Opinie o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud w Adamów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rafał Guldziński P.H.U. Elbud. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Guldziński P.H.U. Elbud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud w Adamów

Klient

Szef montażu katastrofa, brak wiedzy i kompetencji. Nie polecam

Klient

Całkowita załamka po montażu, absolutnie odradzam, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Drzwi i futryna uszkodzonego.

Klient

Ludzie bardzo ostre z tą firmą, ja osobiście odradzam.

paweł

montaż dziś Katowice jest ok zamontowali drzwi w 3 godziny szybko sprawnie widać że robię w tym fachu już trochę

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Co oni wyprawiają podczas montażu to koszmar. Usterka TVN tam się nadają idealne.

Klient

Firma masakra, brak całkowity kontaktu

Klient

Firma oraz montażyści porażka, a szczególnie szef montażu. Katastrofa.

Buble

Faktycznie, firma to buble. Odradzam wszystkim.

Klient

Szanowni państwo proszę bardzo ostrożnie z tą firmą, a szczególnie z szefem montażu, całkowity brak kompetencji. Fachowcy pseudonim, uszkodzili mi płytki, brak farby na ościeżnicy itd. Jedna wielka fuszerka na maxa.

Klient

Całkowita porażka, nie polecam i proszę omijać z daleka tą firmę.

Iza

jest ok za tą cenę drzwi naprawdę spoko

Wojtek

Całkowicie poniżej minimalnej normy, a nawet do minimum się nie zbliżają.

Klient

Porażka, nie drzwi ale sZEF montażu i wykonawcy.

magda

szukałam tych drzwi w różnych firmach ,nigdzie nie mieli zadzwoniłam do Pani Kasi i są mega duży wybór drzwi jestem zadowolona będę polecać

klient Radom

MOJA OPINJIA JEST POSYTYWNA ,DŁUGO NIE MOGŁAM ZNALEŚĆ FIRMY KTURA WYKONUJE DRZWI NA WYMIA. DOPIERO PAN RAFAŁ PODIOŁ SIĘ WYKONANNIA I WYSZŁO ŚLICZNIE POLECAM

Onnn
@klient Radom

Jak drzwi są takie jak pisownia to szczęścia. Widzę , że obydwoje w wielu przedszkola. Pozdrawiam

Facet

Całkowicie i z całą pewnością odradzam na sto procent. Panie i Panowie nie dajcie się (usunięte przez administratora)

darek

jestem zadowolony drzwi ok montażyści bardzo mili zamontowali ,podziękowali , będę polecał , klient z Buska

Klient

Firma to jedna wielka porażka

Całkowity koszmar !!!

Onnn

Luz to krzywej futrynie, na której brak farby. Koszmar. Proszę omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud - Adamów

• Jak się pracuje w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Guldziński P.H.U. Elbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rafał Guldziński P.H.U. Elbud
2.4/5 Na podstawie 84 ocen.
  • 27A
    26-212 Adamów