Opinie o Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o. w Toruń

Marlena

Zdecydowanie nie żałuję dezycji o wynajęciu firmy Euromontaż. Pracownicy wiedzą co maja robić i praca jest wykonana profesjonalnie. Co ważne… nie spóźnili się z terminem, jak się umówiliśmy tak się panowie pojawili. Dbają o każdy szczegół i przede wszystkim porządek w miejscu pracy.

niezadowolony klient

Nie polecam, niska jakość usług.

Pracownicy zdecydowanie zasługują na miano fachowców. Robotę wykonali szybko i sprawnie. Nie musiałem martwić się terminami, firma pojawiła się na czas. Ponadto montaż był bardzo precyzyjny. Bez dwóch zdań to doświadczeni pracownicy. Polecam serdecznie

Maria
@Paweł

Jak miło :D To jest o fachowcach robotnikach, a co z obsługą już po wykonaniu zlecenia? jest to jakoś zabezpieczone u ciebie i mogłes korzystać z wsparcia?

Jarek

Super obsługa i podejście do klienta. Ekipa spisała się na medal, pracę wykonali szybko i bez żadnych trudności, mają wszystko dopięte na ostatni guzik, widać w tym pełen profesjonalizm. Nie mam się do czego przyczepić. Brama jest świetna. Dziękuję całej ekipie!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Euromontaż Bramy Teleskopowe? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Łukasz

Za sprawą Pana Artura stałem się w tym roku posiadaczem pięknej i sprawnej przede wszystkim bramy teleskopowej. Ekipa zadbała o wysoki standard wykonania na każdym etapie pracy. Panowie byli doskonale zorganizowani. Poza tym zostawili po sobie porządek i usatysfakcjonowanego klienta. Wszyscy byli bardzo sympatyczni. Polecam

Artur

Bardzo dobra cena za montaż, precyzyjna praca i bardzo dobra współpraca. Właściciel dotrzymał umówionego terminu. Jestem bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem polecam firmę Euromontaż Bramy Teleskopowe - Nakło nad Notecią.

Ola

Jeżeli chodzi o solidne wykonanie bramy to tylko firma Euromontaż. U mnie spisali się rewelacyjnie. Realizacja nastąpiła na czas według ustalonego terminu. Podczas montażu ze strony pracowników widziałam pełną dokładność i profesjonalizm. Zdecydowanie znają się na swojej pracy. Polecam serdecznie.

Kuba

Euromontaż to z pewnością firma, która polecam. Ekipa wykonała prace na najlepszym poziomie. Zadbali o czystość w miejscu pracy jak i najlepszą jakość materiału. Przy tym kontakt był znakomity. Pan Artur to uczciwa osoba, potrafi dokładnie wszystko objaśnić i sumiennie doradzić.

Małgorzata

Z mojej strony bardzo chciałabym polecić firmę Euromontaż. Zadbali o profesjonalne wykonanie powierzonego zamówienia. Naprawdę zwróciłam uwagę na bardzo dokładne wykonanie pracy, pracownicy dbali o najmniejsze szczegóły włącznie z pozosatwieniem porządku po wszystkim. Bardzo miło mi współpracować z tą firmą.

Szymon

Znalazłem firmę w internecie, poczytałem opinie i się zdecydowałem. Teraz ja również mogę uczciwie powiedzieć, że warto podjąć z firmą współpracę. Zamówiłem u nich bramę teleskopową i......naparwdę super efekt. Już kilku moich sąsiadów jak i znajmoych zainteresowało się korzystną ofertą firmy.

Diana

Ekipę znaleźliśmy na internecie. Wywiązali się z terminów. Pracowali szybko i rzetelnie. Sprzątali po sobie. Prace wykonane profesjonalnie bez zarzutów. Bardzo dobry kontakt! Z cała pewnością polecam firmę Euromontaż. To mistrzowie w swojej dziedzinie.

