Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Pitu_pitu

Czołem, dostaliście już na maila PIT? Wiem że do końca lutego mają czas ale miałam nadzieję że jednak na maila pójdzie szybciej.

Praca nie należy do ciężkich ale atmosfera już tak....współpracownicy jak najbardziej na plus (prawie każdy )ale ciśnienie (usunięte przez administratora)i góry za słabo ciągle źle....jak są wyniki jest cacy a jak nie ma to już inna bajka ale że cele wygórowane wg mnie to już nikt nie bierze pod uwagę.Acjak człowiek się zwalnia to na koniec słyszy i dobrze bo źle pracowałaś...ciągła rotacja pracowników.

Wawa

Proszę zgłosić to do rks jeśli nie jesteś pracownikiem to zadzwonić do boku i oni przekażą to kierownikowi

Sara

Kiedy w firmie Wojas jest tegoroczny urlop wypoczynkowy wie może już ktoś?

pani
@Sara

o co chodzi z urlopem wypoczynkowym? zamierzam dopiero aplikowac tutaj wiec z chęcią się dowiem :)

Sara

No nie w NT w firmie produkcja i szwalnie mają jeden urlop zazwyczaj był pierwsze dwa tygodnie lipca rok temu był przesunięty...firma jest zamknięta. W sklepach owszem urlop indywidualny ale w firmie jest jeden dla wszystkich no chyba że sobie ktoś chce wziąć dodatkowy i kierownictwo się na to zgodzi

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Umowa

Jak to wygląda u was na salonach? Siedzę na zleceniu ponad pół roku, teraz jak chcę uop to nie możemy się dogadać, bo firmie się nie opłaca, bo wyniki złe. Normalnie macie u siebie uop jeśli robicie cały etat?

maszpecha
@Umowa

tzn że ktoś wyżej cię nie chce (ks lub rks) umowę można każdemu bez problemu załatwić

umowa
@maszpecha

Właśnie szczerze nie wiem o co chodzi, przez cały czas jak pracuje nigdy nie dali mi planu naprawczego. Podsumowanie roku, efektywność 2.39, 276.52. Nie wiem czy to kwestia zmiany kierownika, jest to możliwe. Wcześniej proponowano mi zastępce kierownika, zrzucono na mnie obowiązki ogarniania całego sklepu wraz z dokumentacją, i mnie z tego rozliczano, finalnie umowy nie zobaczyłxm. Bo jak to rks skomentowała, "jak dostanę uop to osiądę na laurach i przestanę pracować". Cała ekipa z salonu nam odeszła, zostałxm samx jako cały etat, były momenty, że robiłxm ponad etat, bo nie było kogo na zmianę dać. (usunięte przez administratora) Kierownik na naszym sklepie nie pracuje, pojawia się na jakieś 70 godzin miesięcznie, bo ma drugi sklep. Zaraz po odejściu rks,A, obecna rks pytała się czemu u nas na salonie nikt nie jest na uop, czemu same zleceniówki. Teraz tylko, że firmie się może nie opłaca, że na uop trzeba zasłużyć. Szkoda, bo lubię tą pracę, a przez ten cały czas jak tu pracuje nikt nie miał do mnie zarzutów. Na szczęście planuje się wyprowadzić, może w innym regionie będę mieć więcej szczęścia, bo sama praca w tej firmie sprawia mi satysfakcję, i chcę pracować tu dalej, ale nie w miejscu w którym jestem obecnie.

kier gda
@umowa

Nie widziałaś planu naprawczego, bo masz dobre wskaźniki, plany dostają sklepy logicznie ze słabymi wynikami. Nigdy nie spotkałam się, żeby rks robił problemy przejścia umowy zlecenia na umowę o pracę. Wszystko zależy od człowieka jak widać, co region to inne zasady

Nezalka

Pracownicy mają jakieś zniżki na produkty?

kobra
@Nezalka

są pracownicze rabaty na zakup obuwia :)

Uber
@kobra

Jak stoicie z dodatkami płacowymi? Jakieś premie posiadacie?

