Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Olga

Mi odpowiadało, bo mogłam na spokojnie studiować i pracować. Grafik nie był problemem bo można go było modyfikować, żeby jakoś to wszystko pogodzić. Sprzedaż jest do ogarnięcia i nie wiem jak trzeba pracować, żeby ich nie wyrobić. Wcale nie chodzi tutaj o jakieś specjalne umiejętności tylko trzeba potrafić rozmawiać.

Baśka

Jeśli ktoś z założenia sądził, że w firmie można się poobijać w czasie godzin pracy to miał pecha. Praca jest przyjemna ale dla ludzi którzy lubią handel, maję wówczas dobre wyniki co przekłada się na zarobki! Mogę powiedzieć , że podoba mi się taka praca

Hahaha
@Baśka

Pani Barbaro, niestety stanowisko sprzedawcy nie jest tak "fajne" jak Kierownika Regionalnego a wynagrodzenie także zasadniczo się różni ;)

Mada

Oj święte słowa. Wypłata sprzedawcy w wojasie jest dobra dla studenta który sobie dorabia i jest na utrzymaniu rodzicow i te pieniążki ma na swoje zachcianki to jest cacy. Jeśli ktoś pracuje na tym stanowisku w dużym mieście typu wrocław Kraków czy warszawa to za sam pokój musi zapłacić majątek, nie mówiąc już o kawalerce. Mozna zapomniec o nawet malych przyjemnisciach. Niech firma się nie dziwi ze jest taka rotacja bo za taką kasę idą pracować desperaci którzy potrzebują ostatnia deskę ratunku.

Aga

Sklep Wojas w Radomiu należy omijać z daleka. Ja tak robię ze względu na to, że zakupionych bucików nie można oddać . Tak nie powinno być!

Jeszcze Pracownik
@Aga

Aga a ty buty kupujesz czy wypożyczasz ?

Serio
@Aga

Zgodnie z obowiązującym prawem sprzedawca nie ma obowiązku przyjmować zwrotu przy zakupie stacjonarnym ;) nie mają także obowiązku o tym informować więc dla "swojego bezpieczeństwa" należy samemu o to zapytać w każdym sklepie jeśli ktoś bierze pod uwagę możliwość zwrotu zakupionego towaru ;) Wojas akurat nie przyjmuje i tyle a nie konkretny salon. Poza tym to forum oceniające pracodawcę także tego :p

Klaudia

Tak sobie trochę poczytałam aż 4 strony wstecz i muszę powiedzieć, ze rezygnuje i skreślam wojasa z listy moich potencjalnych pracodawców a Wam tym którzy tam pracują zadaje pytanie Czy jesteście tak mało ambitni aby po studiach pracować za tak nędzne wynagrodzenie ? a pozniej użalac się nad sobą na goworku ? z góry przepraszam tych których obraziłam No bo przynajmniej dzięki Wam Ja nie wdepnęłam w to wikie G####

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Werka

Jak pracowałam było ok. Kasa dobra, bo dzięki premiom za sprzedaż można sporo dorobić. Dobra opcja też taka, że można pracę łączyć ze studiami, nie robią w tej kwestii problemów.

Ruda

Mi się w Wojasie podobało. Praca to nie jest miejsce, gdzie przyjdziesz, bd siedzieć i się nudzić. Żeby zarobić musisz się postarać. Plany sprzedażowe są do wyrobienia jak ktoś po prostu potrafi sprzedać produkt. Jeśli nie ma się z tym problemu to na spokojnie sobie można poradzić i zarobić dobre pieniądze.

Monia wawa

Dobre :D

gdańsk

Wojas to chora firma pod względem zatrudnienia ludzie procują tam po 13 godzin na dzień bez krzesła ,zmiany na sklepie muszą robić po zamknięciu i za to nie dostają ani grosza płaca miesięczna to najmniejsza krajowa .Obudz się ośle szefie bo będziesz sam pracował ale na hal owce doił

Angelika

Pracowałam w Wojasie około 2 lat i wszystko było ok. Godziny pracy (równolegle studiowałam) i współpracownicy tez bez zarzutu.

