Opinie o Biuro Rachunkowe Progres Karolina Wojtyczka Dom&Inox Karolina Wojtyczka w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Progres Karolina Wojtyczka Dom&Inox Karolina Wojtyczka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Rachunkowe Progres Karolina Wojtyczka Dom&Inox Karolina Wojtyczka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Progres Karolina Wojtyczka Dom&Inox Karolina Wojtyczka w Mysłowice

Poszkodowana Nowy wpis

Moja współpraca z tą panią to był KOSZMAR !!! Nie każdy się zna na księgowości, a nawet jak się trochę zna to myśli sobie, że lepiej powierzyć to komuś innemu, bo mniej kłopotów będzie i tu można nieźle się zdziwić. Pani Karolina wzbudza ufność i wydaje się, że znać się na rzeczy, ale to tylko pozory. Po jakimś czasie współpracy z tą panią człowiek zdaje sobie sprawę, że coś jest jednak nie tak. Problem z ZUSem, to oczywiście zawsze problem ZUSu, tak zapewnia pani Karolina, dopóki człowiek sam się nie pofatyguje i nie sprawdzi w ZUSie, co i jak. Sprawa z Urzędem Skarbowym jest oczywiście podobna. Zawsze wina leży wszędzie tylko nie po stronie tej pani. Zapewnienia pani Karoliny, że coś wyjaśniła z urzędem, że coś wysłała, że coś złożyła, to zwykłe kłamstwa nie mające pokrycia w prawdzie. Gdy człowiek zaczyna coś podejrzewać i zadawać za dużo pytań, to pani Karolina najpierw ogranicza kontakt, aż w końcu zapada się pod ziemie i kontakt staje się ZEROWY, a drzwi z domu ZAMKNIĘTE !!! Wydobycie wyjaśnień, informacji, czy też własnych dokumentów od tej pani praktycznie graniczy z cudem. Po pomocy i weryfikacji innego biura rachunkowego okazało się, że ta pani Karolina nie zna się na niczym, i praktycznie nie prowadziła księgowości, tylko brała pieniądze praktycznie za nic. Całą księgowość trzeba było wyprowadzić od nowa, co wiąże się z kosztami i problemami. Okazało się, że źle wyliczała podatki i trzeba je zapłacić, złożyć niezłożone deklaracje i masę innych rzeczy, a o ZUSie można by napisać oddzielną historie. Wszystko co mówiła i robiła pani Karolina, to kłamstwa za kłamstwami i brała jeszcze za to pieniądze. Po czasie okazało się, że poszkodowanych jest więcej osób, które pani Karolina (usunięte przez administratora) i straciły na współpracy z nią nerwy i pieniądze. Radzę tym, co jeszcze korzystają z usług tej pani, aby ktoś niezależny przejrzał im i zweryfikował dokumenty, bo mogą się nieźle zdziwić, oczywiście jeśli uda im się te dokumentu od tej pani najpierw wyciągnąć. Generalnie, to nie wiem, czym ta pani się zajmuje, bo raczej z Biurem Rachunkowym nie ma to nic wspólnego. Radzę trzymać się jak najdalej od tej pani.

Halina

witam, obecnie rozglądam się za praktyką w Mysłowicach w zakresie księgowości i przeglądam sobie biura. O tym za dużo w sieci wyczytać nie mogłam, więc czy napiszecie odnośnie potencjalnych warunków zatrudnienia coś więcej? jak można ocenić usługi i czy biuro jest faktycznie zlokalizowane przy ul. Bernarda Wały czy to tylko dane rejestrowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Progres Karolina Wojtyczka Dom&Inox Karolina Wojtyczka - Mysłowice

Biuro Rachunkowe Progres Karolina Wojtyczka Dom&Inox Karolina Wojtyczka
  • Bernarda Wały 5A lok. 33