Uber
@kobra

Fajna sprawa z rabatami, na to jest jakiś limit?

neo
@Uber

premie uznaniowe są i konkursy roczne i miesięczne

neo
@Uber

rabaty są i chyba bez limitu ja przynajmniej do takiego nigdy nie dobiłem

Alli

Nie chce mi się wierzyć, że to możliwe heh :) Super że są takie zniżki tylko powiedz jak możesz jeszcze, czy one przysługują dopiero po jakimś czasie czy od samego początku?

Limit
@neo

Jak to nie ma limitu. To chyba nie pracujesz w tej firmie jak nie wiesz. Jest limit i rabat jest na prawie wszystko prócz tych drobnych produktów typu skarpety, akcesoria

Gaga
@Alli

Trzeba przepracować minimum 3 miesiące zeby mieć rabat pracowniczy. Nawet na zlecenie

@neo

Są jakieś konkretne warunki, aby mieć szansę na dostanie premii uznaniowej? Jeśli chodzi o konkursy, to na czym one polegają? I co można w nich wygrać?

N

Trzeba robić robotę i sprzedawać, masz 2% od sprzedaży netto na każde nabicie na siebie. Konkursy nierealne, stawianie sklepów na siebie w regionie kto zrobi lepiej - ilość środków w stosunku do sprzedaży butów itd. Wygrywają zawsze te same sklepy praktycznie.

Bartek W

Jest tu ktoś ze Śląska? Jak oceniacie ten region? Czy regionalny jest okej?

bawełna
@Bartek W

ja oceniam pozytywnie nikt się mnie nigdy nie czepiał ani nie robił problemów i jakichś niejasnych akcji, ludzie są w porządku, duży wybór także moim zdaniem warto :)

malina
@bawełna

duży wybór czego? o sklepy ci chodzi, w sensie lokalizacje tak? czy coś innego miałaś na myśli

sznurówka
@bawełna

mogłabyś coś powiedzieć skoro pracujesz bardziej o stabilności pracy? jest szansa się tam zatrzymać na dłużej?

heyka

nie zatrudniają tylko studentów prawda? chciałabym się tu zatrudnić ale boję się, że nawet nie mam co liczyć na umowe o prace

heyka
@heyka

nie bardzo chcę pracować na zleceniu skoro nie będe mieć z tego żadnych korzyści

@Bartek W

Jeśli chodzi o pracę w sklepie to jest fajna, jeśli trafi się na fajny zespół , ale jeśli chodzi o regionalna tutaj miałabym wiele do powiedzenia, niestety moje komentarze są usuwane , opisałam jak wyglądała moja pracą w firmie, pracowałam 10 lat i o 10 lat za długo! Wypłaty są na czas ale to jest ich obowiązkiem za duża firma żeby coś kombinować. A KRS tego regionu powinna mieć sprawę o psychiczne wykańczanie pracowników. Chociaż może i wszyscy którzy siedzą na górze i dyrygują A nawet pół godziny w sklepie by nie wytrzymali i nie mają pojęcia! Najlepsza moja decyzja w tej firmie to złożenie wypowiedzenia ! :)

Udon
@heyka

nie zatrudniają tylko studentów, co ty by w była w ogóle za polityka, spokojnie dostaniesz tutaj umowę o pracę

I tak będą wiedzieć kto

No pytanie było kto jest ze Śląska więc ten region.

Kij
@I tak będą wiedzieć kto

Całkowicie się zgadzam z Twoją opinia.W tej firmie nie szanują dobrych pracowników.Jezeli ktoś szuka pracy to na pewno długo tam nie zagości.!!

X

A co sądzicie na temat pracy na wysokości? Gdzie badań firma nie zleca, a kierownik ustawia duże kartony na lokalizacji A, dodam jeszcze że trzeba rozmiarowo ustawić. Nie dość że wspinam się na 1,80 to jeszcze mam podnieść co najmniej 10 kg, by 36 włożyć na początek. Macie tak?

