Opinie o Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski w Warszawa

prawda

Pan Jankowski uwża się za dobrego ,obiektywnego dzienikarza ,Niestety od niego na odległosć bije sympatia do (usunięte przez administratora) Gdzie jest to dzienikarstwo niezależne.Programy INfO oraz niektóre z POLATU nie można oglądac i słuchać. POZDRAWIAM

Krzyś
@prawda

Obrońca Kaczynsyna, a nie obiektywny dziennikarz - często poucza jak stary belfer i podnosi głos na wizji.

Federico

Według mojej opinii Pan Grzegorz mówi prawdę jako jedyny dziennikarz, mówi wprost o problemach nie tuszuje spraw. Dla mnie jest prawdziwy i autentyczny w tym co robi. Tak trzymać Panie Grzegorzu.????????

emeryt

Bo redaktor jest stronniczy, niekompetentny i krzykliwy

Stanley

Jest pan de Best ! Najlepszy z najlepszych Dziennikarzy !!!!!!Pozdrawiam !!

Inteligent
@Stanley

Najbardziej stronniczy ,, redaktor "najbardziej fałszywy i krzykliwy sługus obecnej władzy

Obywatel RP Nowy wpis

Dotyczy poboru do wojska Jest to indywidualna decyzja każdego Ukraińca będącego poza granicami swojego państwa Nie róbmy sobie wrogow i nie bądźmy psami gończymi . Oni wszyscy będą rozliczani lub nie przez swoje społeczeństwo Nie wtrącajmy się w ich indywidualne decyzje -pozdrawiam

prawda

MZ
@prawda

Jest to prawda. Tzw redaktor tworzy swoją opinie , nie słucha zaproszonych gości , wbija swoje tezy które uważa za jedyne prawdziwe. Słabe

Grażyna
@prawda

Mam podobne odczucia, co do wyraźnej sympatii pana Jankowskiego do jednej partii. A dziennikarz ma być osobą neutralną. Jak widzę program prowadzony przez tego Pana, zmieniam kanał.

Telewidzka
@prawda

Oglądam dzisiejszy punkt widzenia. Ten dziennikarz nie jest bezstronny. Bardzo agresywne wypowiedzi. Więcej kultury, bo przed wyborami ludzie starają się zrozumieć poglądy wszystkich. Więc może spokojniej i bez tzw. Osobistych wycieczek.

Marian
@prawda

Redaktor Jankowski zadaje proste i logiczne pytania. Często są to niewygodne pytania dla przepytywanych. Np. dokąd zostaną wysłannik masowo napływający nielegalni imigranci z Afryki? Francja i Niemcy już zadeklarowały, że ich nie przyjmą, Włosi mają już ich nadmiar, Szwecja też nie radzi sobie z przestępczością arabskich gangów. Pan dr Nie potrafił udzielić odpowiedzi na to proste pytanie.

anna
@prawda

Ten pan jest bardzo stronniczy. Pisem bije z daleka , każdego z opozycji wyśmiewa ,kiedyś byliście ulubioną stacją z powodu godzin pracy nie oglądałam tego pana tylko wieczorne debaty dnia z bardzo inteligentną bezstronną Panią Gozdyrą -przyjemność. .Teraz jestem w dzień w domu i niestety chamstwo i wrzaski tego człowieka zarozumialstwo odpycha!!!!!!

Robert
@prawda

Niestety ale pan Grzegorz wpisał się w politykę nienawiści obecnego rządu. Jest bardzo stronniczy a czasami jego wypowiedzi i przerywanie gościom staje się po prostu chamskie. Dzisiaj jeden z profesorów mu się postawił i zadał pytanie a ten bezczelnie odpowiedział, że to go nie obchodzi i zmienił temat, a sam (usunięte przez administratora) kółko zadaje te same pytanie, NUDA p. Grzegorzu. Proponuję się przenieść do TVPis i to szybko bo już niedługo...

@wn
@prawda

Redaktor Jankowski krzyczy na swoich gości w debacie dnia gdy nie zgadzają się s pis-dzielczą wizją. P. Jankowski, ja też nie znoszę pisowskiej bezmyślności ale proszę na mnie nie drzeć za to swojego (usunięte przez administratora)

@Pracodawca
@prawda

Pan Jankowski to nie dziennikarz. Jego warsztat dziennikarski to mniej niż zero. Prawdziwy dziennikarz nigdy nie powinien wyrażać osobistych sympatii politycznych a już wogóle krzyczeć na swoich gości. Tego nie da się oglądać. Czy Polsat w Jego wykonaniu to drugie TVP INFO?

