Opinie o Joanna Hercuń-Radziszewska w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Joanna Hercuń-Radziszewska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Joanna Hercuń-Radziszewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joanna Hercuń-Radziszewska w Opole

Tomasz Berda Nowy wpis

Dlaczego nie ma już obsługi parkingu ?

Biuro Obsługi Klienta Nowy wpis
@Tomasz Berda

Dzień Dobry, w odpowiedzi na Pana zapytanie informujemy, że w związku z reorganizacją wykonywanej działalności i dostosowaniu się do zmieniającego się otoczenia biznesowego nasza firma zmieniła model prowadzenia działalności. Zapraszamy do współpracy przy innych projektach .

Anna B. Nowy wpis

Polecam, świetna lokalizacja, płatność kartą , mila obsługa.

Aldona K. Nowy wpis

Polecam obsługę w zakresie porad prawnych oraz zarządzania nieruchomościami. Pełny profesjonalizm .

Marcin -Brzeg

powiem szczerze, że zaskoczyły mnie opłaty związane z postojem nie spodziewałem się, że parking pod biedronką może być prywatny . polecam czytać znaki przed wjazdem i regulamin, bo własna głupota kosztuje właściciele w porządku , zdrowe podejście do klienta dostałem pokwitowanie za opłatę parkingowa , maja tez płatność kartą lokalizacja to centrum miasta

Bożena
@Marcin -Brzeg

o którym parkingu piszesz? to jakiś nowy parking, nowa firma to ogarnia? bo z tego co kojarzę to tam zawsze stał parkingowy... od wielu lat :)

Marcin-Brzeg
@Bożena

Masz rację jest pracownik, ale teren jest prywatny, nie tak jak w u nas w Brzegu .

Tomasz
@Marcin-Brzeg

Dużo trzeba zapłacić za taki postój, bo z tego co wiem jak sie robi zakupy to wtedy parking jest darmowy. Wystarczy mieć paragon z zakupów.

Marcin-Brzeg
@Tomasz

Dla klientów sklepu do 1 h gratis , reszta zgodnie z oznakowaniem.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Joanna Hercuń-Radziszewska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Patrycja

Cała wypłata idzie na konto?

Biuro Obsługi Klienta
@Patrycja

Dzień Dobry , w odpowiedzi na Pani zapytanie informujemy, że obecnie nie prowadzimy rekrutacji do struktur firmy. Firma prowadzi zatrudnienie w oparciu o przepisy dotyczące zawierania stosunków pracy. Od 01.01.2019 r obowiązującą formą wypłaty wynagrodzenia za pracę przysługującego pracownikowi jest forma bezgotówkowa. Zachęcamy do kontaktu osobistego celem uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.

Tobiasz

Polecam przestrzeganie Regulaminu , obsługa ok , inaczej niż wszędzie.

Seba

Polecam jako jedyni chyba maja płatność kartą, dają potwierdzenie wpłaty , wpłaty na konto. Za uczciwość 6+

Seba

Ekstra obsługa, zapłaciłem z własnej głupoty za wezwanie , ale i tak poszli mi na rękę .

Barecki Arek

Obsługa parkingów I klasa , pracownicy wizytówką szefa . Za każdym razem odwiedzam będąc w Opolu sklep i zawsze mam miejsce .

Pierwsze w moim życiu tak pozytywne doświadczenie- firma obsługująca tereny , która posiada wykwalifikowaną obsługę. Zatrudnione osoby miłe , znające się na swojej pracy, czyste i uśmiechnięte. Chciałbym, aby wszędzie tak wglądała obsługa. Mało tego pierwszy raz w życiu otrzymałem zwrot , bo nie wykorzystałem pełnej ilości opłaconego czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Hercuń-Radziszewska - Opole

Joanna Hercuń-Radziszewska