@X

Tak powinno być zgłaszane ale jak komuś zależy na pracy to się nie odezwie taka prawda. Ale jak coś to nie warto marnować lat na wojasa. Chwali się że tyle zarabia itp A pracownicy ? To oni pracują na niego A poza marna premia nie docenia wieloletnich pracowników itp

Cream

Jestem byłym pracownikiem. Pracowałam na etacie prawie 3 lata, nie bezpośrednio dla Wojasa, a dla ajenta. Ale co z tego jeżeli ajent był właścicielem tylko na papierze. Całą władzę sprawowała firma Wojas. Stanie na baczność to podstawa w tej firmie, nie podpieraj się , czekaj na klienta, albo udawaj że poprawiasz buty i sznurówki. Żenujące warunki zaplecza socjalnego. Praca po 12 godzin, a firma nawet najtańszej mikrofali i lodówki na posiłki dla pracowników nie ogarnia. Kiedy pytałyśmy o lodówkę, usłyszałyśmy odpowiedź : a kto by ją mył? Aż się odechciewa. Pracownikom pod ajentem nie przysługiwały bony świąteczne na produkty w sklepie. Zawsze za mało sprzedane, a jak nawet udało się zrobić 100% to nawet żadnego dziękuję nie usłyszysz. Zero pojęcia o motywacji pracownika. Kiedy raz!!!! Wzięłam urlop na żądanie, a obsługa na salonie normalnie była, nie trzeba było zmieniać grafiku! I tak usłyszałam od regionalnej że zrobiłam to złośliwie .

Kier

Totalnie się zgadzam. Napisałaś prawdę, kamera, która niby ma być dla bezpieczeństwa jest do podglądania pracowników oraz ich oceniania. Oczywiście zawsze ocena jest negatywna. Osoba przy wejściu jak w butiku Louis Vuitton tylko pensja inna ????

J
@Kier

Niestety nie widzi się dobrych rzeczy .Dajemy z siebie wszystko,ale w sumie po co?Przecież wszystko jest ciągle źle.Niestety taka zachowania nie motywują do dalszej pracy a jedynie do jej zmiany.Jesteśmy wszystkie już bardzo zmotywowane do jej zmiany i oby jak najszybciej nam się udało.Takie marne pieniądze można wszędzie zarobić, ale niestety znaleźć dobrych pracowników w tych czasach to ze świecą szukać.

Sylwia
@Kier

Ale to ktoś kiedyś bezpośrednio powiedział, że na kamerze coś widział, że tak piszecie? Czy to tylko domysły, że te złe oceny to przez monitoring? Macie w obowiązkach wypisane to stanie przy wejściu?

Mari
@Sylwia

Bezpośrednio powiedziała... Że stoisz i nic nie robisz albo się podpierasz albo zajmujesz się układaniem zamiast skakania przy pani.... Albo czemu przy komputerze stoisz tyle zamiast przy wejściu....

I tak będą wiedzieć kto

Ja kiedy miałam sytuacje że obsługiwałam klientkę pokazałam jej torebkę do butów a w kontroli było napisane że tego nie zrobiłam. Nie raz zostało mi pokazywane jak pracownicy obsługują że stoją oparci o lade czy stoły, to było już obsesyjne sprawdzanie na każdym kroku. Oni caly czas siedzą na kamerze w szegulnosci jak jest słaby dzień i później telefon! Masakra

@I tak będą wiedzieć kto

Te kontrole zawsze są negatywne. Często są komentarze brak sprzedawców na sali sprzedaży. Prawdopodobnie jej monitoring nie obejmuje całej sali stąd takie komentarze. W tej sytuacji wynika że pół dnia w sklepie nikogo nie ma tylko klienci chodzą samopas ????

Kier

Ja pracuję już 8 lat i serdecznie mam dość. To co piszesz brak poszanowania dla pracownika długoletniego. Pensja tyle co sprzedawca. Nie wiem jak w innych regionach ale tu gda tak jest. Ciężka praca, wymagania, kontrole, tłumaczenie się za wyniki,dużo stresu i ten brak szacunku. U nas w regionie akurat trafiają się ludzcy RKS nie takie katy jak w Polsce tak jak piszecie.

