Opinie o Tymosiak Piotr Perspective Design 0H My Car w Czerwonka Włościańska (do 1999)

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tymosiak Piotr Perspective Design 0H My Car. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tymosiak Piotr Perspective Design 0H My Car o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tymosiak Piotr Perspective Design 0H My Car w Czerwonka Włościańska (do 1999)

calkowite nieporozumienie. Nic co ten Pan mowi nie pokrywa sie z rzeczywistością. Reklamacje z powodu niedoróbek i mydlenie oczu bez końca.

Piotr Nowy wpis
@Marek

Również tą samą sytuacja jak osobą, która podaje się za mojego kontrahenta. Płacą Wam za wypisywanie takich bzdur w sieci?

Dominika Nowy wpis
@Piotr

Dzień dobry. O ile ma Pan na 100% pewność, że nie może to być jakiś kontrahent, to może ktoś z konkurencji? Byłaby jakaś firma, na którą mogą spaść o to podejrzenia?

Piotr Nowy wpis
@Dominika

Nie mam pojęcia co inne firmy stolarskie mają w głowie, ja raczej nie konkuruję z nikim o klienta. 90% klientów mamy z polecenia i nie musimy się licytować. Mamy podejrzenia co do szykanowania przez jedną osobę ale to sprawdzają inne organy

Katarzyna Nowy wpis
@Marek

miałam styczność z wykonawcą

Jak wygląda oferta u nich w firmie Tymosiak Piotr Perspective Design 0H My Car w miejscowości Czerwonka Włościańska (do 1999)? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Jestem właścicielem firmy. Moja firma nigdy nie była zarejestrowana pod adresem w Czerwonce, nie wiem skąd mają Państwo zgodę na publikowanie nieprawidłowych danych, jedyny prawidłowy adres, pod którym zarejestrowana firma od 12lat, można zweryfikować w GUSie. Proszę o sprostowanie adresu

jakub przeorski
@Piotr

skoro, tak wszyscy są zadowoleni z Pana usług, to może zechciałby Pan nas odwiedzić i wykonać obiecane poprawki po wadliwym montażu? Telefonu nie raczy Pan ode mnie odbierać. Kpina i żenada. odradzam! jakub przeorski

@jakub przeorski

Długo czekasz już na obiecane poprawki?

@jakub przeorski

A kim Pan jest? Nigdy nie obslugiwałem klienta o takim imieniu i nazwisku. Proszę się ujawnić, w przeciwnym razie sprawa zostanie zgłoszona na Policję

Rafal

odradzam jakakolwiek prace z Panem Piotrem Tymosiakiem albo dla niego. Nic nie mozna z nim skutecznie ustalić, wszelkie słowa nie maja pokrycia w rzeczywistości

Nie polecam. Firma krzak. Jeden telefon kontaktowy. Brak komunikacji. Poprawki do realizacji i ustalnia nie majace końca i nie wnoszace jakichkolwiek efektów. Zrezygnowalismy, bo sadzic sie nie mamy czasu

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tymosiak Piotr Perspective Design 0H My Car odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
wojciech

miałem przyjemność pracować z Panem Piotrem Tymosiakiem. Przestrzegam wszystkich, szanujących swoje nerwy, czas i pieniądze. Pan Piotr potrafi czarować swoich klientów, wobec których później się nie wywiązuje, a obrywają pracownicy.

Małgorzata

Z uwagi na brak jakichkolwiek opinii o Panie Piotrze Tymosiaku, chciałabym przestrzec potencjalne osoby rozważające współpracę. Kontrahent jest niesłowny (zrywający kontakt), niesolidny (usterki). Charakteryzuje się jednymi z najniższych standardów biznesowych z jakimi przyszło mi kiedykolwiek pracować. Przestrzegam, przed podejmowaniem jakiejkolwiek współpracy. Brak opinii o tej firmie jest chyba wyłącznie wynikiem litości na jaką zasługuje właściciel.

@Małgorzata

Żaden z moich klientów, nigdy nie zaopiniował negatywnie ani nie zakwestionował jakości wykonanej usługi. Ciągle rozwijamy się i poszerzamy będąc zawsze o krok przed konkurencją. Brak komentarzy to brak uwag do otrzymanego produktu, chyba, że jest to komentarz bezsilne konkurencji lub innej osoby z kompleksami. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Tymosiak Piotr Perspective Design 0H My Car - Czerwonka Włościańska (do 1999)

• Jak się pracuje w Tymosiak Piotr Perspective Design 0H My Car?

Zobacz opinie na temat firmy Tymosiak Piotr Perspective Design 0H My Car tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tymosiak Piotr Perspective Design 0H My Car?

Tymosiak Piotr Perspective Design 0H My Car
  • 41
    08-331 Czerwonka Włościańska (do 1999)

Tymosiak Piotr Perspective Design 0H My Car