Opinie o Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy w Damasławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy w Damasławek

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

@Własciciel

Pan Milosz G podpisuję się tylko i wyłącznie jednym nickiem. „Były kierowca” Sprostuję Pana odpowiedź. Ja osobiście złożyłem wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym w związku z rażącym naruszeniem mojego bezpieczeństwa i praw pracowniczych składając jednocześnie wniosek do sądu o wypłatę zaległych wynagrodzeń i odszkodowania. W sądzie reprezentował mnie ( jak i innych kierowców) mecenas p. Latos z kancelarii w Bydgoszczy. Sprawę z p. Kobielakiem wygrali wszyscy kierowcy. Do dziś p. Kobielak ponosi konsekwencje i spłaca zasądzone przez sąd w Poznaniu należności. Tutaj ukłon w kierunku pana komornika z Wągrowca który rzetelnie ściąga należność. Prosze przestać panie Kobielak kłamać publicznie bo za to też można ponieść konsekwencje Wszyscy zainteresowani mogą się ze mną skontaktować poprzez e-mail lub mojego mecenasa i potwierdzić moją prawdomówność. Przestrzegam wszystkich przed jakąkolwiek współpracą z p. Kobielakiem. Jego kłamstwa i oszczerstwa innych osób są niekończące się. Kontakt do mnie miloszgrzymislawski@gmail.com.

Antośka

Zauważyłam, że jeszcze z tydzień temu była dostępna oferta pracy dla kierowcy. Chłopak ma już doświadczenie na C+E, wiec wstępnie się zainteresowałam, bo była także wskazana stawka do 10 tys. widziałam jednak te opinie odnośnie jakichś sądów, czy są tu aktualni kierowcy którzy mogliby się co do nich odnieść? jest ktoś kto stale jeździ? i czy te 10 tys są osiągalne?

@Były kierowca

Firma z tego co widzę działa chyba od 2010? Czy to już samo w sobie nie wprowadza pewnego gruntu jak to ujmujecie? Nie wiem w sumie jak duża jest aktualna flota? Ile osób za kolko potrzeba i czy jest tu ktoś kto aktualnie jeździ by moc ocenić jej bieżący stan?

Wystawiona jest oferta dla kierowcy C+E na kraj. Prócz wymaganego doświadczenia lub tego, że pracodawca zapewnia pracę przez cały rok, nie widzę jakoś za jaka kwotę wynagrodzenia miałoby być to wykonywane. wiecie jakie stawki w tym roku proponują? Te dawniejsze opinie trochę martwią, zastanawiam się czy mogło się coś w ich zakresie zmienić?

Antośka

@Antośka

Nie polecam. Niech syn poszuka firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. Są jeszcze takie. W tej firmie ogłoszenie na kierowcę jest cały czas. Sama możesz odpowiedzieć sobie dlaczego. Pozdrawiam.

@Były kierowca

Gdzie upublicznione było to ogłoszenie, do którego nawiązywała Pani wyżej? Czy spedytorów do biura firma także szuka? kiedyś na stronie up taka oferta mi się wyświetlała, wiec jak na razie badam temat

Były kierowca

Nie ma okresu. Nie ma co liczyć na jakiekolwiek wynagrodzenia. Byli kierowcy wygrali sprawy w sądzie, teraz czekają na działania i licytacje komornika.

@Były kierowca

Pracownicy a raczej jeden Pan Miłosz G chce wyłudzić pieniądze pisząc do różnych instytucji na Firmę. Firma jest po róznych kontrolach i niema żadnych nieprawidłowości i nadal presperuje i rozwija sie dalej

@Własciciel

Gdyby ktoś oczekiwał dowodów zapraszam do kontaktu. Przedstawię prawomocne wyroki sądów potwierdzające kłamstwo P. Kobielaka, i dokumenty potwierdzające egzekwowanie należności z pozostałości ruchomości i nie ruchomości.

Własciciel Nowy wpis
@Były kierowca

Widocznie pan Milosz G niemoze sie pogodzic ze zostal zwolniony w trybie natychmiastowym. Równiez niekaczace sie komentarze z roznymi nickami naleza tylko do niego bo nikt inny nie posiada takich informacji.

Były kierowca Nowy wpis
@Własciciel

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Firma Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat C+E. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Żnin

Czy jest tutaj ktoś,kto pracował w tej firmie ? I mógłby podać e meila ?