Mewa

Jak najbardziej zgadzam się z opinią.Pracowalam w tej firmie rok.. i wystarczająco aby się przekonać Regionalana. B.. ,chmm dużo by było pisać też nie raz przez nią płakałam i miałam dość !... ,Przytoczę jeden z tekstów "Co tak stoisz jakbyś miała kij w (usunięte przez administratora) !!"I czy tak się powinien zachowywać kierownik Regionalny?? Za każdym razem jak przyjechała zastanawialysmy się do czego się dziś doczepi.Wyniki a może ,nie obsługiwaliśmy klientów ,za mało na paragonie..Albo jesteśmy syfiary. !Nie warto było się starać bo i tak byłyśmy tylko robolami.Ta firma nigdy nie doceni pracownika.Nie polecam z daleka od tego Firmy.!!

@Mewa

Takie tematy powinny być zgłaszane do inspekcji pracy bo to (usunięte przez administratora) Nigdy w firmie nie doświadczyłam od nikogo takich odyzwek. Słyszałam też o rzucaniu butami w pracowników, dziewczyny piszcie do inspekcji pracy, zgłoszenie jest anonimowe i bez żadnych konsekwencji dla was .

kobra

tak, firma oferuje świąteczne paczki :)

Nasaka
@kobra

powiedzcie mi, może glupie pytanie, ale co w takich paczkach sie dostaje bo ja w poprzedniej robocie takich nie miałam?

@Nasaka

Paczka swiateczna to w tej firmie kupon na produkty w wojasie. Na tym firma przecież tez musi zarobić. Lepiej jakby dali bony sodexo. Ileż można kupować butow czy torebek.

Wwwww

Nigdy w życiu nie pracowałam w gorszym miejscu. Byłam sprzedawczynią, to co się działo na sklepie to głowa mała. Wiecznie mało ludzi do pracy, branie byle kogo. Trzeba było robić wszystko, jako zwykły pracownik robić papierologie, wszystkiego pilnować, bo na pracownikach ciążyła całą odpowiedzialność. W tym samym czasie rzecz jasna sprzedawać, żeby mieć premie. Do tego wieczne pretensje o wszystko. Oczywiście kiedy nie przedłużyłam umowy zabrali mi premie. Nawet nie wiem czemu, bo nie było ku temu powodów. To standard, że zabierają premię.

Barbara
@Wwwww

Ciężko jest wyrobić target, aby dostać tę premię? To realne w ogóle? W mojej poprzedniej pracy były takie progi, że premii na oczy nie widziałam :/ Wypłata jest, chociaż adekwatna do tego nawału pracy? Zdarzają się nadgodziny?

N
@Barbara

Premię masz 2% od sprzedaży, target jest liczony przez ilość twoich godzin i pracowników na sklepie, ogólnie nie ma się co starać na zrobienie 100% planu sklepu, jest to często fizycznie niemożliwe. Plany pracowników są do wykonania, ja na mało obrotowym sklepie - ok.500zł w zeszłym miesiącu

Róża
@N

O, 500 zł to już spora suma. Sama podstawa na czysto jak wychodzi? Ile was pracuje na sklepie na jednej zmianie? Idzie sezon świąteczny, może wiesz czy planowane są jakieś przyjęcia?

Na ich stronie znalazłem informacje że szukają programisty. Nie pisali nic jaki system pracy. Można umówić się na hybrydowy? W ogóle dopuszczają tu dni na home office dla pracowników?

Balejka

Hej, Oferta na pracownika ds. Social Mediów wydaje mi się dosyć ciekawa, ktoś powie czy to jest praca stacjonarna? Jaką umowę dają?

Mililitr
@Balejka

Właśnie nic nie pisali czy jest stacjonarnie czy zdalnie :/ Ktoś pracuje na tym stanowisku albo podobnym?

