Opinie o TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Marcel Nowy wpis

@Jarek Nie do końca masz racje. TELE HAUS POLSKA ma 99 udziałów w spółce TELE HAUS SERWIS

Ona Nowy wpis
@Marcel

@Jarek ma rację - THP już nie istnieje, jest Tele Haus Serwis Sp. z o.o. gdzie 100% udziałów ma T-Mobile.

Jakie wartości są cenione w TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O.?

Jarek Nowy wpis

Nie ma już Tele Haus Polska, jest Tele Haus Serwis ????

Czy zdarzają się nadgodziny w TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O.?

Jarek

Tak , powiedział bym że dość często z racji częstych wyjazdów.

Zaciekawiony
@Jarek

Jak faktycznie wygląda sytuacja z tymi wyjazdami ? Ile średnio nadgodzin ? 10 ? 20 ? Czy faktycznie taki zaoierdziel jak pisze kolega były pracownik ?

Jarek
@Zaciekawiony

Wyjazdy z reguły nie są dłuższe niż trzy dni,do pracy podchodźmy racjonalnie, zależy co się robi. Nadgodziny są bardzo różnie ale nikt nikogo do nich nie przymusza.

Marcel

Czy bardzo zmieniła się praca w obecnym czasie? jakieś zabezpieczenia dla pracowników firma wprowadziła?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Rafał

@jarek to brzmi super! A jak z rotacja? Jest duża czy raczej można liczyć na stałe miejsce.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

jarek

Nadgodziny są dodatkowo płatne,50/100/dodatek za pracę w nocy.Podejrzewam że również była by możliwość odbioru godzin,kwestia dogadania się.W firmie jest rodzinna atmosfera a nie jak w niektórych że ludzie podkładają sobie przysłowiową "świnie"

Grzesiek

@Pracowałem Mam zupełnie odmienne zdanie tylko ja pracuję a Ty kiedyś może pracowałeś.

Pracowałem

Zdecydowanie odradzam pracy w tej żenującej firmie. Zatrudniając się w tej firmie człowiek traci własne życie. Miesięczne delegacje, pół miesiąca na dyżurze (trzeba być pod telefonem i w każdej chwili jechać do pracy, np. na awarię kilka godzin do innego miasta, a najlepiej w sobotę bo w niedzielę bardzo rzadko się zdarzają), częste awarie, a do tego niska podstawa nie przekraczająca średniej krajowej, a jak chcesz podwyżkę to dostajesz odpowiedź w stylu "Ale wy tyle zarabiacie" albo "I tak nie będziecie mieć czasu żeby wydać te pieniądze". Radko ale zdarzało się wyrobić w nadgodzinach drugą podstawę, a jeżeli dostaniesz umowę to zawsze 100 zł jest mniej, stały numer w tej firmie. Dodatkowo jeżeli coś pójdzie źle to pretensje z góry, a nie wszystko zależy od nas. Pod koniec mojej kariery w firmie zaczęło być na prawdę źle, bo nie można powiedzieć, że było dobrze jak się dostawało premie w wysokości 13 złotych i 14 groszy. Pracowałem ponad rok, a z tego co się orientuję od mojego odejścia zaczęło być jeszcze gorzej. Jeżeli zdecydujesz się podjąć tą prace to współczuję :)

Marcin M.
@Pracowałem

Uważam Twoją opinię za bardzo krzywdzącą: 1. Jeżeli chodzi o zarobki to w dużej mierze są one zależne od doświadczenia oraz stażu pracy 2. Bonusy podałeś przykład najniższego bonusu, a może podasz najwyższy lub średnią - premie wynikają z zamykanych realizacji i jeżeli jest projekt, który trwa więcej niż miesiąc nie realizujesz zysku (jeżeli jesteś osobą o której myślę, to byłeś najmniej zaangażowaną osobą w całym regionie ROG). Branie ich pojedynczo, a nie okresowo nie ma najmniejszego sensu i zawsze jest o tym mowa na rozmowie kwalifikacyjnej. 3. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to rozumiem, że chodzi o błąd, który został skorygowany i nie jest to normą. 4. Jeżeli jesteś osobą, o której myślę poszedłem ci na rękę z wypowiedzeniem (co dodatkowo powoduje mój niesmak), zawsze jestem dostępny i można porozmawiać.

dzinak

szkoda że nikt nie opiniował tej firmy do tej pory. Stoję przed sporą szansą rekrutacji do nich na instalatora-montera, czekam na odpowiedź. Słyszałem, że umowa o pracę jest dla każdego pracownika od razu.

UwagaAutobus
@dzinak

I jak wygląda praca i warunki?

admin

Wiesz o firmie TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O. więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O.
  • Poznańska 171
    62-080 Toruń

TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O.