Opinie o Jerzy Kupiec Pphu Kupiec w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jerzy Kupiec Pphu Kupiec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jerzy Kupiec Pphu Kupiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jerzy Kupiec Pphu Kupiec w Kraków

Damian Nowy wpis

To też wina Państwa Polskiego że nie zrobiła przez 30 lat porządku z nieuczciwymi pracodawcami,powinni zamknąć im działalność z miejsca i ukarać porządnie finansowo a tak zmieniają tylko nazwy firm i robią dalej przekręty

Henio

3 lata już walczę o swoje wynagrodzenie z firmá PPHU Jerzy Kupiec,widzę że jest więcej osób poszkodowanych,zdecydowanie omijać tą firme

Grażyna
@Henio

Jak to aż 3 lata?? A o jaką konkretnie sumę wciąż walczysz? Bierzesz w ogóle poprawkę na tę całą inflację? Szkoda bo pewnie będziesz stratny nawet jak oddadzą...

Monter Nowy wpis
@Grażyna

Nie oddadzą, Ja 4 lata próbowałem odzyskać pieniądze, 8 tys złotych, egzekucja nieskuteczna, Skarb Państwa ma pierwszeństwo. Straciłem tylko dodatkowo kasę na radców i komornika.

Grażyna Nowy wpis
@Monter

I nawet kosztów tego Ci nie zwrócił nikt? Tragedia czyli co zostawiasz już to całkowicie? Czy będziesz coś jeszcze kombinował?

Monika Nowy wpis
@Monter

Ehh... no to faktycznie 8 tysięcy to bardzo duża kwota. Ile zapłaciłeś za radców?

Halina

Hej, z tego co piszecie, firma jest dłużna pracownikom pensję, a niektóre zaległości sięgają 2018 roku... Wiecie może, czy komuś udało się odzyskać pieniądze? Zastanawiam się, jak wygląda sytuacja obecnych pracowników, czy firma wypłaca im wynagrodzenie na bieżąco? Będę wdzięczna za informację, mąż szuka pracy, ale takiej, za którą otrzyma zapłatę.

Edward

Kupiec powinien siedzieć za to jak wyrolował tyłu pracowników na wypłaty,ja właśnie pisze mu pozew cywilny i poinformuje odpowiednie służby ,porozklejam w Krakowie w jego dzielnicy ostrzeżenia dla ludzi przed tym krętaczem

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Jerzy Kupiec Pphu Kupiec.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Fachowiec

Kupiec słuchaj spotkamy się w sądzie i zapłacisz mi moje zaległe wynagrodzenie z odsetkami.

@Fachowiec

Ja już czekam ponad 2 lata na pieniądze, komornik rozkłada ręce, nie licz na to ze szybko dostaniesz wypłatę od (usunięte przez administratora).

Przemysław
@Monter

Firma Jerzy Kupiec Pphu Kupiec zalega Ci z wypłatą jakichś pieniędzy? Tak aktualnie zrozumiałem Twój komentarz, który dodałeś w tym wątku, dlatego też serdecznie proszę Cię o wyjaśnienie o co dokładnie chodzi. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, co miałeś dokładnie na myśli? Bardzo Cię proszę o odpowiedź. Liczę, że dzięki Tobie po prostu uda mi się to ustalić. Mogę na Ciebie liczyć?

@Przemysław

Pan Jerzy Kupiec nie zapłacił mi za 2 miesiące pracy w 2018 roku, uchylał się od płatności twierdząc, że sam nie ma pieniędzy, ale jak tylko będzie miał to odda. Niestety do tej pory nie odzyskałem wypłaty mimo, iż mam pozytywny wyrok sądu, egzekucja komornicza nieskuteczna.

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do takich wpisów żeby zaszkodzić firmie.

Tymoteusz

@Monter Możesz uzasadnić swoją opinię? Mam wrażenie, że konkurencja zaczęła inspirować.

Fredi

Nie jesteście pozytywnie nastawieni do firmy. Interesowała mnie praca ale chyba zastanowię się.

@Fredi

Zdecydowanie odrazdzam,(usunięte przez administratora)

Kupiec to oszust

Sąd polski tego Jerzego Kupca czeka, są złożone pozwy

Budowlaniec

A ja potwierdzam opinie montera,Jerzy Kupiec to oszust,oszukuje finansowo pracownikow i nie wyplaca wynagrodzenia.

Oszukany monter

Witam, potwierdzam opinię kolegi, pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia, jest zwykłym oszustem, przestrzegam przed podejmowaniem pracy u niego.

Oszukany spawacz

Uwaga ta firma nie wypłaca wynagrodzenia za prace,ostrzegam wszystkich,sprawa jest w prokuraturze i PIP Moje sugestie dla Jerzy Kupiec Pphu Kupiec: Nie podejmowac pracy w "P P H U Jerzy Kupiec"

Oszukany spawacz

Uwaga!Omijac tą firme bo nie wyplaca wynagrodzenia

Oszukany spawacz

Przestrzegam wszystkich, omikajcie tą firme szerokim łukiem bo ten właściciel firmy nie wypłaci wam ani złotowki wynagrodzena za prace i zostaniecie oszukani,sprawa jest w PIP i na policji Moje sugestie dla Jerzy Kupiec Pphu Kupiec: Nie pracowac u niego bo was oszuka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyplacac wynagrodzenie za prace

Zostaw merytoryczną opinię o Jerzy Kupiec Pphu Kupiec - Kraków

• Jak się pracuje w Jerzy Kupiec Pphu Kupiec?

Zobacz opinie na temat firmy Jerzy Kupiec Pphu Kupiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Jerzy Kupiec Pphu Kupiec
  • Wawelska 35 lok. 25