Mililitr
@Balejka

Ale wymagania wydają mi się dosyć fajne, bo nie musisz mieć względnie dużego doświadczenia w tym..

olek
@Mililitr

jak w ogłoszeniu nie ma podanej informacji o zdalnych to bym sobie nadziei nie robił

olek
@Mililitr

to chyba jakies w ogóle nowe biuro jest, bo widze że teraz mnóstwo ogłoszeń na stanowiska do nowego targu wisi

Ość
@olek

Macie jakieś nowe biuro? To pewnie jest całkowicie nowy skład osób zbierany?

silk
@olek

Ogólnie teraz wszędzie jest bardzo dużo ogłoszeń jak tak patrzyłam, chyba jest duże zapotrzebowanie na pracowników.

Ruda
@silk

Ale mówisz o stanowiskach administracyjnych tak jak tutaj było pytanie czy o sklepach?

plecak
@Ruda

wejdź na ich strone i sobie posprawdzaj na co jest i czego więcej, tak ci radzę zacznij na sobie i swoich umiejętnościach polegać a nie czekaj aż ktoś ci wreszcie odpisze, życie sobie zaoszczędzisz

Tu jak rozumiem te ostatnie wątki, piszecie o produkcji, czy o pracy w sklepach? Trudno się zorientować, niestety. Ja z uprzejmym zapytaniem o warunki pracy kierownika salonu w Nowym Targu. Ktoś z Was wie, którego salonu oferta pracy dotyczy? Jakie są zarobki, jakie we współpracy jest kierownictwo naszego regionu?

Ość

Dużo w ogóle tych ofert właśnie do Nowego Targu teraz jest, a jak z innymi miejscowościami?

Pug
@Ość

Ale może znajdziesz jeszcze na innych stronach, po prostu szukaj aż do skutku. Obstawiam, że w wielu miejscowościach mają swoje sklepy także szukać pracowników napewno będą.

Kapaczka
@Pug

Właśnie się zastanawiam jak długo tutaj trzeba czekać na odpowiedź na cv? Wie ktoś może?

Kapaczka
@Pug

Wysłałam cv dzisiaj :) Czekam właśnie na odpowiedź więc z chęcią dowiem się też czegoś więcej o rektutacji

Buba
@Kapaczka

Raczej do tygodnia, może maks. dwóch będziesz miała odp jeśli będą zainteresowani rozmową rekrutacyjną.

Buba
@Kapaczka

Na stanowisko sprzedawcy powinnaś mieć zapewne tylko jedną rozmowę, więc rekrutacja raczej do tych długich nie należy moim zdaniem.

@Buba

Bubo, doradca klienta i sprzedawca to to samo, mam nadzieję? W sklepach całej Polski mają kwotę 5.000-6.000 brutto podaną, co trochę dziwi, bo inne są warunki życia pod kątem finansowym w Ełku, a inne we Wrocku. Czy to tylko tak sobie wstawiają, a rzeczywiste stawki są regulowane taki czynnikami jak koszty życia? :)

Ghdt

Jako sprzedawca dostajesz minimalna krajowa +premia od sprzedaży, 5k to kierownik salonu nie zarabia w tej firmie '

Mast

Praca dramat, wieczne pretensje o sprzedaż, ciągły monitoring z kamer, telefony, wymóg wyjaśnień gdy jest słaba sprzedaż, kierownik regionalny, który chyba sam nie wie co robi na tym stanowisku, można by długo wymieniać. Tak właśnie ta Polska firma traktuje pracowników.

Ewelina

Reklamowałam jakis czas temu w salonie firmowym Wojas torebkę, pękła skóra. Oczywiście, gdyby nie błąd ze strony pracowników, który polegał na zbyt późnym poinformowaniu mnie o zakończonej reklamacji - reklamacja nie zostałaby uznana, firma uznała pęknięcie za uszkodzenie mechaniczne. Ostatecznie otrzymałam nową torebkę. Po około 2 miesiącach użytkowania torebki, skórka pękła w tym samym miejscu, znowu wina leży po stronie klienta? Nie chce tracić czasu i nerwów na reklamacje. Po prostu omijam ten sklep szerokiemu łukiem, bo wiem, że każda wada reklamowanego produktu uznana będzie za winę leżąca po stronie klienta. Stawia to firmę @Wojas w fatalnym świetle.

Meg
@Ewelina

Miło by było nie zrzucać wszystkiego na pracowników, których wina to nie jest.