@Żnin

Odpuść sobie tą firmę! Brak płynności finansowej, brak wynagrodzeń. Byłym kierowcom zalega mnóstwo pieniędzy. Sprawy w toku. Ciężarówki - złomy. Brak opon dla zestawów. Nacinane po dwa razy. Auto jak się popsuje za granicą to stoisz, bo pseudo właściciel Ci nie pomoże. Brak kasy, a nikt pożyczać już nie chce. Żadne przepisy prawa, bhp, tam nie obowiązują. Tam nie ma żadnych zasad.

@Były kierowca

I tu sie mylisz chlopczyku bo ten czlowiek jeszcze nigdy niezostawil nikogo z popsutym autem odrazu wsiadaja w auto i jada na awarie nawet do francji ,zastanawiam sie po co takie bzdyry piszecie

@Adam

Takich określeń używa tylko jeden człowiek. Właściciel z ambicjami ale bez pieniędzy. Wiec nie podszywaj się pod kierowców bo wszyscy wiedzą o tych Twoich awariach. Jak wogole można nie sprawne auta w trasę wypuszczać bez środków i narzędzi do chociażby płatności za autostrady!!! Twierdzisz że zrobiłeś hamulce w naczepie komplet a mechanicy ostrzegają Uważaj bo wymienił Ci jeden klocek. Tak! JEDEN! Weź lepiej te świnki trzymaj za które ostatnio się wziąłeś. I dbaj o nie dobrze. Bo pracowników nie szanowałeś. Nie miałeś i nie masz do nikogo szacunku.

@Były kierowca

Pan Miłosz G jezdził tyle lat we firmie na dobrych oponach i nigdy niemiał zastrzezen do stanu technicznego zestawy , a po zwolnieniu z firmy nie moze sie z tym pogodzic i pisze opinie oczerniajac dobre imie firmy za co bedzie pociagniety sadownie do odpowiedzialnosci.

@Były kierowca

Panie Miłoszu G za te oszczerstwa bedzie pan pociagniety do odpowiedzialnosci oraz uiszczenia zadosc uczynienia dla firmy za psucie dobrego wizerunku firmy. Wraz z panem mechanikiem ktory panu takie informacje przekazał. poniewaz nigdy taka sytuacja niemiala miejsca. A firma nadal prosperuje i ma sie dobrze.

Miłosz G
@Własciciel

Panie Kobielak. Żadnych opinii tu w ostatnim czasie nie pisałem. Za te oszczerstwa i kłamstwa będzie Pan nadal rozmawiał z moim prawnikiem. Ze mną i z dwoma innymi kierowcami Pan przegrał w sądzie, nie udowodnił swoich racji, ba! Nawet nie stawił się Pan w sądzie. I teraz powiem otwarcie. Narażał Pan mnie i moich kolegów na niebezpieczeństwo. Pół roku czekałem na opony aż wystrzeliła mi na austradzie, przeciąłem trzy pasy autostrady A2 ledwo utrzymując ciężarówkę i to było (plus nie wypłacania wynagrodzeń) powodem wypowiedzenia umowy ze skutkiem natychmiastowym. Pan oczywiście nie miał zamiaru płacić nadal i w ten sposób sprawa trafiła do sądu którą Pan przegrał Nie wypłacał i nadal nie spłaca zasadzonych przez sąd wynagrodzeń. Grozi Pan ludziom, byłym kierowcą. Prośba do administratora o nie usuwanie wiadomości napisanych przez właściciela.

Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy ma teraz aktualne oferty pracy w Niemczyn. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

A.W

Firma dno jak ktoś lubi pracować i żebrać o wynagrodzenie to firma jest spełnieniem marzeń

Weronika
@A.W

Znaczy co, problemy z wypłacaniem są pieniędzy? Od kiedy? Daj znać coś więcej, oszczędzisz mi ewentualnych kłopotów

@A.W

Pan Marek S za oczernianie firmy zostanie pociagniety do odpowiedzialnosci

Arek

Mysle ze warto poniewaz pracuje w tej firmie jezdzimy cały czas i jakos nie brakuje na wynagrodzenie czy oplaty autostradowe, zestawy tez sa naprawiane na bieżaco. czytajac te opinie tez sie zastanawialem czy zaczac tu prace ale teraz wiem ze ludzie sobie pisza z nudow poniewaz nie pokrywaja sie te opinie z prawda. O dziwo panowie firma nadal istnieje nie dziwi was to ???

