Opinie o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud w Adamów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rafał Guldziński P.H.U. Elbud. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Guldziński P.H.U. Elbud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud w Adamów

Ada

Dwa miesiące temu miałam montaż drzwi, jestem bardzo zadowolona, nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie, montaż profesjonalny, obsługa miła i słowna. Skrzydło solidne, futryna również, do tego zamki w systemie jednego klucza! Produkt godny polecenia z całego serca :)

Katarzyna

Drzwi ładne montaż też Ok

piotr

pożądna firma

Onnn
@piotr

Tak, bajki to dla dzieci. Buble całkowite, partacze!!!!!!!!!!

Onnn
@piotr

Bzdura na resorach. Firma (usunięte przez administratora) i całkowity brak kontaktu. Mniej niż zero!!!

Klient
@piotr

Tragedia i opinia bzdura na resorach.

Wojtek
@piotr

Jak wygląda firma tak jak pisownia to odradzam. "pożądna" haha, powodzenia firmo!!!!

Drzwi miałam montowane rok temu. Takiej fuszery jeszcze nigdzie nie widziałam. Przemilczę fakt, że drzwi były wstawione bez żadnej obróbki, ale ok, wyparli się, że robią estetyczną robotę. Do faktów: przyjechał nie ten kolor, który wybrałam, zostawili niezatynkowaną dziurę obok futryny, próg się gibocze, zawiasy źle wyprofilowane, drzwi przy zamykaniu odskakiwały. Uszczelki skręcone, przyklejały się do drzwi...Przy montażu urwali kabelek od dzwonka... Dzwoniłam wiele razy, prosiłam, żeby przyjechali, zobaczyli, poprawili, chciałam domówić do tego maskownice. Pan obiecywał za każdym razem, że w przyszłym tyg. przyjedzie... Nie przyjechał. Zamówiłam innego fachowca, który za 100 zł. naprawił wszystkie błędy tej firmy, więc jeszcze musiałam dopłacić za ich fuszerkę. Firmy nie polecam. Pozdrawiam z Lublina

Izunia
@Anna

Witam u mnie montowali też drzwi w zeszłym tygodniu mam za dużo podcięte ,uszczelki wychodzą na zewnątrz próg mam caly uszkodzony też pan obiecał że podjedzie a teraz nie odbiera telefonow

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nie mogłam gorzej wybrać. Po dwóch miesiącach drzwi są w każdym aspekcie uszkodzone.

Jarek

solidne drzwi

Radek

dziś montaż drzwi jestem zadowolony ,drzwi ładne ,montaż ok sprawnie szybko monter Marcin i Dawid monter Marcin ten człowiek zna sie na robocie widać to po paru minutach jego roboty jeśli chodzi o mnie następne drzwi tylko ONI

Asia

Walczę od 3 tygodni o naprawę wadliwych drzwi. Bezskutecznie.

Wanda

naprawdę rzetelna firma mąż chciał zamówić drzwi u montera na tak zwaną fuchę on na to jak by się szef dowiedział to lecę z roboty o razu . zamówiliśmy drzwi u montera przez firmę jest super ,można ich polecić

Mirek

drzwi ok wymienili zabrali stare do utylizacji koszt utylizacji 30 zł jestem zadowolony widać że fachowcy

haha

z tego co wiem to w biurze od zawsze siedzi właściciel a myszki nie ma do tej pory bo używa laptopa

xyz

WILKIEM TO NA SIEBIE PATRZĄ W KONKURENCYJNEJ FIRMIE. I TO WŁASNIE TA FIRMA PISZE TE KOMENTARZE...

Klient
@xyz

Takie komentarze to tylko sama firma sobie pisze. Firma poniżej całkowitej kompetencji wraz z jej szefem montażu na czele. Ludzie nie dajcie się. Montaż masakra. Niszczyciele bez wiedzy o montażu bi demontażu. W skali od 1-10 to 0 !!

Mariusz
@Klient

"Klient" bacznie obserwujesz tą stronę z tego co się da zauważyć i komentujesz niezgodnie z prawdą żeby popsuć opinię (usunięte przez administratora) dna

Łukasz

w 2008 r montowali drzwi u mojej mamy teraz ja potrzebowałem drzwi do swojego mieszkania zadzwoniłem pod nr który był na zleceniu u mamy podałem adres za dwa dni przyjechał przedstawiciel pomierzył wybrałem model drzwi na montaż czekałem 3 tygodnie jestem zadowolony drzwi super POLECAM

Janek

muszę przyznać iż jestem mile zaskoczony jakością usługi Chłopaki znają się na robocie a wiem co mówią taż montowałem okna i drzwi ale już zdrowie nie pozwala . Można ich polecić z czystym sumieniem

klient

u mnie wszystko na tak drzwi ładne dobrze zamontowane tak że ok

Katarzyna

Super wykonanie,jednym słowem krótko zwięzłe I na temat.

To co zobaczyłem po montażu to jakiś żart. Szkoda słów. Nie polecam.

@Michał

A ja polecam.Super wykonanie I żartów nie było.

Montaż ok.Bez zastrzeżeń.I cena również przystępna.Polecam

Dokładnie tak, z daleka od nich.

Danusia

Dziś montowali U mnie drzwi wewnątrzklatkowe i pokojowe Jestem mega zadowolona wszystko jest okej

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud - Adamów

• Jak się pracuje w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Guldziński P.H.U. Elbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rafał Guldziński P.H.U. Elbud
2.4/5 Na podstawie 84 ocen.
  • 27A
    26-212 Adamów