Opinie o Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o. w Toruń

Żurawski

Moja nowa brama sprawuje się tak jak powinna. Firma do montażu użyła zdecydowanie materiałów wysokiej jakości, przy tym wykonana została z należytą precyzją. Mogą pochwalić się zdecydowanie profesjonalnymi pracownikami i gronem zadowolonych klientów.

Kuba
@Żurawski

Czy długo czekałeś na swój termin? Odwlekali telefony/spotkanie? Czy z właścicielem można się jakoś dogadać?

Żurawski
@Kuba

Nie czekałem zbyt długo. Oczywiście firma ma zaplanowane zlecenia w przód. Mimo wszystko nie ciągnęło się to nie wiadomo ile. Pan Artur to bardzo kompetentna osoba z dobrym podejściem do ludzi, nie ma problemu żeby się dogadać. Chętnie słucha oczekiwań klientów o stara się je spełniać.

Kuba
@Żurawski

Okey w takim razie dzięki za podpowiedz. Myśle, że się zdecyduje. Mają dobrą opinie w internecie.

Jakie efekty?
@Kuba

I jak tam? Kontaktowałeś się? Wykonali u ciebie montaż bramy?

Aneta
@Żurawski

Ja również dziękuje. Przekonał mnie Pan. Właśnie czekam na przyjazd panów do montażu bramy. Robią dobre pierwsze wrażenie

Seba

Fachowa robota. Pracownicy wykonali prace jak trzeba. Firma uczcie się rozliczyła.

@Seba

Zgadzam się. Firma wyróżnia się wśród innych. Od wszystkich których znam słyszałam dobre opinie, wiec też się umówiłam na montaż

Antek

Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam Wykonawcę, Pana Artura. Sprawne działanie, bardzo dobry kontakt. Praca wykonana profesjonalnie.

Adrian89
@Antek

U mnie było to samo. Na kontakt poważnie nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko załatwione jak jak chciałem i jeszcze za fajną kasę.

Seba
@Antek

Jak tam jakość ogrodzenia? Jakieś zamienniki czy raczej dobry materiał? Powiedz coś tam więcej

Grzegorz

Zainteresowałem się firmą euromontaż po obejrzeniu – prawdę mówiąc świetnego – efektu wykonania bramy u moich znajomych. Zachwalali profejsolane podejście do zlecenia, dogodne warunki współpracy. Jestem już po pierwszej konsulatcji z Panem Arturem i już wiem, że to firma, której szukałem. Konretnie, profesjolalnie i termin wykonania montażu ma nastąpić niebawem. Wiem, że się nie zawiodę.

Nattt
@Grzegorz

Czy wykonali już u ciebie montaż? Jak to wygląda? Interesuje mnie również kwestia finansowa, czy firma proponuje rozsądna cenę za usługę?

@Nattt

Jeśli interesuje cię kwestia finansowa to możesz odetchnąć z ulgą. Mało gdzie można dostać taka rozsądnie wycenioną prace, więc nie będzie to zbyt duże obciążenie dla twojego portfela. Tak, u mnie już montaż wykonywali. Naprawdę pozytywna ocena z mojej strony. Sprawnie pracują, ale dopracowując wszelkich szczegółów.

Jak to jest?
@Grzegorz

A jak to wyglada utrzymywaniem kontaktu? Nagle go urywają?

@Jak to jest?

Nie nie. Nie było czegoś takiego ze po wpłacie zaliczki się nie odzywają. Według mnie firma jest uczciwa. Telefony odbierali lub oddzwaniali w wolnej chwili

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Euromontaż Bramy Teleskopowe? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Artur 2398

Witam wszystkich. Miesiąc temu firma euromontaż bramy teleskopowe Nakło nad Notecią była wykonawcą nowoczesnej bramy teleskopowej na mojej działce. Korzystając z okazji chciałbym krótko streścić współpracę. Otóż jestem zadowolony z efektu jaki powstał. Zadzwoniłem w sprawie zdobycia nie co informacji temacie bram. Pan Artur to kompetentny i profesjonalny właściciel, udziela wyczerpujących odpowiedzi, świetnie doradza i jest bardzo miłym oraz kulturalnym rozmówcą. Gdy nastąpił umówiony dzień montażu, ekipa pojawiła się na czas! To dobrze zorganizowani pracownicy, przyjechali na miejsce z pełnym wyposażeniem. O montażu powiem krótko dokładny i dosyć szybki. Obyło się bez zbędnych problemów. Dobrze zabezpieczyli miejsce swojej pracy, aby nie wyrządzić niepotrzebnych szkód. Jak już wszystko było gotowe firma zachowała porządek i posprzątała po miejscu pracy. Takich porządnych firm powinno być zdecydowanie więcej, są godni zaufania i uczciwi. Polecam z całego serca i również zachęcam do kontaktu.

