Opinie o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud w Adamów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rafał Guldziński P.H.U. Elbud. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Guldziński P.H.U. Elbud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud w Adamów

Agnieszka łodz

Jestem Mega zadowolona z drzwi i usługi , a szczególnie z usługi ponieważ tego typu drzwi maję inne firmy tylko problem polegał na tym iż żadna firma nie chciała się podjęć montażu drzwi .Rozmawiałam z szefem kilka razy powiedział że zrobi mi te drzwi tylko muszę poczekać dwa tygodnie , z mojej strony ok i tak szukam wykonawcy od pół roku . pomierzyli i w końcu mam moje wymarzone drzwi . Człowiek który to montował naprawdę fachowiec z tego co mi mówił szef ma doświadczenie ponad dwadzieścia lat co widać po wykonaniu jest super wszystko czysto pełen profesjonalizm polecam. Dziękuje Bardzo z pomoc .

@klient
@Agnieszka łodz

Firma do bani przy zamawianiu drzwi miła obsługa a przy reklamacji traktowanie klienta jak (usunięte przez administratora) nie polecam

Marta Nowy wpis

Drzwi ok montaż ok jestem zadowolona POLECAM

Brak Nowy wpis

Oferta wprowadza w błąd. Zdjęcie pokazywało drzwi i framugę w tym samym kolorze, a finalnie otrzymałam framugę malowaną nie bardzo pasującą do drzwi. Drzwi ładne. Niestety podczas zamówienia nie znałam nazwy firmy, ale teraz już wiem dlaczego te dane są ukrywane. Po przeczytaniu opinii bym nie wybrała tej firmy.

Cześć. Od września będę chodził do szkoły branżowej o profilu stolarza. Czytam, że firma ukierunkowana jest na tę branżę, więc może byłaby szansa, aby odbyć praktyki w tym miejscu? :-) Jeśli tak, to czy po ich zakończeniu można liczyć na dalszą współpracę?

Niezadowolna . Nowy wpis

Tam co chwilę ktoś przychodzi i odchodzi do pracy a więc....idź do innej firmy xz jakas przyszłością....tutaj niema przyszłości.

Niezadowolna . Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Drzwi tragicznej jakości..montaż przez młodych chłopaków nie znających się na rzeczy ...JAKIE 20 LAT DOSWIADCZENIA ???KPINA !o fakturę do usŁugi prosiłam się miesiac czasu. kontakt z nimi jest dobry tylko w momencie zamówienia drzwi.później jak coś zepsują nie odbierają, nie oddzwaniają...tragedia !!!!! Drzwi straszne ...w obi lepsze- lepsze za 500 zł ...,ościeżnica..tragedia ...ja nie wiem jak można sprzedawać taki badziew ....I mieć taki kontakt x klientem a w zasadzie jego brak ...gdzie szacunek????Tragedia ,nie polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Co wchodzi w socjal Rafał Guldziński P.H.U. Elbud?

Michal

U mnie byli i strasznie spartaczyli. Totalna amatorka nie montaży.drzwi miały być solidne i akustyczne ale to jedna wielka ściema. Reklamacją? Blokują numery dopiero odbierają jak z innego numeru się oddzwoni .uważajcie trzeba ich gdzieś zgłosić taka firma nie może istnieć dalej

Kamil
@Michal

Zdecydowanie trzeba ich zgłosić,ta firma to (usunięte przez administratora) montują drzwi najgorszej możliwej jakości.Kontakt zerowy, faktura przesłane, ciekawe tylko czy prawdziwa

Grzegorz

Nie polecam firmy ok. Rok temu montowali mi drzwi . Futryna po roku zardzewiała a drzwi się pofalowały i są widoczne szpary przez które wieje wiarem. Kontakt z firmą zerowy. Nie polecam ich usług . Jednak jest prawda że co tańsze usługi to niewarte zachodu

@Grzegorz

To firma dla pracowników wiec tutaj taka informacja nic nie da. Ale skoro już piszesz to z ciekawości ile osób pracowało przy montażu ? Szukam czegoś w stolarstwie i zastanawiam się czy montowanie jest w pare osób czy np jeździ tylko jedna ?

