logo Wojas Trade

Wojas Trade

Opinie o Wojas Trade

w 2012-12-05 17:08:06
musimy sie usmiechac, bo to jest walka o klienta. z tego mamy premie, jesli w ogole sie uda ja miec. . .
pracownikwojasa 2013-07-24 23:35:51
Za takie grosze,musimy się uśmiechać bo z tego mamy premię,są to śmieszne grosze,nie dość że jest odpowiedzialność,to i zostajemy po godzinach na zmianę witryn która co tydzień ,bo pani G.S sobie wymyśla,a ja zasuwam za darmo,ps ciekawe kto z radoscia pracuje 2 na 2 po 12-14 godzin i jest to jego pasja
k 2015-02-10 00:16:56
Spełnisz wszystkie warunki firmy, wyrabiając 120% targetu, będąc wszystkie dni w pracy, a i tak premii nie dostaniesz, bo nie chcesz z nimi przedłużyć umowy, która wygasa.... i takim to sposobem nie wypłacają Ci dodatkowych 400 zł, taka firma , bo tak.... co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Więc to, że zrobisz obrót, to nie znaczy, że dostaniesz premię, bo komuś się tak ubzdurało.
divock 2016-04-05 20:41:19
Musisz posiadać wykształcenie wyższe, najlepiej z zarządzania czy czegoś takiego @werf, no ale oprócz tego wymagane jest również doświadczenie na podobnym stanowisku
Zostaw swoją opinię o Wojas Trade - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojas Trade