MZ
@prawda

W trakcie emisji programu można zaobserwować, jak Pan Grzegorz wykazuje zachowania, które przywołują skojarzenia z negatywnymi praktykami charakterystycznymi dla świata polityki. Zyskując widoczną władzę jako gospodarz programu, jego postawa staje się bardziej pouczająca, co nadaje mu swoiste "prawo" do napominania zarówno przybywających gości, jak i widzów stacji Polsat (Punkt widzenia). Co więcej, rzadko kiedy pozwala na odpowiedzi na swoje zarzuty. Tego rodzaju zachowanie niestety nie jest zgodne z oczekiwaniami dotyczącymi obiektywności, które zazwyczaj kojarzymy z renomowaną stacją telewizyjną jak Polsat. Zachowania prowadzącego mogą stanowić zagrożenie dla wizerunku stacji oraz sprawić, że program straci swoją wiarygodność jako niezależne źródło rzetelnej informacji. Pan Grzegorz, poprzez narzucanie swoich opinii i ograniczanie możliwości odpowiedzi swoim gościom, wydaje się łamać zasady neutralności i obiektywizmu. Dla zachowania wiarygodności i profesjonalizmu, byłoby korzystne, gdyby prowadzący umożliwiał swobodną dyskusję i prezentację różnych punktów widzenia, bez nadmiernego ingerowania czy narzucania swoich przekonań. Warto podkreślić, że program telewizyjny powinien być miejscem otwartym na różnorodne opinie, bez faworyzowania żadnej strony, co pozwoliłoby mu nadal pełnić rolę ważnego źródła informacji dla widzów, zachowując przy tym swoją wiarygodność i profesjonalizm.

Emeryt
@Telewidzka

Redaktor nie jest bezstronny. Czy stacja utrzymuje opłacanych redaktorów by głosili jedną prawdę?

Gość Nowy wpis
@prawda

Proszę nie pisać glupot. Bardzo lubię oglądać ten program. Wspanialy y normalny dziennikarz z ogromna wiedzą. Panie Grzegorzu dziękuję

Krzyś Nowy wpis

Stały słuchacz.

Proszę nie zapraszać tej Pani z (usunięte przez administratora) Milcznowskiej do programu "Punkt Widzenia". Nie da się jej słuchać. Nadaje nie pytana, zakłóca odpowiedzi innych gości. Stwarza bałagan w programie. Nic nie można zrozumieć. A programy Pana są ciekawe i oglądam je z ochotą.

Kuba Nowy wpis
@Stały słuchacz.

A Ja proszę , zeby redakcja nie dopuszczala tego Pana do komentarzy, bo.moim zdaniem sympatyzuje innej opcji politycznej, dlatego Jemu nie podoba się zachowanie Pani Milczanowskiej ktora po mojemu, mowi prawde...

JAN.

I dzisiaj pan dziennikarz ,,tamto siamto,owanto,, bedzie podwazał działania niezależnej prokuratury w sprawie funduszu sprawiedliwości,bo jak tak można wejśc do domów polityków ulubionej prawicy,miejsce tego pana i jego ,,profesjonalne,, komentarze w tv.republika

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Ten pan nie powinien prowadzić jakiegokolwiek programu bo pan się po prostu do tego nie nadaje.Krzyczy i przerywa wypowiedzi. Widać że jest stronniczy i popiera partie KO tylko ślepi tego nie widzą albo nie chca widzieć i im to pasuje.Po co wogole zaprasza posłów z innych partii skoro nie daje im dojść do głosu i traktuje ich z góry?

Jak szefostwo w Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski traktuje ludzi?

Stanley

Jest pan de Best ! Najlepszy z najlepszych Dziennikarzy !!!!!!Pozdrawiam !!