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy w mieście Damasławek? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Pracuje w tej firmie od wrzesnia jako kierowca i rzeczywiscie przewinelo sie kilku kierowcow ale wierzcie mi nienadajacych sie do pracy tylko do pisania bzdur. Jezeli kierowca wraca po jednej trasie i ma wyrwana belke z lampami, inny wjezdza na plac i zabiera brame ze soba to sami sobie odpowiedzcie dlaczego zastali obciazeni. Ja nie narzekam moze krótko pracuje ale atmosfera jest mila robota poukladana zawsze wiem z czym jade i kiedy wracam i to sie ceni !

@Adam

Najpierw zainteresuj się stanem technicznym tych aut bo już dawno powinny być wycofane z ruchu. Kto na to pozwala?

@Adam

I jak, pracujesz tam jeszcze bo słyszałem że wszystkie auta stoją popsute, porozkręcane na części, po wypadkach. Ponoć na paliwo też nie ma? Byłem tam ostatnio i firma zamknięta na klucz, a na podwórzu porozkręcane auta. To jak tam jest naprawdę?

@Adam

To dziwne że już nie pracujesz? Taka miła atmosfera ponoć. No chyba że bramę wyrwałeś i musiałeś odejść. ????????????

Wiktoria
@Były kierowca

I myślisz, że sam siebie między wierszami by sprzedał? I czy te samochody po roku dalej są przez nich wykorzystywane czy może zainwestowali we flotę jednak?

@Wiktoria

Proszę Cię. Zainwestowali? Nie rozśmieszaj. Te auta tak zaniedbał, odpuścił, że one nawet na transport po polu się nie nadają. Najpierw niech ureguluje zaległości wobec kierowców i innych podmiotów. Poza tym przez tak długi czas pracy w tej firmie, jakoś nie kojarzę abyś miała cokolwiek wspólnego z tą firmą. Także odpuść podszywanie się pod kogoś. Pozdrawiam.

Wiktoria
@Były kierowca

No tak... Trochę czasu już minęło i tak z ciekawości chciałam dopytać czy może wszystko zostało już uregulowane?

@Były kierowca

Jak powinny byc wycofane z ruchu to dlaczego nadal jezdza ? Pan Miłosz G marzy tylko o nowych autach

@Zainteresowany

Dlaczego nie napisze pan Milosz G ze został zwolniony poniewaz kradł paliwo a teraz pisze nadal opinie zakładajac inne konta. Nie na prózno przyszedł anonim do firmy ze sprzedaje paliwo.

Abcezaro

Miałem okazje też tam pracować 2 miesiące bo dluzej się nieda .Auta szroty szef zrównoważony a pani madzia nie potrafi napisać porządnie sms ogólnie tragedia

Łukasz
@Abcezaro

A wynagrodzenie otrzymałeś bo ja do dzisiaj nie otrzymałem a minęły już dwa miesiące od terminu płatności sprawa już zajmuje się inspekcja pracy

Łukasz

@Abcezaro

Po co człowieku piszesz bzdury widocznie nie nadawałeś się do tej pracy. Ja jezdze w tej firmie od wrzesnia i caly czas mam te same opony nikt mi ich nie zabiera usterki usowaja chlopaki na bierzaco, wypłate tez dostaje na czas na swieta dostalem dodatek a wiec zastanowcie sie co piszecie bo bluznic kazdy potrafi

@Abcezaro

Tacy ludzie jak ty co zmienija prace co dwa miesiace umieja tylko takie bzdury pisac. Mialem okazje stac z toba na pauzie i madroscia nie swiecisz pracowac ci sie niechcialo a opisywac kazda firme co jezdziles potrafisz. zenujace to jest bo jezdze juz tu pol roku i nienarzekam, kasa tez mi pasuje

@Łukasz

Napisz czytelnikom dlaczego wynagrodzenia niedostales ? bo zostawiles uszkodzone auto i poszles w dluga

@Adam

Napisz mi proszę co niby uszkodziłem

aaa

Przestrzegam wszystkich przed ta firmą " transportową " , zarówno zleceniodawcę jak i zleceniobiorcę . Nie uregulowane płatności , faktura po terminie ... . (usunięte przez administratora) !!!