Karla

Czy są tutaj osoby, które mają dłuższy czas pracy? Czy można tutaj zostać na dłużej czy raczej większość pracuje "z doskoku"?

Karla
@Karla

Przede wszystkim czy jest możliwość tutaj dostać umowę o pracę na czas nieokreślony?

Anabell
@Karla

Są też osoby, które są na chwilę, czy to studentki czy coś, ale no to już zależy od ciebie czy pasuje ci taka praca.

Jess
@Anabell

ja właśnie szukam czegoś tymczasowo, a w zasadzie na okres studiów, z jakim wyprzedzeniem macie układane grafiki? da się jakoś zaplanować tak pracę, żeby pogodzić ze studiami?

lea
@Jess

no skoro studenci pracują tu, to pewnie jakoś są w stanie sobie to poukładać sensownie

Klaudia
@Karla

Tak, są osoby co pracują długo, po czasie można dostać na czas nieokreślony

@Anabell

a czy pani lat prawie 40 ma szansę się tu jeszcze załapać? :)

@Anabell

oczywiście z odpowiednim doświadczeniem jako sprzedawca, poprzednie prace też były związane z obsługą klienta, rozliczanie kasy opanowane itd

@Anabell

a chyba najważniejsza to jest umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami hehe:) wiadomo czy można podrzucić cv do sklepu?

ariel
@wiola

obstawiam, że jak najbardziej można, ale warto też poszukać ofert w internecie na różnych stronach, może akurat uda się trafić na jakąś odpowiednią ;D

Danka
@wiola

wiesz co móc mozna ale powiem ci, że dużo lepiej przez internet składac... u mnie przynjamniej nikogo przez takie cv poki co nie przyjęli

lila
@Danka

czy jest szansa ze po prostu grafik mozna dopasowac tak zeby polaczyc to ze studiami? nawet na caly etat bo soboty mam przeciez wolne od uczelni. no i o wakacjach tez nie mowie bo wiadomo

Kortyzol
@lila

do dogadania zazwyczaj idą na ręke no ale to od miejsca i kierwonika zalezy. tyle ze studenci zazwyczaj maja luźniej

Niken

a poniżej 18 kogos zatrudnią? cos bym chcial przez wakacje dorobic a widze ze u mnie szukaja jest szansa?

prio
@Kortyzol

to chyba złożę cv jak studenci mają luźniej haha a wie ktoś może jakie są warunki pracy przedstawiane dla studentów? jakiś student pracujący tutaj mógłby się wypowiedzieć?

@Niken

Najlepiej jak podejdziesz i spytasz. Nikt ci tu na 100% nie powie, bo może w akurat w każdym sklepie mogą potrzebować kogoś innego.

inno

a dajmy na to ze dzwonia ze mam przyjsc na rozmowe to co dalej? to jest jedynie rozmowa kwalifikacyjna i tyle, potem sie odzywaja czy sie udalo?

mango

pewnie kazdy czeka inna ilosc czasu, ale jesli cie to pocieszy to nie czekalam dlugo, jakos max 2 tygodnie mysle

brokuł

a ogólnie od siebie mogę dodać, że pracę polecam i jeśli się odezwą to naprawdę warto się postarać, bo praca dla mnie nie jest ciężka a firma wydaje się do tej pory być naprawdę w porządku.

Draka
@brokuł

a ile się czeka na odzew od nich? tydzień dwa czekać???

@Karla

Tak jest taka możliwość. Sam taka posiadam.

Coralin

Po jakim czasie można taką dostać?

Lusi

Cześć, czy znajdę tutaj pracę na 3/4 etatu?

Fifi

Mowa pewnie o stanowisku sprzedawcy? Możesz napisać ile mniej więcej wychodzi godzin na 3/4 etatu i czy nie są ucinane? Chciałem też dopytać czy nie ma takich sytuacji, że z nadgodzinami wychodzi tak naprawdę cały etat, bo wielokrotnie się już z tym spotkałem? Jakie mniej więcej wynagrodzenie na 3/4 etatu?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.