Opinie o Sklep Mięsny Rzeźnik Magdalena Król w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sklep Mięsny Rzeźnik Magdalena Król. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sklep Mięsny Rzeźnik Magdalena Król o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Mięsny Rzeźnik Magdalena Król w Elbląg

klientka Nowy wpis

Sklep w e-clerc , obsługa sklepu tragiczna , dyktuje co mogę kupić , nie będzie napoczynać nowego kawałka wędliny, wyroby stare obeschłe , kaszanka nie widomo z czego, sama kasza ,czosnkiem tak nasycone , podejrzewam że podroby nie pierwszej świeżości

Amator wrażeń Nowy wpis
@klientka

Potwierdzam , skandaliczna obsługa ,opryskliwa , wędliny obeschnięte , może akurat te które kupiłem , bo z innego kawałka madamme sprzedawczyni nie chciała ukroić. Słonina wisząca atrakcyjnie wyglądająca na wystawie nie do ruszenia , do kupienia łata ze słoniny .Nie polecam.

Braniewiak Nowy wpis

Wyroby i obsługa na jedynym poziomie Super polecam ten sklep na pewno tam wrócę Serdecznie pozdrawiam Panią za lady

Nie klientka

Wchodząc do sklepu (mimo otwartych drzwi)nieprzyjemny zapach wyczuwalny już od progu. Wędliny ułożone niestetycznie ,kiełbasy petkowe obeschniete ,towar wymieszany .Czyli świeże z tymi niezbyt juz świeżymi.Drob i mięso to już tragedia. Wołowina,wieprzowina i drób wszystko obok siebie.No i ta ekspedientka która nie używa rękawiczek jednorazowych.!!!!!Wazy mięso za chwilę drób potem podaje wędline W międzyczasie przynosi z zaplecza michę mielonej słoniny.Bylam tam raz i niestety nie będę klientów tego sklepu .Kogoś może to nie razić ,ale prowadząc sklep mięsny jakieś normy należy zachować i ich przestrzegać.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Mięsny Rzeźnik Magdalena Król - Elbląg

• Jak się pracuje w Sklep Mięsny Rzeźnik Magdalena Król?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Mięsny Rzeźnik Magdalena Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep Mięsny Rzeźnik Magdalena Król?

Sklep Mięsny Rzeźnik Magdalena Król
  • Tadeusza Kościuszki 16