Basia
@Artur 2398

Nic dodać nic ująć. Uważam, że masz 100% racje. Firma nie na sobie równych. Do pracy podchodzą rzetelnie i uczciwie. Dużo uwagi przykładają do szczegółów i jakości wykonywanych bram. Polecam

Rafał
@Basia

A co jeśli dojdzie do późniejszego uszkodzona mechanizmu? Wiadomo usterki zdarzają się wszędzie. Miałeś z czym takim do czynienia już po jakimś czasie?

Artur 2398
@Rafał

Osobiście do tej pory działa wszystko jak należy. Mój brat też zamawiał u nich bramę, u niego brama zaczęła się zacinać przy otwieraniu. Zadzwonił do Pana Góreckiego i wyjaśnił sytuacje. Umówili się na spotkanie i sprawdził co jest nie tak. Nie robił żadnych problemów, także spoko

Zbyszek

Gorąco polecam. Umiejętności i wiedza na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa klienta, świetne doradztwo. Uważam, że naprawdę warto!

Emilia
@Zbyszek

Super! Wiedza i umiejętności jest mega ważna. Fajnie, że obsługa klienta jest w porządku. Jak ceny Twoim zdaniem? Są przystępne?

Zbyszek
@Emilia

Sądzę, że w kwestii cenowej nie musisz się zamartwiać. Ceny są standardowe, tylko że tutaj wykonają ci bramę po prostu lepiej. Znajomi złożyli zamówienie w innej firmie i nie są do końca zadowoleni, a zapłacili podobnie co ja z tą różnicą, że ja nie mogę się przyczepić do mechanizmu działania mojej bramy.

Moim zdaniem po już pewnym doświadczeniu współpracy z tą firmą mogę powiedzieć, że bronią się przede wszystkim dobrą jakością swoich bram. Na pierwszy rzut oka widać, że materiały nie należą do tych najtańszych. Płacimy tutaj przede wszystkim za bardzo dobrą jakość i fachowe wykonanie. Brama już jakiś czas u nas jest i sprawuje się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o jej prezentację to pasuję do wszelkich rozmiarów wjazdów, nawet (tak jak w naszym przypadku) bardzo wąskich.

Alicja

Firma Euromontaż to bezkompromisowi specjaliści. Brama, którą u mnie montowali jest niezaprzeczalnie świetna. Fajnie się prezentuje i działa zdecydowanie bez zarzutu. Naprawdę warto zainwestować w ich usługi montażowe. Z pewnością nikt się nie zawiedzie. Gorąco polecam

Klimek
@Alicja

Też się z tym zgadzam. Za rozsądna cenę praca jest na prawdę wykonana świetnie, dobrze dopracowane szczegóły, wysokiej jakości materiały i pracownicy nie sprawiający problemu. Chętnie odpowiem na pytania jeśli ktoś chciałby się czegoś dowiedzieć

Tomasz
@Klimek

Tobie tez montowali bramę? Długo czekałeś od zamówienia do zrobionej roboty? Ta rozsądna cena to jaka? Możesz powiedzieć?

Klimek
@Tomasz

Klimek, tak też montowali u mnie bramę. Cena to w zależności od projektu, ale zadzwoń w celu wstępnej wyceny, nie pożałujesz. Na zamówienie czekałem 1,5 msc także spoko. Polecam

Klient
@Tomasz

Każdy płaci inaczej. Musisz się dogadać.

Hejka, chciałabym krótko streścić swoją opinie na temat bramy wykonanej przez firmę Euromontaż. Po pierwsze bardzo kiły właściciel, wyrozumiały, potrafi trafnie i uczuciowe doradzić. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości bez problemu mówi coś od siebie. Zlecone zadanie wykonali w najbliższym wolnym terminie. Podobało mi się ze panowie przyjechali w terminie wcześniej uprzedzając o swojej wizycie. Polecam

Bardzo serdecznie polecam! Bardzo miła obsługa. Konkretnie podchodzą do sprawy i przyjeżdzają na miejsce w wyznaczonym terminie. Nie zawiedziecie się

Sandra

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Pana Artura. Obsługa reklamacji przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Firma wzięła odpowiedzialność za produkt posiadający wadę fabryczną, a sama reklamacja została przyjęta. Proces obsługi reklamacji oceniam wzorcowo.

