Opinie o Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula w Lublin

Jeszcze nie do końca wiem o jaki perfekcjonizm komuś chodziło, któremu trudno tu sprostać ale sam chciałem się zorientować za pracą w księgowości. Możliwe, że rozmowa jak i cały proces naborów będzie trudniejszy? Był ktoś z was teraz by mi o nim opowiedzieć?

Natka

Język chyba nie jest wymagany? Nie widziałam wzmianki o nim w ostatnim ogłoszeniu. Wiem, że parę miesięcy temu potrzebowano dwóch osób na stanowisko księgowej przy widełkach od 4,000 do 7,000 zł. Jaka opinia z pracy przy Energetyków? Z czego wynikały te nabory?

Doma

Ciągła rotacja? W ogóle Pani wyżej pisze o stanowisku księgowej? Po prostu? Bo jeśli tak to zastawiają mnie tegoroczne zarobki dla samodzielnej. Z tego co widzę była taka oferta ze trzy lata temu gdzie oferowano od 4,5 tys do 6 tys. więcej do dziś dla samodzielnych już nie było? ile docelowo osób jest teraz w zespole?

@pracodawca Nowy wpis
@Doma

W zespole aktualnie pracuje 18 osób, nabory wynikają głównie z rozwoju firmy, oczywiście czasami zdarza się rotacja bo przy tak dużym zespole są różne sytuacje losowe.

Ktoś Nowy wpis
@Doma

Rotacja nie wynika tylko ze zdarzeń losowych, żaden normalny człowiek nie jest w stanie sprostać perfekcjonizmu szefowej.

Jak wygląda ścieżka kariery w Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula? Czy trudno jest zdobyć awans?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula odbywa się również w języku angielskim?

Ell

nie ;)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży