Opinie o Fangast Jacek Wodzyński w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fangast Jacek Wodzyński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fangast Jacek Wodzyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fangast Jacek Wodzyński w Warszawa

Aldona Nowy wpis

W spisie firm ta ma status jednoosobowej działalności. Czy to z tego wynika obecny brak ofert pracy w necie, bo pracuje tylko właściciel? No bo ja szukam nowego zajęcia w branży gastro i tak trafiłam na tę firmę, ale nie ma żadnych ogłoszeń. Niech ktoś coś napisze o tym.

@Xyz Nowy wpis

Nie polecam tego pracodawcy ani miejsca pracy. Po pierwsze nieterminowe wypłaty , po drugie kiepskie warunki miejsca pracy , oraz najniższa krajowa.

Eliza Nowy wpis
@@Xyz

Dasz znać czy długo się czeka na te wypłaty? Bardzo opóźnione są? Trzeba się upominać czy ostatecznie wypłacają sami wszystko? Jeszcze bym chciała wiedzieć na jakiej umowę ta najniższa o której piszesz? Dają chociaż umowę o pracę?

Xyz Nowy wpis
@Eliza

Tak , umowa o pracę . Przeważnie wypłacają część kasy w dzień wypłaty , później musisz się prosić i wypłacają po kawałku. Przy czym zawsze mówią że pamiętają i wszystko wypłacą. Za najniższą krajową chyba szkoda czasu na coś takiego.

Jakub

Pojęcia nie mam o czym są te ostatnie wpisy? Przecież z KRS wynika, że firma działa w branży gastronomicznej i restauracyjnej od 2012 r. Może ktoś wyjaśnić sytuację i napisać przy okazji ile, jako kelner bym tu teraz dostał? I jak ogólnie z płatnościami oraz traktowaniem pracowników?

mbyly
@Jakub

Firma nie działa w branży gastro już dłuższy czas, obecnie sprzedaż wysyłkowa. Płacą najniższą krajową w kilku ratach.

Weronika
@mbyly

Czemu gastro odpadło? Skutek pandemii czy o co chodzi? Skoro wiesz więcej to napiszesz coś o specyfice obecnej pracy? Na co mnie przyjmą bez doświadczenia? Trudno sie dostać?

xyz
@Weronika

pracownik magazynu , pakowanie paczek, nie polecam , nie ma warunków do pakowania , po całym dniu możesz liczyć tylko i wyłącznie na ból pleców

xyz

Proponują najniższą krajową, pracujesz w magazynie gdzie głównie doświadczysz brudu , całkowita dezorganizacja , nieterminowe wypłaty

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Fangast Jacek Wodzyński? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
karasek

Wysoce podejrzana firma, oferuje towary, których nie posiada , po zakupie urywa się kontakt, brak reakcji na maile i telefony. Czekam na zwrot pieniędzy ale wciąż bez rezultatu.

xxxde
@karasek

zgadzam się, zero kontaktu, brak pieniędzy i towaru

Elżbieta

Jest tu opinia że warunki pracy okropne, czy ktoś może to rozwinąć? Z czym przyjdzie się mierzyć nowemu pracownikowi w tej firmie? No i co z tymi wypłatami - naprawdę nie otrzymuje się jej na czas? O jakim poślizgu z wypłaceniem tej wypłaty mówimy?

czekam na zaplacony towar ponad 2 tygodnie.W poniedzialek sprawa idzie na Policje.

Nie czekaj, już teraz dodaj opinię o firmie Fangast Jacek Wodzyński w miejscowości Warszawa i pokaż wszystkim jak naprawdę wygląda praca w tej firmie. Twoja opinia ma znaczenie, może mieć wpływ na rynek pracy.

zorza

pracowncy nie otrzymują wynagrodzenia na czas czasami muszą o nie żebrać, brak kontaktu z pracodawcą, warunki pracy okropne

Zostaw merytoryczną opinię o Fangast Jacek Wodzyński - Warszawa

• Jak się pracuje w Fangast Jacek Wodzyński?

Zobacz opinie na temat firmy Fangast Jacek Wodzyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fangast Jacek Wodzyński
  • Natalii Gąsiorowskiej 7