Opinie o WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Szczecin

Nie polecam tej firmy do współpracy Wyjechaliśmy na 3 tyg do niemiec wróciliśmy nie wypłacili nam nic kazali czekać i od kilku dobrych dni nie mam z nimi kontaktu tera działają pod nazwą faser tech

@Anonim

Witam, postaram się pomoc. Prosze o maila nikt392@wp.pl Wobec mnie mają też długi.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Dodali nowe ogłoszenia 27 sierpnia na Pracuj.pl.

Też nie zaplacili
@Anonim

(usunięte przez administratora) liudzej. Nam też nic nie zapłacili. To był Michał i Radek?

@Też nie zaplacili

Tak

@Anonim

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na Hostessa? 27 sierpnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Anonim Nowy wpis

Nie polecam współpracę z michalem i Radkiem nie wypłacają pieniędzy

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Lipek ACAB

Trzymajcie się z dala !!! Kłamcy,(usunięte przez administratora),i Bajkopisarzem!!! Nie zapłacili za miesiąc pracy i uciekli jak tchórze z Niemiec zostawiając nas bez środków do życia.

nieznajomy

Nie polecam tych (usunięte przez administratora) pojechałem na 3 tygodnie do pracy do Niemiec i po powrocie nie wypłacili pieniędzy. Teraz nie odbierają telefonów i nie odpisują na wiadomości

Lipek ACAB

Powiem tak pracuję w tej firmie 5 miesięcy i jestem z niej bardzo zadowolony jeżeli chodzi o szefów jak dla mnie są wyśmieni tymi ludźmi bardzo rzadko można spotkać tak dobrotliwych i uczciwych ludzi a ci wszyscy którzy piszą te negatywne opinie moim zdaniem to są zwykłe parówy które po prostu nie potrafiły się odnaleźć w tej firmie i próbują jej zaszkodzić.

Irena
@Lipek ACAB

Bardzo pozytywny wpis. To fajnie, że szefostwo takie pomocne i życzliwe. A warunki finansowe równie miło oceniasz? Możesz powiedzieć ile wychodzi ci msc netto?

Jaki jest styl zarządzania w WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Tak

Coś się dzieje w przedsiębiorstwie White-Tech Radosław Kuncewicz w miejscowości Szczecin? Dajcie znać jeśli coś wiecie nowego! Szczególnie zapraszamy zatrudnionych do podzielenia się opinią!

Oni nie płacą pieniądze

Sławomir
@Anonim

Jak to? Długo już czekasz na wypłatę?

@Sławomir

Tak, długo. Wszyscy pracowali do ostatniej chwili. A oni nie zapłacili każdemu więcej jak po 6000, zwolnili wszystkich chłopaków. Znalazł sobie nową brygady i teraz gdzieś pracują. Muwili że sprzedają samochody narzędzia i oddadzą, ale nic.

Jak długo czekaliście na odzew z WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Oddzwaniają zawsze?

U mnie odezwali się po dwóch tygodniach, ale teraz mamy szczyt sezonu więc trzeba mieć to na uwadze.

Wiktor

@mateo1972 a na jakich umowach ?

mateo1972
@Wiktor

U mnie umowa o pracę. Z tego co wiem to w całej firmie tak mają.

Mateo1972

Podejscie z głowa do projektów i pracowników. Polecam

Viktor

Dobra praca mozna polecic innym

janusz wlazlo

polecam firme jako pracodawce

Współpracowałem z firmą i mam nadzieję, że to nie ostatnie zlecenie, które jest związane z WT. Kasa na czas i pełen profesjonalizm.

Rafinad

Pracuje w tej firmie 8 miesiąc, firma bardzo porządna, z pieniędzmi niema żadnych problemów. White Tech robie wszystkie dokumenty, umowa zlecenie, zezwolenie typu A, karty pobytu. Mieszkania za darmo, bardzo fajne kierownictwo firmy. Zapraszam wszystkich do pracy. Bardzo polecam tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Szczecin

• Jak się pracuje w WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

WHITE-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Aleksandra Zawadzkiego 152 lok. 1
    71-246 Szczecin