Inteligent
@Stanley

Emeryt

Ten dziennikarz przytula kaskę i tak 97 tys. za radio tw 2023 r to tyle co trzy roczne dochody emeryta. Hipokryta niby wspołczuje emerytom, powołuje się na rodziców pyta Biankę o co niech nie robi siary. Od dnia dzisiejszego koniec z oglądaniem polsatu i tego pana. Ciekawe, że otrzymał pozwolenie na dorabianie poza stacją Polsat.

Janek

Panie Jankowski! Chcę zaznaczyć, że jest to mój ostatni wpis. Wielka szkoda, że pracuje pan w korporacji, która ręka w rękę z TVN i neoINFO przekazuje tę samą narrację Wiem, że mój głos się nie liczy. Kończę współpracę i jest to mój mały protest Pozdrawiam

doradca

stronniczy krzykliwy jego zachowanie dyskwalifikuje go do prowadzenia programu

Pesymista

Czytam o nowym programie mieszkaniowym Tuska i tak singiel w nowym programie mieszkaniowym może liczyć do 200 tyś zł i myślę fajnie w dużym mieście za te pieniądze może sobie kupi garaż lub jakąś komorę i będzie zakładał rodzinę i myślał o dzieciach ktoś ma poczucie humoru bardzo skrzywione a miało być tak piękne a szykuje się horror dla młodych ludzi pomijam fakt że singiel nie może być starszy niż 35 latek litości od takich pomysłów ratuj nas Panie...

Federico

Jan
@Federico

Bardzo tendencyjny. Zaprasza do programu ludzi pracujących w instytucjach zależnych od (usunięte przez administratora) i traktuje ich jako niezależnych ekspertów.

Gosc
@Federico

Bardzo lubię tego dziennikarza jest konkretny

emeryt

Bo redaktor jest stronniczy, niekompetentny i krzykliwy

Patryk

Panie redaktorze oglądałem ostatnio Pana program na temat dobrowolnego zusu więc moje pytanie do Pana jak w małym mieście ma się utrzymać kosmetyczka którą zatrudnia dwie pracownicę najniższa krajowa pełny zus rachunek jest prosty w tym miesięcznie przyjmą 80 klientek średnio każdą płaci 80 zł za paznokcie więc chyba super zarabia właścicielka chyba ktoś nie umie liczyć

Dr pepper

Witam panie Grzegorzu Chciałbym żeby pan wiedział ze my pracownicy zostaliśmy upodleni finansowi przez tyle lat rządów (usunięte przez administratora) Obecnie 80 % załogi zarabia ok 2800 na rękę dramat Jak żyć Do tego maja nas od początku głęboko w d…. Nowi rządzący blokujący pieniądze które nam się należą z rzadu o rekompensacie dla PP SA Niech pan to nagłośni bo oni strasznie mataczą mówię o politykach

Bolo

Pan Grzegorz jest SUPER z chęcią oglądam program jest bezstronny , co innego Pani A. Gozdyra widać z zamkniętymi oczami komu kibicuje ile czasu daje na wypowiedz i komu częściej przerywa żenada

Zbig

Uważam, że pan Jankowski to najlepszy, najbardziej dociekliwy dziennikarz prowadzący program publicystyczny w polskich telewizjach informatycznych.

Osobisty

Bardzo dobrze pan prowadzi program jestem murem jak za mundurem. Tylko nie wiem czy zna pan użyci broni bo nie długo się chyba przyda się

zbyszek

dlaczego ZUS (usunięte przez administratora)składki około 3000000 pracownikom, którzy po odejściu na emerytrę mundurową nadal pracują (pracodawca odprowadza składkę emerytalną do ZUS) i tym ludziom ani ich potomkom się nic z tych składek nie należy. A pan mówił (będąc przeciwnym dobrowolnych składek) aby zastanowić się o dobrowolniści tych składek.

cezary

Panie Jankowski, jak ogladam Pana program w Polsacie, to odnoszę wrażenie że Pan żyje w innej rzeczywistości, czy Pan nie widzi że jest Pan stronniczy ,proponuje żeby Pan został w Polskim Radiu. Dziwię się że Polsat Pana zatrudnił

Katarzyna

Panie Grzegorzu, niech te Panie posłanki postawia sobie wiatrak na swoich działkach i niech zobaczą jak w nocy szum sjest głośny..

Zostaw merytoryczną opinię o Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski?

Zobacz opinie na temat firmy Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Leszczyńska 4 lok. 19
    00-339 Warszawa