Opinie o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud w Adamów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rafał Guldziński P.H.U. Elbud. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Guldziński P.H.U. Elbud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud w Adamów

Klient

Panie i Panowie, jedna wielka tragedia !!!! (usunięte przez administratora) czekający na darmowe dochody.

Buble

Proszę dzwonić powiem prawdę jak to wyglądało. Koszmar!!! Mój e-mail: aebw@buziaczek.pl

Klient

Ludzie , proszę uważać, ja padłem łupem oszustwa. Mogę podać numer telefonu lub zdjęcia po montażu !!!!!

Klient

Kategorycznie mówię nieee. Nie są warci aby posprzątać po innych. Ludzie uważajcie!!!! Mogę udostępnić zdjęcia po montażu u mnie. Poprostu masakra.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jacek

montaż drzwi metalowych w bloku jest ok wykuli zamontowali ,poprzednia firma nie chciała się tego podjąć jestem zadowolony

marek

drzwi ok ,monter Marcin i jego pomocnik zgrana ekipa

Kapitan

Przestrzegam wszystkich, którzy zastanawiają się na wynajęciem tych partaczy. Ludzie nie dajcie się oszukać.

Waldemar

U mnie montowali drzwi w mieszkaniu wymiana 7 sztuk ,montaż trwał około 10 godzin jest ok powiem szczerze postarali się . można ich polecić

Okno-Res

Człowieku opamiętaj się póki jeszcze czas, to co wyprawiasz na rynku to Cię doprowadzi do zguby. Pamiętaj jedno sprawiedliwość jest. Kiedyś będziesz po tej drugiej stronie. Zapewniam Cię.

Klient

To jakiś (usunięte przez administratora), który (usunięte przez administratora) innych. Kontakt zerowy, fachowcy z przedszkola. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Mam nadzieję, że zapłacą za to kiedyś.

Całkowity brak kontaktu po montażu, dziecinada i to wszystko w temacie. Nie zostawię tej sprawy bez echa. Przestrzegam przed (usunięte przez administratora).

Buble

Żenada i szkoda czasu na pisanie. Ludzie nie dajcie się!!!

Szanowni Państwo, omijać szerokim łukiem. To nie żadna firma tylko ludzie szukający łatwych pieniędzy.

Klient

Nie polecam i daleko od tych partaczy. To co u mnie zrobili to podlega sprawa do sądu i zwrot kosztów. Ludzie nie dajcie się i słuchajcie na zimne.

Weronika

NIE POLECAM ! PANI PRZEDSTAWICIEL BEZ KOMPETENCJI A SZEF PORAZKA. ZAMONTOWALI MI NIE TE FUTRYNY CO TRZEBA TWIERDZAC ZE TO STANDARD O CZYM NIE INFORMUJA NIKOGO NIE DAJĄ ŻADNEJ UMOWY ANI FAKTURY FIRMA TO ZWYKŁA PSEUDOFIRMA, W OGLOSZENIACH CZYTAMY ZWYKŁA MIT WYKONUJĄ OBRÓBKĘ DRZWI A MI ZOSTAWILI (usunięte przez administratora) !!!! TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA OD (usunięte przez administratora)

@Weronika

Ma Pani rację, to co mówią i oferują to kompletnie nie jest zgodne. Jednym słowem (usunięte przez administratora) a już samo wykonanie to fuszerka na maxa. (usunięte przez administratora) po pracy, a jakość wykonania zmusiła mnie do zgłoszenia sprawy do prawnika. Pozdrawiam.

Tonik

@Ed Warto sprawdzać gdzie zostawiamy woje uwagi. Akurat to forum jest przeznaczone dla pracowników żeby mogli dzielić się opinią o pracy.

Onnn
@Tonik

Proszę podać stronę gdzie można zamieścić prawdziwą opinię. Z góry dzięki

Klient

Całkowite (usunięte przez administratora) firmę omijać z daleka i nawet nie patrząc w jej stronę. Chętnie udostępnię zdjęcia po montażu. Ręce opadają. Masakra !!!

Endriu

Proszę firmę szerokim łukiem omijać. Wykonanie wymiany ościeżnicy oraz drzwi wejściowych to jakiś koszmarny. Brak pionu oraz poziomu. Uszkodzona ościeżnica oraz drzwi. Poprostu całkowita fuszerka na maxa. Sprawa trafi do sądu. Takich pseudo fachowców powinno się eliminować, a nie jeszcze za to płacić!!!!. Mogę udostępnić zdjęcia po montażu.

Firma bardzo marnej jakości, jej usługi to całkowite minimum. U mnie drzwi z uszkodzeniem zostały zamontowane, krzywo przykręcony szyld i to na jednym wkręcie, drugi obcięty i nie trzymający nic, był aby dziury nie było widać masakra. Ościeżnica podrapana i oczywiście na całości braki lakieru w kolorze drzwi. Czyli mam dwukolorową. Montażyści uszkodzi płytki na podłodze w korytarzu i zamaskowali zaprawą i zadowoleni poszli. Przy obcinaniu drzwi nie mają z sobą odkurzacza. Wymiana miała miejsce w boku zamieszkałym, później Pan prosi o ścierki, zmiotkę i szufelkę. Na dzisiejsze czasy to jakiś skandal. Sprawa trafi do mecenasa, który ma wezwać rzeczoznawcę. Co do samych drzwi to nie mam zastrzeżeń, bo takie sobie wybrałem. Kilka dniu musiałem prosić o fakturę. No firma całkowicie przesadziła. Ja osobiście nie polecam. Sprawa w toku i zobaczymy czym i jak się to zakończy. Pozdrawiam tych zadowolonych i też takich jak ja. Proszę być bardzo ostrożnym.

Klient

Nie polecam. Omijajcie z daleka tą firmę .zwodzą nie kończą usługi ,(usunięte przez administratora)

@Klient

Zgadzam się, marna robota. Drzwi słabej jakości. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud - Adamów

• Jak się pracuje w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Guldziński P.H.U. Elbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rafał Guldziński P.H.U. Elbud
2.4/5 Na podstawie 84 ocen.
  • 27A
    26-212 Adamów