosław Kusy Sklep Obuwniczy Jarko. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jarosław Kusy Sklep Obuwniczy Jarko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Kusy Sklep Obuwniczy Jarko w Raba Wyżna

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Jarosław Kusy Sklep Obuwniczy Jarko? Chętnie zatrudniają?

@Pracodawca Nowy wpis

Oczywiście nie ma problemu jeżeli student spełnia wszystkie warunki potrzebne do pracy.

mon Nowy wpis

Pracowałam w firmie Jarko wiele lat , odeszłam bo zaszłam w ciąże ale wiem napewno że wrócę jeśli dziecko jeszcze troche podrośnie Nigdy nie miałam sytuacji żeby szef mnie nie wypłacił Zawsze dostawałam na czas wypłatę , a nawet jak potrzebowałam wczesniej to również nie było z tym problemu Jak widze te opinie to po prostu żal mi tej osoby , ponieważ chyba ma problem sama z sobą, że wypisuje takie kłamstwa i szefa że musiał z taka osoba współpracować . Osoby piszące takie kłamliwe opinie nadają sie tylko i wyłącznie do pracy w odosobnieniu , z daleka od ludzi .

Wiktoria

Pani Moniko nie trudno sie domyślić jakie ma Pani imię i nazwisko ponieważ udostępniła Pani swoje dane w postaci adresu email. Rozumiem ze nadal Pani pracuje w firmie Jarko i czy nadal na ten adres przyjmuje Pani CV i czy bedzie można wyslac gdy tylko zaktualizuje je sobie? Serdecznie pozdrawiam Wiktoria

Kadry Nowy wpis
@Wiktoria

Witam Proszę swoje CV przesłać z dopiskiem, w jakim mieście interesuje Pani praca. Na poniższy adres e mail, proszę wysłać swoją aplikację na stanowisko Doradca Klienta . Kadry.jarko25obuwie@gmail.com Pozdrawiam Kadry Jarko Obuwie.

Kierownik sklepu

Aplikowałeś do firmy Jarosław Kusy Sklep Obuwniczy Jarko? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Jarosław Kusy Sklep Obuwniczy Jarko?

Kierownik sklepu

Witam serdecznie . Proszę przesłać swoje CV a my się skontaktujemy aby porozmawiać na temat współpracy. Nauczymy wszystkiego , najważniejsze są chęci do pracy i pozytywne nastawienie . Proszę przesłać aplikację na adres e mail srokamonia39@gmail.com z dopiskiem do jakiego miasta Pani/Pan aplikuje. Pozdrawiamy

Kierownik sklepu

@Pracodwca Odniosę się do tego co wyżej napisane. Nie zgodzę się iż taka krzywda dzieje się w firmie JARKO OBUWIE. To że są kamery na sklepach to po pierwsze , bezpieczeństwo pracowników jaki i przed kradzieżą. A to że Szefostwo siedzi na kamerach obserwuje to mają do tego prawo , pilnują swój biznes. Pracuję cały czas w firmie Jarko obuwie i nie narzekam wypłata na czas jak i premie . Jeżeli pracownik jest rzetelny i pracowity to też te premie są wyższe mówię to z mojej perspektywy . W każdej pracy są obowiązki ,które trzeba wykonywać . Konwersacja jest najważniejsza między pracownikiem a pracodawca , a w tym przypadku ja osobiście mogę polecić pracę w Jarko Obuwie. Ps. Pamiętajcie każdy Pracodawca ma swoje wymagania prowadząc swój biznes , i też szuka odpowiednich kandydatów na dane stanowisko. Pozdrawiam życząc samych sukcesów zawodowych .

Totalna bzdura, te komentarze pisane ewidentnie przez jednego człowieka. Pracuję w tej firmie od wielu lat i wiem że to są wszystko kłamstwa i oszczerstwa napisanego przez nieprzyjętego kandydata do pracy. Takie rzeczy może tylko pisać osoba której totalnie się nie chce pracować , a pieniądze najlepiej dostawać za darmo!!! Firma Jarko Obuwie jest rzetelna i naprawdę ceniąca pracowników. Polecam spróbować jak ktoś naprawdę szuka pracy na stałe, nie zawiedzie się napewno.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Kusy Sklep Obuwniczy Jarko - Raba Wyżna

• Jak się pracuje w Jarosław Kusy Sklep Obuwniczy Jarko?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Kusy Sklep Obuwniczy Jarko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Kusy Sklep Obuwniczy Jarko?

Jarosław Kusy Sklep Obuwniczy Jarko
  • 317