Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Oni

za darmo nie robisz masz za to płacone przeczytaj swoje obowiązki.

Wendy

Jak coś jest źle to pierwsze co to biegną poskarżyć się do internetu, a jak jest dobrze to jest dobrze i nikt nic nie mówi, więc weźmy pod uwagę, że gdzieś tam w sklepach Wojasa siedzi jeszcze masa pracowników, którym jest dobrze, a nie mają potrzeby wypowiadania się

@Wendy

Przepraszam bardzo ale to moja/nasza wina, że nie mają potrzeby wypowiadania się bo im dobrze? A może jest im dobrze bo nie mają porównania i nie wiedza, że może być lepiej? Albo to co oferuje Wojas jest dla nich wystarczające :) ty również nie napisałaś żadnego pozytywy dotyczącego firmy

Wendy
@Piotruś pan

Zawsze może być lepiej. :) Chodziło mi po prostu o to, że nie można zwracać uwagi tylko na te negatywne komentarze, bo są one totalnie nie miarodajne.

Kacperek
@Wendy

Ale w większości prawdziwe ????Ja trzy miesiące i spadam z tego cyrku gdzie godzinę pracujesz za darmo a wszelkie zmiany w sklepie po godzinach pracy i tez za darmo.

@Wendy

Niby masz racje jednak ciężko napisać coś pozytywnego co wyróżnia Wojasa. Płaca na czas w XXI wieku to żadna rewelacja, płacą tak bo to są wymogi prawne w końcu umowa o pracę zobowiązuje i mogliby mieć nieprzyjemności gdyby nie przestrzegali tęgo punktu umowy. Niestety jest to przykre ale nic nie zachęca do pracy w tym miejscu (a teraz jeszcze umowy zlecenie dla sprzedawców).

Yes
@Piotruś pan

Umowa zlecenie jest tylko na 3 miesiące do przeżycia. A co mnie zachęca w Wojasie to stabilizacja pracy, wypłacalność oraz super ekipa.

@Yes

Niby na trzy miesiące ale umowa o prace to był jeden z argumentów aby zacząć tam, teraz bym tam nie poszła ponieważ inni pracodawcy dają umowę o prace od pierwszego dnia. A pozostałe trzy czynniki możesz znaleźć wszędzie :) to nie jest coś wyjątkowego. Widzą, że jest rotacja pracowników ale zamiast znaleźć powód i go zniwelować bądź zachęcić ludzi do zostania to tną koszty, proszę cię, jak to świadczy o firmie. Mam wykształcenie, doświadczenie, wywiązuje się ze swoich obowiązków a więc mam czego w zamian wymagać od przyszłego pracodawcy (chociażby tej umowy) . Dla mnie umowa zlecenie jest niepoważna. Dalsza rotacja sprzedawców gwarantowana

Estanat
@Piotruś pan

Dla Ciebie może umowa o prace jest ważna i jak najbardziej to rozumiem, ale jest masa studentów, którym nie robi to różnicy, więc ewentualnie powinni pomyśleć o rozróżnieniu form zatrudnienia

Yes
@Piotruś pan

To jeśli umowa nie gra dla mnie roli a pozostałe czynniki mogę znaleźć wszędzie to po co mam zmieniać wg twojego myślenia.

@Yes

Jeśli to co firma "oferuje" jest dla Ciebie wystarczające to oczywiste, że nie ma powodu jej zmieniać, to jest oczywiste :) jednak to nie zmienia faktu, że oferta firmy Wojas nie jest w żaden sposób zachęcająca aby podjąć współpracę. Mnie osobiście w żaden sposób na dzień dzisiejszy nie przekonują aby zacząć. I tutaj ponownie pojawia się temat umowy zlecenie- w każdej chwili pracownik może odejść, nie przyjść do pracy bez poinformowania przełożonych, znikome poczucie odpowiedzialności bo to przecież umowa zlecenie. Poza tym czemu mam mieć umowę o zlecenie i taki sam zakres obowiązków co osoba na umówię o prace? Już nie wspominam, że praca ta nosi znamiona umowy o prace i w każdej chwili może tym się zainteresować Państwowa Inspekcja Pracy- zachęcam do zapoznania się z tym tematem. Poza tym jeśli Wojas zamierza kręcić się wokół umowy złocienie nie wróżę im świetlanej przyszłości :)

BASIA
@Piotruś pan

Jest na to rada ...............otworzyć własną firmę i być sobie sterem,żaglem.Jaki problem ?