Nely
@aaa

To prawda pozew grupowy powinien byc .Dlaczego nie ma poprzednich opini !????? .wspolczuc wszystkim co pracuja z takim szefem

Kamila
@aaa

Witam serdecznie. Współpracujemy z ta firma 6 lat i przez ten okres nie było problemu a naprawdę wożą dla nas dużo ładunków

@Kamila

Proszę w takim razie podać nazwę firmy celem weryfikacji opini.

@Kamila

Wszystko się zgadza tylko kierowcy zmieniają się jak rękawiczki bo im nie płacą ale to już państwa nie interesuje

Madzia

@żnin a co chciałbyś się dostać do firmy? Na jakie stanowisko?

@żnin
@Madzia

Po tych wpisach niestety nie

Kobielak to (usunięte przez administratora) wiele osób, ja również jestem w tym gronie. O pieniądze trzeba się upominać, jeśli tego nie robisz to tych pieniędzy nie ma! Kupuje maszyny rolnicze od Francuskich rolników tzn. Złom od rolników. Każdy odchodzi bez wypłaty. Tragedia, komedia, dziad jakich mało. Gorąco polecam... omijać szerokim łukiem

Czy Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy zatrudnia studentów?

Kierowca

Zatrudnia wszystkich co się nawiną. Nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji. Szef tej firmy też nie ma. Ale ma cztery ciężarówki i jeden komplet opon

Silver

Ta firma nie powinna istniec. Można ksiązke napisac o nieudolności szefa i warunkach tam panujacych. Najgorsze jest to ze obiecuje godziwy zarobek a nie płaci. Kierowcy popracuja góra 2 miesiące i odchodzą bez zapłaty. dlatego jeszcze jakoś [ Korad ] istnieje. W koło wisi kase mnie również .(usunięte przez administratora)

@Silver

Teraz czekamy tylko aż sądy ruszą Kilku kierowców bez pieniędzy. Inspekcja pracy nie długo będzie miała tam placówkę stacjonarną. Właściciel wymyśla bzdury, fantazjuje o ilości i jakości aut, o tym ile lat jeździł ciężarówką po międzynarodówce a prawda jest taka że nigdy nie miał prawa jazdy CE. Fantazja mocno go ponosi. Pani w biurze to już w ogóle jakiś kompletna pomyłka. 3 miesięczny okres rozliczeniowy oznacza dla nich że wypłatę mogą wypłacić po trzech miesiącach. Jak urzędy i przepisy pozwalają prowadzić firmę tak niekompetentnym osobom to nie wiem.

Jakie wartości są cenione w Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy?

Kierowca

Bez rodziny, bez domu, i który nie potrzebuje pieniędzy

@Kierowca

To dosyć ostre stwierdzenie. Rzeczywiście aż tak źle oceniasz warunki pracownicze w firmie? Napisałeś "który nie potrzebuje pieniędzy", tzn. na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Kierowca

Przestrzegam wszystkich przed tą FIRMĄ!!! Brak płynności finansowej, (usunięte przez administratora) Stan aut dramatyczny! BEZPIECZEŃSTWO - nie w tej firmie! Pracownik jest nikim

art

Firma Korad - tragedia . Nie płacą , (usunięte przez administratora) !!! Do tego bardzo niemiły właściciel któremu sie za dużo wydaje . Współczuje osobom które muszą współpracować z taką osobą .

Powiedzcie czy potrzebują kierowcy i jakie warunki finansowe?

@Zainteresowany

Jeśli nie szukasz problemów i nie masz jeszcze kłopotów finansowych to daj sobie spokój z tą firmą

Wilsi
@Kierowca

Tak to prawda i to nie jeden kierowca twierdzi mozna popytac wszystkich ktorzy juz tam nie pracuja.Bo codziennie nowi !!Naprawde odradzam

Magda

Super sefo super firma. Radus kocham ciebie

misiewicz

Pierwsza liga transportu w onucach. Skansen jakich na kresach już nie ujżysz. Amen

Zostaw merytoryczną opinię o Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy - Damasławek

• Jak się pracuje w Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy?

Zobacz opinie na temat firmy Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kobielak Radosław Korad Transport Krajowy i Międzynarodowy
  • Długa 4A