Artur
@Sandra

Zgadzam, wykonawcy nie umywają rąk w razie jakiś problemów z wykonaną bramą. Po prostu trzeba zadzwonić, podać informacje gdzie odbywał się montaż i u kogo oraz co się konkretnie zepsuło. Wtedy Pan Artur przyjeżdża ogląda szkodę i decyduje czy da się to zrobić od ręki czy wymaga to większej ekipy. Także proszę się nie obawiać zerwania kontaktu w takiej sytuacji. Wywiązują się

Kacper

Powiem krótko, najlepsza firma z jaką przyszło mi współpracować. Panowie są zgrani, a praca szła naprawdę sprawnie. Spisali się na medal. Jakość ich usług jest na najwyższym poziomie. Bez wątpliwości podchodzą do klienta i rozliczenia pracy bardzo uczciwie ;)

Nikola
@Kacper

U mnie po roku czasu pojawił się problem z mechanizmem bramy, przy otwieraniu i zamykaniu. Zadzwoniłam do właściciela i poprosiłam o spotkanie. Pan Artur sprawdził w czym problem i przyjął reklamacje. W miarę możliwości ogarnął usterkę i teraz działa jak trzeba. Uczciwa firma ????

Kontakt
@Nikola

A jak długo czekałeś na przyjęcie i rozpatrzenie reklamacji? Czy teraz wszystko sprawnie działa? Czekam na odpowiedz

Damian

Nie polecam. Niedotrzymywanie terminu. Brak kontaktu.

Klient

Jeśli ktoś szuka godnej polecenia firmy to tylko Euromontaż. Firma godna zaufania swojego klienta. Zadowolenie swoich klientów motywuje do coraz lepszych efektów. Słyszałam na prawdę wiele dobrych opinii i nikt się tutaj nie pomylił. 100% profesjonalizm.

Porządna firma, Pan Górecki jest godnym zaufania specjalistą z dobrze doświadczonymi pracownikami. Obserwowałem prace nad bramą u mnie na podwórku i widać, że chłopaki wiedzą co robią. Na termin trzeba się umawiać wcześniej, ponieważ mają sporo zamówień, ale wiadomo umawiają w pierwszym psującym terminie.

Asia

Jeden z gorszych wykonawców z którymi współpracowałam podczas remontu. Nie polecam.

Aneta

Panowie wykonali dokładnie swoją pracę. Razem z mężem ustaliliśmy jaki kontrenie efekt wykonania ogrodzenia chcemy uzyskać. Pan Artur przedstawił ofertę montażu bramy teleskopowej, mogliśmy na żywo zobaczyć wykonane już wcześniej przez tą firmę pracę. Zdecydowaliśmy się. Jaki jest efekt? Od ponad roku mamy pięknie wyglądające ogrodzenie. Jak dotąd nie było żadnych problemów, wszystko działa sparwnie. Z całego serca polecamy!

Kurowscy
@Aneta

Dołączamy się. My tez uważamy, że to fajna możliwość przed podejściem decyzji zobaczyć czego możemy się spodziewać. Bramy wyglądały dobrze i solidnie. Dlatego też umówiliśmy się na montaż u nas na podwórku. Z własnego doświadczenia polecam

Hania

Skontaktowałam się z firmą z polecenia znajomych. Firma dotrzymuje umówionych termów i są w ciągłym kontakcie z klientem. Wykazują ogromne zaangażowanie z wykonywana pracę. Polecam

Patryk
@Hania

Zgadzam się. Nie można tu narzekać na odwlekanie spotkania czy rozmowy. Jeśli coś trzeba można śmiało dzwonić i odbierają od razu lub starają się oddzwonić jak najszybciej. Fajnie to o nich świadczy ????

Krzysiek

Jeśli ktoś zastawia się nad zainwestowaniem w nową bramę to tylko z firmą Pana Artura. Przyznaję, że słyszałem różne opinie, ale ostatecznie zaryzykowałem. Polecam ich. U mnie montaż wykonali w terminie w jakim się umówiliśmy. Jeżeli chodzi o koszty to są w miarę z tym, że nic mnie nie musiało interesować ekipa przyjechała wykonała pracę i posprzątała po sobie.

Bartosz

Firma, którą polecę każdemu. Szybka i miła obsługa. Pan Artur ustalił ze mną kontretny termin kiedy jest w stanie bramę zamontować, ja przestawiłem swoje oczekiwania i zlecenie odbyło się na czas. Ekipa przyszła i wykonała błyskawicznie montaż oczywiście z pełną precyzją. Nie ma niedociągnięć czy jakiś widocznych uszkodzeń, co niejednokrotnie byłem zmuszony doświadczać przy remontach w domu. Więc ze swojej strony chciałbym polecić i gorąco podziękować.

Zostaw merytoryczną opinię o Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Ul. Mostowa 38/1
    87-125 Toruń

Euromontaz - Ogrodzenia, Bramy, Konstrukcje sp. z o.o.