@BASIA

Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą nie opłaca się być na zwolnieniu lekarskim :p wole pracować u kogoś 8 godzin i mieć swoje życie :) mój Parter prowadzi działalność, widzę jak to jest i nie chce tak ;)

popla

No okej praca jest po 10 godzin, ale nie pracujesz tak przez 5 dni w tygodniu, ani 20 w miesiącu. Więc skoro pracujecie mniej niż na normalnym etacie to też normalne, że wypłata jest niższa

Opiniabezopinii

Nikomu źle nie życzę, ale chcialabym aby kiedyś Pan M.Wojas musiał stać w sklepie przez 11h z czego tylko 10 sobie wpisywał na listę obecności i dostawał za to 1400zł bo premie za efektywność i tak niedługo zabiora i niech żywi rodzinę na tym Podhalu w tym swoim ciemnogrodzie. Oby te wszystkie sklepy szlag trafił za nerwy jakie człowiek tam zostawia. Każdy za swoje kiedyś odpowie, jeśli nie na tym świecie to po drugiej stronie :)

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Luzicka

praca jak praca, powiedziałabym, że jak wszędzie w handlu :) nie ważne czy ubrania czy buty, czy marka ekskluzywna czy nie :) no może w tych tańszych markach jest większy ruch, ale ogólnie wszędzie tak samo, a jakoś pracowników wszędzie mają...

Asbex

dla studentów to dobre miejsce - zdobywają doświadczenie, uczą się sprzedaży (co jest chyba najważniejszą umiejętnością w tych czasach) i zarabiają normalne pieniądze, wystarczające na studenckie życie

HAlaM

narzekać zawsze można, wiec polecam albo odejść albo wziąć się porządnie do roboty, wyrabiać plany i zgarniać dobrą prowizję, a jak nie to rynek pracy jest bardzo duży, więc możecie pracować gdzie indziej

xyz
@HAlaM

no moze na jakims pipidowie....

jesik

przecież w Wojasie poza podstawą są jeszcze premie od sprzedaży

Witam.Fakt jeśli masz zgrany zespół i wyrozumialego kiero to na chwilę przymykasz oko na 1460 zł. pensji,mnostwa tabelek,rankingi,i @ok KRS...ktorymi zawala skrzynki @...pracujemy pod presja...taka prawda...ale każdy boi się Odezwać by utrzymać pracę.to czego dowiedziałam się Przypadkiem O sytuacjach w firmie podlega pod mobing.

Dupa a nie nick

zatrudniając się w firmie nie wiedziałaś ile dostaniesz na rękę ? Przyszła wypłata i obudziłaś się z ręką w nocniku :D k...wolne żarty .Ktoś Cię trzyma na siłę ? Nie odpowiadają Ci zarobki to się zwolnij .Proste ,uważasz,że pracujesz pod presją ? to się zwolnij :D Każdy boi się odezwać ,by utrzymać pracę ? za te 1460 zł ? ZLITUJ SIĘ ....PRACY OD GROMA nie rozumiem po co się męczyć ...i swój żal wylewać na forum :D

Pola

ja raz miałam taką sytuację, że premia była z opóźnieniem - chyba jakieś 4 dni, ale przeprosili i później już taka sytuacja nigdy nie miała miejsca

Lunma

jeden dzień to jeszcze nie tragedia, ale jak najbardziej Cię rozumiem. Jest jakaś informacja od Wojasa w tej sprawie??

czekanienapremie

Firma kolejny miesiąc z rzędu spóźnia się z wypłatą należnych pracownikom premii. Pieniądze wg umowy powinny być na koncie 14 dnia każdego miesiąca, dziś mamy 15, a kasy jak nie było, tak nie ma. Bezsensowne raporty należy robić co do minuty, a o pieniądzach chyba ktoś zapomniał. Jest to skandaliczne - umowa jest obustronna (!!!) więc firma powinna wywiązywać się z tego co z nami zawarła.

Eqwl

no właśnie, nic nie jest czarne albo białe. Myślę, że wiele złego można powiedzieć o Wojasie, ale plusów też nie brakuje

Polaina

ja pracowałam w dwóch sklepach Wojasa i różnica była dość spora. W jednym miałam kierownika do rany przyłóż, a w drugim totalnie na odwrót. Dlatego nie ma reguły. Myślę, że i w tych pozytywnych komentarzach i tych negatywnych jest ziarnko prawdy, ale nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.

Polaina

pantofelek

Fajna firma, można całkiem przyzwoicie zarobić, polecam

Vaness

Praca nie jest zła. Nie ma siedzenia na zapleczu i obijania się. Przy klientach trzeba cały czas skakać, a jest też wiele innych zadań do wykonania, ale normalny, zorganizowany człowiek jest w stanie sobie z tym wszystkim poradzić. Wypłaty są różne, raz lepsze raz gorsze, ale tragedii nigdy nie ma

studentka

pracuje od lipca w Krakowie, bo zaczynam studia i w pierwszym momencie miałam pracować tylko przez wakacje, ale zostanę chyba dłużej, bo kasa zawsze się przyda, a grafik mogę sobie dopasowywać według potrzeb. Z naszym kierownikiem w każdej kwestii można się dogadać, więc jeśli nic się nie zmieni to zostanę

pejczi

A myślisz, że jak idziesz na sprzedawcę do innych sklepów to robią Ci specjalistyczne szkolenie z metod sprzedaży? Pierwsze słyszę. Owszem są szkolenia, ale ogólne nt. produktów, polityki firmy, zadań itp. :)

mhm

jak dla mnie to w każdej firmie znajdą się jakieś minusy i ludzie, którzy będą ją hejtować na potęgę, więc podchodźmy to wszystkiego z rozsądkiem

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.