logo Wojas Trade

Wojas Trade

Białystok

Opinie o Wojas Trade

sara 2013-04-20 23:12:34
hej nie polecam pracy w tym sklepie atmosfera nerwowa dziewczyny ciagle sie o cos pruja nikt nie wytrzymuje ze starsza ekipa totalne idiotki plotkary i falszywe same nawzajem sie obgaduja STRATA CZASU POWAZNIE!!!!a jesli chodzi o firme marne zarobki POWODZENIA
mumin 2013-04-22 11:47:41
kumpela pracowała w bialej galeri ciagle narzekala na stres i koleżanki z pracy hehe a kierowniczka sklepu ponoc tez ma rąbniewcie i nie szanuje nowych pracownikow tylko potrafia duzo gadac Takim laskom to tylko kopa w dupe zasadzic i wygonic do pracy na sprzatanko
nitka 2013-05-20 22:11:31
nie polecam .. odradzam ..zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy jesli chodzi o pracownikow sklepu wojas to zostawie to bez komentarza ..zreszta przeczytajcie wyzej jestem pod wrazeniem tych szczerych wypowiedzi haha ...ps moze na poczatku nie jest tak zle ale po paru miesiacach istna tragedia jesli chodzi o ekipe ..a te zaklamane osoby .. Oh coz . ??! Nie moje życie byc sędzia więc nie oceniam , ale wy umiecie:)
Ale mam uśmiech na twarzy bo ja w przeciwieństwie do niektórych mogę spojrzeć w lustro;)
Z pozdrowieniami dla tych co udają to musi byc ciężkie
ewelinka 2014-09-23 11:55:30
Pracowałam w wojasie w galerii białej, nie wspominam dobrze tej pracy. Dziewczyny i kierowniczka na pierwszy rzut oka bardzo miłe, lecz to tylko złudzenie. Pracują tam same plotkary i lizusy z kierowniczką na czele. Noe polecam !!
Xenia 2015-07-13 16:53:19
NAjgorszemu wrogowi bym nie polecila .
ssl 2016-05-20 22:38:46
nie dziwię się, że firma ma tak duże wymagania.. Działają na rynku tyle lat. Od 1983 roku są producentem maszyn do obróbki drewna, metalu, ceramiki, kamienia, spełniających każde wymagania użytkowe, techniczne i handlowe. To chyba mówi samo za siebie.
Zostaw swoją opinię o Wojas Trade - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojas Trade