Opinie o Guma Produkt Bałando Leszek w Pelplin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Guma Produkt Bałando Leszek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Guma Produkt Bałando Leszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guma Produkt Bałando Leszek w Pelplin

Gość Nowy wpis

Dlaczego? Pracowałeś tam - możesz napisać coś więcej?

Czy ktoś podpisał z nimi umowę ? Polecacie ?

Prezes Nowy wpis
@Marta

Witam. Umowy zlecenie są podpisywane z pracownikami na początku współpracy. Umowy o pracę są zawierane z pracownikami po okresie próbnym. Elastyczność: Umowa zlecenia daje obu stronom większą elastyczność niż w przypadku umowy o pracę. Zleceniobiorca może samodzielnie ustalać godziny pracy i organizować swoje zadania, pod warunkiem spełnienia określonych celów i wyników. Niezależność: Zleceniobiorca w ramach umowy zlecenia ma większą niezależność w wykonywaniu swojej pracy. Nie jest bezpośrednio podporządkowany instrukcjom i kontrolą ze strony zleceniodawcy. Może samodzielnie decydować o sposobie realizacji powierzonych zadań. Szeroka gama umiejętności: Umowa zlecenia umożliwia zleceniobiorcy wykonywanie różnorodnych zadań dla różnych zleceniodawców. Daje to możliwość wykorzystania szerokiego zakresu umiejętności i doświadczenia zawodowego. Potencjał zarobkowy: Zleceniobiorca na podstawie umowy zlecenia ma możliwość wypracowania korzystniejszych warunków finansowych w porównaniu do umowy o pracę. Może negocjować stawki godzinowe lub ustalać wynagrodzenie w oparciu o konkretne zlecenia lub projekty. Prostota administracyjna: Umowa zlecenia jest zazwyczaj mniej skomplikowana i bardziej elastyczna pod względem administracyjnym niż umowa o pracę. Nie wymaga takiej samej liczby formalności i procedur związanych z zatrudnieniem, takich jak składanie deklaracji podatkowych czy odprowadzanie składek na ubezpieczenia społeczne.

Czy Guma Produkt Bałando Leszek ma ściśle ustalone godziny pracy?

Prezes Nowy wpis

Nie mamy ściśle ustalonych godzin pracy. Chciałbym przedstawić harmonogram godzin pracy dla naszych pracowników produkcyjnych, aby zapewnić sprawną produkcję i optymalne wykorzystanie zasobów. Poniżej przedstawiam proponowany grafik godzin pracy: Dni robocze: Poniedziałek do piątku: 6:00 - 14:00 Przerwa obiadowa: 10:00 do 10:20 Zalecamy, aby pracownicy byli obecni na miejscu pracy przynajmniej 10 minut przed rozpoczęciem zmiany, aby móc odpowiednio przygotować się do pracy i przekazać informacje między zespołami. W przypadku nadgodzin, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie i uzgodnienie z przełożonym. Staramy się utrzymać równowagę między pracą a życiem prywatnym naszych pracowników i szanujemy ich czas poza godzinami pracy. Zalecenia dotyczące godzin pracy mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb i sezonowości produkcji. Prosimy o regularne sprawdzanie komunikatów i informacji przekazywanych przez zespół kierowniczy w celu uzyskania aktualnych harmonogramów i ewentualnych zmian.

Alicja

Jedni polecają, inni nie... Jak jest w 2022? Czy warto tam aplikować? Chciałabym dowiedzieć się w jakim systemie godzinowym pracujecie i ile można zarobić?

Guma
@Alicja

Szkoda czasu na tą firmę, nic się nie zmienia. (usunięte przez administratora) na hali, oszczędności na każdym kroku. Co do systemu pracy to niektórzy jedna zmiana nie którzy 3 zmiany. Umowa zlecenie, reszta pod stołem. Dobrze że pracowałam tam krótko. Szkoda nerwów na szefa, zero szacunku do pracownika

Czy kandydat na stanowisko OPERATOR PRAS WULKANIZACYJNYCH w firmie Guma Produkt Bałando Leszek ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Lidia

Cześć! Jestem zainteresowana pracą w tym przedsiębiorstwie. Niestety nie mogę jednak znaleźć informacji na temat pracy w Guma Produkt Bałando Leszek w czasach pandemii i miałam nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej z tego forum. Wiecie może, czy firma potrzebuje aktualnie nowych osób do pracy i jakie jest początkowe wynagrodzenie?

Byly
@Lidia

Nie polecam zakładu. Tatuś i synuś którzy są szefami to nie dość że sknery, to na dodatek synuś nie ma pojęcia o tej pracy. Zatrudniają ludzi z okolic. Szukają najlepiej ludzi bez wykształcenia oby tylko zapierdniczal i mało gadał. Drugi raz bym nie wrócił. (usunięte przez administratora)No i najlepiej zlecenie.

Polecam ten zakład.Praca w miarę spoko, chociaż pewnie nie każdemu może się spodobać.Zachowanie szefów względem pracowników też ok.

Lidia
@były pracownik

Może w takim razie napisałbyś jakie są plusy i minusy pracy w Guma Produkt Bałando Leszek? Bo piszesz, że praca w miarę spoko ale niektórym może się nie spodobać. Nie mówi mi to za wiele a fajnie się wcześniej dowiedzieć jakie mogą być ewentualnie aspekty, które mogą nie przypasować.

@Lidia

Praca dla kobiet jest trochę inna niż ta dla facetów. Kobiety mają praktycznie cały czas pracę siedzącą.Czasami muszą popracować na na 2 maszynach.Są to prasy do wulkanizacji gumy więc jest gorąco. Faceci pracują głownie na prasach.Do tego muszą np.walcować gumę, malować detale, piaskować. Praca nie jest ciężka, ale minus to na pewno to, że jest gorąco wokół maszyn no o można się oparzyć.

Dzapan

Czy jest aktualna oferta pracy

Gumiś

Dokładnie brak jakiś maili z info. Ale firma polecana kolega polecił. Wiec daje kciuka w górę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Guma Produkt Bałando Leszek - Pelplin

• Jak się pracuje w Guma Produkt Bałando Leszek?

Zobacz opinie na temat firmy Guma Produkt Bałando Leszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Guma Produkt Bałando Leszek
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Stzelnica 5
    83-130 Pelplin