Opinie o Tech-Spaw Włodzimierz Sztelak w Brwilno dln.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tech-Spaw Włodzimierz Sztelak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tech-Spaw Włodzimierz Sztelak o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech-Spaw Włodzimierz Sztelak w Brwilno dln.

Czemu opinie na dwa lata się zamroziły? Od końcówki stycznia poszukują montera konfiguracji do siebie, myślałem, że coś aktualnego tu poczytam nim złoże cv. tutaj ktoś sugerował pracę bez umowy, ale w opisie widzę wskazana te o prace, więc pod względem składek nie mam co się martwić? A może mi ktoś napisać od czego zależą zarobki? piszą i widełkach od 30 do 37 zł od godziny

Sylwia

Cześć, widzę że z takimi drobnymi rzeczami jak ciuchy nie ma problemu, ale raczej zwróciłam uwagę na komentarze też o stawce oferowanej, naprawdę są takie niskie, lepiej iść gdzie indziej?

@Sylwia

Stawki w zależności od umiejętności. Takie same jak wszędzie tu liczy się fach w ręku i wiedza

@Sylwia

Myślę że tutaj desperaci co do niskiej stawki wypowiadają i osoby mające papierek bez doświadczenia i wiedzy . Najlepiej zadzwonić do właściciela i tam się wszystkiego dowiedzieć

Dawid

@kos jak to brak ubrań, to firma nie zapewnia ?

@Dawid

Każdy pracownik ma zapewnione ubrania

Y
@Karolina

A ty kom jesteś, że wiesz co się dzieje w firmie

@Y

Kom jestem chyba kim i akurat dobrze wiem co się dzieje w tej firmie dlatego się wypowiadam ????

Artur

Czytałem ze przyjmowali wcześniej osoby które nie mają doświadczenia i chcą nauczyć się fachu. Teraz też by mi zależało na takiej możliwości. Stawka serio jest wtedy taka niska?

Rafał
@Artur

Tak, dogadujesz się i później wychodzi że masz stawkę brutto.

Beata
@Rafał

A jak niby się to dzieje? I ewentualnie w jaki sposób tego uniknąć? :/

KAROLINA
@Artur

Proszę się z właścicielem skontaktować tutaj od innych opinii Pan nie uzyska ani konkretnej odpowiedzi

KAROLINA
@Rafał

Ale to Pan na czarno pracował że chciał netto? Ciekawe myślenie .. A składki to kto ma za Pana zapłacić ? Trochę nie rozumiem skoro ktoś się przyjmuje i dostaje umowę to chyba wie że od tego odcina się podatki i składki. Oczywiście chyba że ktoś takich rzeczy nie jest świadomy to współczuję wiedzy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Tech-Spaw Włodzimierz Sztelak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
K

Ta firma nigdy stawek nie miała dobrych więc dadzą na kasie w sklepie niż tutaj

Beata
@K

No jeśli faktycznie nigdy to nie za fajnie, a jaką konkretnie teraz masz na myśli, że do sklepu to porównujesz?

Kos

Jak kolega wyżej wymienił spawacz robi za monetra. Brak ubrani stawka żenująca. Ciągle obgadywanie przez pracodawce. Nie polecam tej firmy brak słów

@Kos

Każdy pracownik jest wyposażony w ubrania robocze oraz sprzęt. Jak wspomniałam wcześniej jeśli nie zna się fachu robi się inne prace wykonawcze. Obgadywanie przez pracodawcę jest niespotykanym zjawiskiem w śród pracowników. Uwaga ta jest wprost niekompetentna wręcz śmieszna.

Zero

Nie polecam z całego serca, oferty dla spawaczy 20zł brutto, praca polegająca również na malowaniu szlifowaniu i monterce.

@Zero

Stawka 20 złotych za roboczogodziny jest dla osób które nie posiadają żadnego doświadczenia i przychodzą nauczyć się fachu. Jeśli osoba (spawacz) nie potrafi spawać wykonuje inne prace w tym monterka.

Zostaw merytoryczną opinię o Tech-Spaw Włodzimierz Sztelak - Brwilno dln.

• Jak się pracuje w Tech-Spaw Włodzimierz Sztelak?

Zobacz opinie na temat firmy Tech-Spaw Włodzimierz Sztelak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tech-Spaw Włodzimierz Sztelak?

Tech-Spaw Włodzimierz Sztelak
  • Płocka 4