Klient

Ta firma to jeden wielki żart. Jak to jest możliwe, że w dzisiejszych czasach do tej pory nikt nie zgłosił działań tej firmy. Drzwi to tandeta gorsza niż z marketu, stare były lepsze i porządniej zamontowane niż nowe. Obsługa Klienta nie istnieje po dokonanym zakupie, przestają odbierać telefon i blokują numer. Można wymieniać bez końca. Proszę omijać szerokim łukiem !

Daniel
@Klient

Jeśli chodzi o mnie jestem mega zadowolony.Naprawdę bez zarzutów

Daniel

Robota idealna,wszystko tak jak chcieliśmy ,faktura na czas. Czekaliśmy 4 dni na montaż.

Super montaż.Poraz kolejny robili Panowie drzwi tym razem w całej klatce I również tym razem robota super.Dzięki Elbud za dobrą robotę.Polecam.

Witam, jakie warunki trzeba spełniać, aby zostać w tej firmie monterem? Jest w ogóle taka możliwość? Czy właściciel tej firmy działa sam? Nie widzę tutaj za bardzo komentarzy pracowników, dlatego pytam Was, może się coś orientujecie :/ Jeśli da się tu pracować, to na jakiej umowie? :-) Dajcie znać.

Renia

Myślę sobie, co tak ogłoszeń z pracą w tej firmie nie widać, jakby w ogóle monterów nie potrzebowali. Ale jak tu pani jedna pisze, że był u niej monter z 20 letnim stażem, jak rozumiem w TEJ firmie, to chyba w ogóle nie ma rotacji? Ktoś z pracowników potwierdzi, że się tak trzymacie w tej pracy? ;)

Agnieszka łodz

@klient
@Agnieszka łodz

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud?

66384oq2964

Nie polecam, wstawili drzwi krzywo zamek przestał się domykać. Teraz nie ma kto przyjechać poprawić. Słyszę tylko będziemy w środę i tak już miesiąc minął zgłosiłam sprawę na policję, ponieważ to zwykli (usunięte przez administratora)

Kamil

Tak sobie czytam te opinie i myślę że komuś chyba bardzo zależy I chce popsuć renomę firmy.Też myślę że raczej to na pewno konkurenci. To ja Wam powiem tak.Dziś panowie montowali u mnie drzwi nie pierwszy raz , już kiedyś zamawialiśmy do innego mieszkania..Za każdym razem zrobione solidnie tak jak chcieliśmy.Futryna w kolorze,drzwi mocne ,zamki takie jak wybraliśmy idealne.Cena drzwi bardzo dobra jak na te czasy.Za pierwszym razem cena taka sama.Nam polecił firmę sąsiad który również jest bardzo zadowolony.Monterzy mili i konkretni uwineli się szybko z robotąTakze ludzie głupot nie piszcie bo to same bzdury co piszecie.Firma porządna i uczciwa a jeśli ktoś chce komus zaszkodzić to pamietajcie że karma wraca.Jeżeli będę miał kiedyś okazję na pewno polecę tę firmę bądź też może sam jeszcze kiedyś skorzystam.Z czystego serca polecam.

maciek
@Kamil

tak dokładnie też tak uważam bo były dobre opinie miesiąc temu .no może nie perfekcyjne ale nie takie oszczerstwa w ciągu kilku dni i nawet godzin (usunięte przez administratora) DNA

polecam

polecam!!drzwi super

Wściekła
@Kamil

Karma wrca racja aż mi się nie chce wierzyć że z tej samej firmy usług korzystaliśmy bo nie jestem konkurencja ale naprawdę to co robią to....partacze i przykro że już tyle ludzi się na to nabrało

Wito

Ostrzegam przed tą firmą, firma kogucik! Unikać jak ognia, jest to firmą ELBUD z miejscowości Adamów. Brak paragonu, gwarancji i profesjonalizmu. Po montazu obietnice poprawek, a następnie brak kontaktu. Ceny wysokie, jakość tragiczna. Drzwi, które zostały zamontowane, nadają się na śmietnik. Reklamują drzwi antywłamaniowe ktorych nawet nie mają, a o akustyce 43 db to są bajeczki.W ogłoszeniach nie podają nazwy firmy, bo opinie są tragiczne, takie firmy trzeba likwidować z rynku, najgorsze, że działają (usunięte przez administratora) w całej Polsce.Wlasciciela i bliskich współpracowników nie pozdrawiam. Ludzi, którzy się nabrali zachecam do zgłoszenia firmy tam gdzie trzeba.