Super montaż w adekwatnej cenie. Firma szybko uwinęła się z montażem bramy na mojej działce. Nie musiałem się o nic się martwić czy załatwiać czegoś na własną rękę. Z właścicielem byłem w ciągłym kontakcie. Doskonale zorganizowana firma. Polecam

Emilia
@Tomek

No to super jak montaż jest w porządku? A ile konkretnie zapłaciłeś? Dasz znać?

Konrad

Mogę z całego serca polecić firmę montażową wykonującą nam bramę wjazdową na podwórko: porządnie, solidnie. Panowie byli punktualni co do minuty, sprzątali po sobie i uwinęli się ze wszystkim bardzo szybko. Uczciwi, pracowici, przy tym ceny nie są jakieś kosmiczne. Działają głównie w województwie kujawsko-pomorskim, ale z pewnością można skorzystać z ich usług w innych częściach kraju. Polecam

Kamil

W pełni odpowiedzialnie rekomenduję Pana Artura oraz jego Firmę. Współpraca z Panem to czysta przyjemność. O nic nie trzeba się martwić, dyspozycyjność, wszystko na czas, wykonane fachowo, dopracowane w każdym szczególe. Firma Euromontaż Bramy Teleskopowe wykazała się bardzo dobrą organizacją. Polecam!

Robert

Firma Euromontaż Bramy Teleskopowe w Nakło nad Notecią zamontowała na mojej działce bramę teleskopową. Dzięki dużemu zapleczu wykwalifikowanych pracowników prace przebiegły w ustalonym terminie. Doradztwo w niewiadomych sytuacjach trafne i pomocne. Polecam nie zawiedziecie się!!! Bez uwag. W razie reklamacji (u mnie jedna) poprawiona w umówionym terminie.

Emilia
@Robert

No to spoko, że wszystko zostało terminowo wykonane. Dzięki za polecenie! A jak u nich z cenami w Twoim odczuciu? Mają przystępne czy mogłyby być niższe?

Robert
@Emilia

Za tak dobrze wykonaną robotę cena jest naprawdę okazyjna. Myślę, że warto w to zainwestować :)

Sebastian

Firma Euromontaż Bramy Teleskopowe w Nakło nad Notecią jest najbardziej profesjonalną firmą z jaką do tej pory miałam okazję współpracować .Pracownicy pracują szybki solidnie i profesjonalnie pozostawiając po sobie czystość i porządek. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu. Firmę polecam każdemu z moich znajomych bo jest godna polecenia i zaufania. Potwierdzam opinie poprzedników.

Dominik

Firma jest godna polecenia. Telefonicznie umówiłem się na spotkanie i omówienie warunków współpracy. Dostałem na wstępie wycenę takiej usługi. Następnie firma przeszła do realizacji. Miła obsługa. Montażyści sprawni, uważni i życzliwi. Jeśli ktoś potrzebuje sprawnego montażu dobrej jakości bramy powinien skontaktować się z Panem Arturem.

Olga

Zdecydowanie polecam firmę Euromontaż. P. Artur był do ciągłej dyspozycji telefonicznej jak również korespondencyjnej. Montaż został wykonany bardzo fachowo i profesjonalnie. Mogłam liczyć na fachowe doradztwo, dobór dobrych materiałów. Firma działa profesjonalnie, kompleksowo i dba o detale.

Ja mogę szczerze polecić firmę Euromontaż Bramy Teleskopowe w Nakło nad Notecią. Wykonują wszelkie prace rzetelnie, terminowo i na czas. Przy tym ceny nie są jakieś kosmiczne. Byłem w ciągłym kontakcie z Panem Arturem, mogłem liczyć na pomoc i fachową poradę w każdej chwili.

Firma p. Artura montowała bramę teleskopową na sąsiedniej działce. Podobał nam się sposób jej prowadzania i postępy więc poprosiliśmy o ofertę na nasze ogrodzenie . Współpraca z firmą EuroMontaż to czysta przyjemność. O nic nie trzeba się martwić, dyspozycyjność, wszystko na czas, wykonane fachowo, dopracowane w każdym szczególe i co dla Nas było ważne porządek w trakcie oraz po zakończeniu robót. Z czystym sumieniem polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Ul. Mostowa 38/1
    87-125 Toruń

Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o.