Opinie o Soft Group Wojciech Mioduszewski w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Soft Group Wojciech Mioduszewski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Soft Group Wojciech Mioduszewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soft Group Wojciech Mioduszewski w Swarzędz

No cóż

Soft znowu szuka ;). A było tyle spokoju - pół roku? Panie Wojciechu, może czas zapewnić szkolenie pewniej osobie która szkoli twoich nowych ludzi? Bo taki zatrudnianie, zwalnianie - chyba to nie jest korzystne dla Pana firmy ;)? Tak pracowałem tam ...

profesjonalista
@Twoja stara2

Podejście działu technicznego: - "gaszenie pożarów" bez stworzonych zasad postepowania przy incydentach - brak schematów infrastruktury na obsługiwanych obiektach, nieznajomość lokalizacji urządzeń oraz typów połączeń między nimi - brak szkoleń pracowników ze względu na obłożenie pracą powoduje że rozmowa na temat najnowszych rozwiązań staje się problemem Zarządzanie przez chaos, aż dziw bierze że ktokolwiek powierza im swoja infrastrukturę.

kandydat Nowy wpis

Spotkanie rekrutacyjne to strata czasu - rozmowa tak naprawdę o niczym, żadnych konkretów na temat stanowiska pracy, bardzo dużo opowieści i przechwałek o firmie .. :P oraz padło pytanie o dzieci (mało eleganckie i poza kodeksem pracy). Obiecany kontakt/wiadomość w ciągu max dwóch dni o decyzji na temat zatrudnienia - brak odpowiedzi po miesiącu. Szkoda czasu na taki brak szacunku i przerost formy nad treścią.

No cóż

Twoja stara
@No cóż

A pomyślałeś, że każda firma może się rozwijać i potrzebować dodatkowych ludzi? Zbyt trudne dla ciebie :))) Pracowałem w tej firmie i nie mogę narzekać na jakąkolwiek kwestie...

Twoja stara2
@Twoja stara

Nie - w soft groop rekrutacja średnio jest co 3 miesiące. Czy firma się rozwija nie potwierdzę, nie ma mnie tam. Jednak zaglądam na Facebooka i widzę że twarze się nie zmieniają. Wlasciel powinien zapewnić szkolenie osobie która jest mentorem ???????????? każdej nowej osoby.

profesjonalista Nowy wpis
@Twoja stara2

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży w firmie Soft Group Wojciech Mioduszewski. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

profesjonalista Nowy wpis

Na stanowisku handlowym nie musisz mieć dużej wiedzy, sprzedają głównie drobny sprzęt do firm które obsługują outsourcingowo. Prowizje są wypłacane opiekunom klienta a nie realizującym sprzedaż przez co beneficjentami tego systemu są Pan Wojciech właściciel i Pan Krzysztof wieloletni pracownik którzy przejmują najlepsze firmy od odchodzących pracowników. Zapytań jest bardzo dużo ale głównie jest to drobnica więc dużo się robi a zysk mały, przez to że handlowiec obrabia nieswoje firmy nie ma czasu na szukanie swoich. Na stanowisku handlowca można wynegocjować max. 3500 netto na rękę ale licz się że nie zobaczysz prowizji.

Holender Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Widzę, że jest otwarta rekrutacja na IT Support Specialist. jak oceniacie firmę i jak z wynagrodzeniem? Z tego co czytałem to jest duży przemiał w pracownikach

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Soft Group Wojciech Mioduszewski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Graficzka

Hej hej. Widzę ponownie ogłoszenie na grafika? Czy w firmie jest duża rotacja? Ilu jest obecnie grafików? Jakie są realne widełki na uop?

Hahaha

Wszyscy chętni to pracy w tej wspaniałej firmie ogłaszam że rekrutacja znowu się rozpoczęła ???????????? tłum aplikujcie. Który to już? 7 w przeciągu roku ?

Ilona
@Hahaha

A czemu jest taka dużo rotacja ?

@Ilona

Musisz zadzwonić i się zapytać. Może jest tam ktoś kto nie potrafi przekazywać wiedzy, nie lubi konkurencji....

Hahaha

Zatrudnienie, tak, pensja może ok, po 3 miesiącach dziękujemy za współpracę. Obiecane auto na dojazdy buhaha. Co 3 miesiące nowa oferta ...

Ilona
@Hahaha

Mieli jakiś powód podziekowania za współpracę czy nie? A co z tymi autami wyszło, że się śmiejesz? Nie dostałeś takiego? :D

@Ilona

Haniu (pani kadrowa) jak 5 razy do roku się zmienia pracownika to jak to wygląda ?

Pyanie
@Hahaha

O jakim stanowisku piszesz ?

@Hahaha

Tak, że słabo im idzie dopasowanie kogoś do odpowiedniego stanowiska? Kto tu jest odpowiedzialny za prowadzenie rekrutacji i jak one wyglądają?

Kim jest Pan M. Mówicie o właścicielu czy jakimś kierowniku ?

zainteresowany

na jaka kase netto mozna liczyc w tej firmie na poczatku? czy to prawda ze jest tak ciezko? planowalem sie z nimi zwiazac ale teraz to juz sam nie wiem

@zainteresowany

A lubisz korzystać z kompa i teamsów? Bo rozumiem, że zwątpiłeś czy chcesz tu wgl., dojść przez ostatnie opinie? Zawsze się sugerujesz zdaniem byłych pracowników?

@Olga

Stukanie pana M na temas gdzie jest metr od ciebie będzie ci się śniło po nocach ???? i to mówię jak najbardziej poważnie

@Ktoś 3

Stukanie? W sensie, że w klawiaturę?Xd No stara się jakoś przecież ogarniać, co tu od razu śnić o tym... ;p A coś jeszcze ciekawego możesz powiedzieć o pracy tutaj? Jakieś jeszcze ciekawe doświadczenia? ;p

Ktoś 3

Znowu widzę ogłoszenie że szukają pracowników. Czy tak dobrze się rozwijają chyba nie... To już chyba 5 osoba która w ciagu roku odeszła z SG. Zastanawiam się czy to jest robione z premedytacją dla niższej płacy? Czy sprawdza się stwierdzenie że Pan M i pan R - nie wiedzą czego chcą.... Mam nadzieję że Wojciech zrewiduje swoje cele bo zaufanie do Pana M i R chyba jest za duże ...

@Ktoś 3

W firmie SG każdą komunikację najlepiej mieć na Teams. Klamka na każdym kroku. A tak będziesz miał potwierdzenie że taka rozmowa się odbyła...

@Ktoś 3

A czemu akurat w teamsy poszli? Przecież jest wiele innych opcji, chodziło o koszty?

Skoro już 5 osób odeszło w ciągu roku, to rotacja w firmie jest naprawdę dosyć spora...Ciekawe czy to wynika z braku bezpośredniego kontaktu z kierownictwem, czy z nieumiejętnością prowadzenia zespołu?

ktos 2

potwierdzam wpis poprzednika pod względem usuniętych wcześniej wpisów oraz samego pracodawcy.

ktos

Widzę że osunięto wiadomości ciekawe dla czego . Nie polecam tej firmy . Pan M. chamski i sam nie wie czego chce a jego kolega taki sam .

Zostaw merytoryczną opinię o Soft Group Wojciech Mioduszewski - Swarzędz

• Jak się pracuje w Soft Group Wojciech Mioduszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Soft Group Wojciech Mioduszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soft Group Wojciech Mioduszewski?

Soft Group Wojciech Mioduszewski
  • Dworcowa 7