Krystyna
@Wito

Może jeśli ucięło kontakt to warto to zgłosić w odpowiednie miejsca? Masz prawo reklamacji jeśli coś źle zrobili...

Izabela
@Wito

"Tamm gdzie trzeba" czyli?

@Wito

Proszę Pana nie wiem co Panem Kieruje aby pisać takie brednie , każdy klient ma prawo sprawdzić towar przed montażem i po wykonanej usłudze , biorąc pod uwagę iż płatność jest po odbiorze klienta . Firma ma już 17 lat(usunięte przez administratora)

KArol

Montaż Ok. Brak paragonu brak faktury. Drzwi SZajs niby antywłamaniowe a odchodzą górą i dołem . 1500 zł nie pieniądzę ale szajs konkretny

Izabela
@KArol

skoro montaż ok to usługa poprawnie zrealizowana? co do samych w sobie drzwi oni nie zajmują się produkcją, sami zamawiają, tak?

Ed

Nie polecam firmy, mimo że montaż opoznil się prawie o tydzień to zamontowano nam drzwi nie te które zamowilismy, właściciel się wypiera że takich które wybraliśmy nie posiada , chodź na jego ogłoszeniach są. Monterzy mili ale robota im nie poszła, drzwi łazienkowe same się zamykają, zobaczymy jak poprawia ...

Krystyna
@Ed

Czy udalo sie panstwu skontaktowac z firma?U mnie spartaczyli i czekam juz 3 miesiace.Oddaje sprawe do sadu moze jakis wspolny pozew ?Jak czytam to ta pseudo firma ma same negatywne opinie pozfrawiam

Onnn
@Ed

Obsolutnie odradzam i przestrzegam przed fuszerką.

@Krystyna

U mnie też zepsute wszystko co możliwe. No montaż całkiem bez wiedzy.

Elżbieta
@Krystyna

U mnie również spartaczyli. Po kilku prośbach o poprawienie tej usługi, przestali odbierać telefon. Też będę musiała pozwać ich do sądu.

Krzysiek

Niewiem od czego zacząć ale amator lepiej by zamontował te drzwi. Oscierznica wymalowana byle jak z zaciekami, drzwi też bardzo kiepskiej jakości i daleko od tej deklarowanej. Monterzy zniszczyli starą ościeżnice gdzie było mówinone że drzwi będą wykorzystywane w pomieszczeniu gospodarczym. Naciapkali jak świnie, szpaleta w ich wykonaniu przypuszczam że pobiłaby rekord niechlujstwa jakby były takie rankingi. Właściciel ma w głębokim poważaniu jakiekolwiek reklamacje - jest niekulturalny to delikatnie powiedziane ale nie będę się zniżał do jego poziomu. O rachunek też trzeba się dopominać.

Monter
@Krzysiek

Panie Krzysztofie my Montujemy nowe Drzwi nie zajmujemy się odzyskiem starych drzwi które są już do niczego . Jeśli chciał je Pan Jeszcze wykorzystać nie rozumiem co stało na przeszkodzie aby je Pan sobie sam zdemontował . Miał Pan informację odnośnie terminu montażu . Bardzo Pana proszę mnie nie obrażać , montuję drzwi i okna ponad 20 lat i umiem to robić . Jeśli Pan się na tym zna lepiej nie rozumiem w jakim celu korzysta Pan z usług firmy pozdrawiam

Ola Ktowice

Zamówiłam drzwi przez telefon u Pani Anety Obsługa Bardzo miła Pani Aneta jest kompetentna i miła widać że nie pracuje w tej branży od wczoraj udzieliła mi wszystkich niezbędnych informacji i doradziła jakie drzwi wybrać Zadzwonił Kierownik Montaży umówił się na montaż drzwi , dostosował montaż do moich godzin pracy jestem zadowolona bardzo dziękuje polecam tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud - Adamów

• Jak się pracuje w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Guldziński P.H.U. Elbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rafał Guldziński P.H.U. Elbud
2.4/5 Na podstawie 84 ocen.
  • 27A
    26-212 Adamów