Bol

A gdzie jest premia za lipiec ja się pytam ????

Ina92

To że płacą za sprzedaż jest wg mnie plusem. Dobrze wiesz ile możesz zarobić, a jak potrafisz "sprzedać" produkt to bez problemu zarobisz fajne pieniądze.

Julka
@Ina92

No tak ale musisz pracować w sklepach premium (dużo klientów) bo inaczej to wchodzi jeszcze walka o klienta gdy na sklepie stoją 4 pracownice a wchodzi jeden klient i kto ma się nim zająć ???? Jeżeli sklep ma do zrobieni 50-80 tys podziel to na os ? A półtora procent netto to kpina :(

Warszawa czeka na nowego RKS ciekawe jaki Wiedźmin nas obejmie ? Czy coś wiadomo ? Bo w salonach cisza

Karola
@Ania

Podobno Anka z arkadii

@Karola

Słyszałam ze chyba jednak nie ona póki co jest p CH

Ela
@Ania

widocznie za mało kasy i nikt nie chce hahaha pewnie tak samo płaca jak nam

Oleńka

Szkoda, że pracownicy zamiast obsługiwać z uśmiechem na ustach klientów to pilnują innych pracowników. Dlaczego wykonujecie to za co wam nie płacą? Jeśli ktoś kombinuje do zgłoście do szefostwa i nie plotkujcie.

Pracowałam tam prawie 2 lata i byłam zadowolona, płacili na czas, godziny pracy normalne, plany sprzedażowe do wyrobienia. Wiadomo, nigdzie nie jest idealnie i zawsze są jakieś plusy i minusy, ale jak dla mnie Wojas to firma warta polecenia!

Justa
@Kasia

Jeżeli chodzi o wypłacalność to wszystko jest Ok szkoda tylko ze tak mało

kkk

Niech sobie Wojas w ogródku te skrzynki postawi haha ... żałosne to co robią.

szok

No troche jednak afera jest. Zakup skrzynek po ekspozycji oczywiscie dobrowolny, ale czy ktos się wychyli przy takim ultimatum??? 180 sklepow po srednio 4-6 skrzynek to grube tysiace, kasa wyszarpana od nędznie zarabiających sprzedawcow.... Wstyd i hańba zarabiać sprzedajac pracownikom własne odpady unikając przy tym kosztów transportu. Coraz gorzej sie dzieje w Wojasie...ale tego sie nie spodziewalam! o Poza tym...czy to bedzie opodatkowane?

Buhaha

Kupuję ktoś te cudne skrzynki?

@Buhaha

Tak. Ja biorę a co jakiś problem? Szukasz afery gdzie jej nie ma?

Zaufana
@Buhaha

Jakie skrzynki? O co chodzi....? Czuję dobra beke... Opisz sytuację proszę

W

Ale super promocja. Informują klienta o dodatkowym rabacie a wycofują modele z wyprzedaży. Oszuści!!!

Klara

Bardzo zadowolona jestem z faktu, że tu dostałam się do pracy!

marta

Nigdzie nie jest idealnie. Ja pracowałam tam jak nie byli jeszcze taką mocną marką jak teraz. Trzeba było przebić się do klienta produktem i był on najwyższej jakości. Odchodziłam z Wojasa jak byli już potężną marką na rynku.Sama kupuję teraz buty w Wojasie i jestem zadowolona. Może macie po prostu pecha. Ja żadnych problemów nie miałam od lat.

@marta

Widzmy raczej jako sprzedawcy ilość reklamacji i jakość wykonanych butów a Ty jak sama napisałaś, że pracowałaś w Wojasie ;) poczytaj sobie opinie na fanpejdzu Wojasa na fb. Prawie każdy negatywny komentarz jest usuwany. Mogę tylko polecić modele z kolekcji jesień/zima ze skóry licowej oczywiście. Firma Wojas jest potężną Marką na rynku ale głównie w takich tematach jak: jak najwiecej zarobić na słabej jakości towaru i jak wycyckać pracowników ;) teraz tak jest, kiedyś było inaczej, lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.