Opinie o Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania w Radom

HyperyPL Nowy wpis

Byłem pracownikiem produkcji na zmianie nocnej przez prawie rok. Ekipa fajna, szef ok, wypłaty tygodniowe - zawsze na czas. Ogólnie polecam.

Czy grafik jest elastyczny? I czy na spokojnie można ze współpracownikami dogadać? Jedna Pani w ostatniej opinii pisała o tym, że była z niego właśnie zadowolona i ciekawi mnie do jakiego stopnia ma się na niego wpływ? ja wstępnie chciałabym jeśli już to przyjąć się na część etatu. Wiecie czy w tym przypadku w ogóle można? Z tego co widziałam szukają teraz kierowcy do siebie, to jednak jest na cały etat? a kobiety jeżdżą?

M Nowy wpis

Byłam pracownicą w firmie. Zostawiam pozytywny komentarz. Zadowolona z grafiku, pracy, płacy. Szef ok.

nie polecam Nowy wpis

Pracowałam przez kilka miesięcy jako ekspedientka i zdecydowanie odradzam. Przede wszystkim, ogromne opóźnienia w wypłatach. Nie raz zdarzało się tak, że wypłatę otrzymywało się dopiero 25 dnia miesiąca, a czasem nawet i 30. Wypłaty zawsze w kopertach, więc nie ma jak udowodnić opóźnienia. Trzeba było się prosić o pieniądze. Poza tym, sama organizacja jest fatalna. Załatwienie jednej sprawy wymagało dzwonienia przez pół dnia do kierowniczki/menadżerki, trudno było cokolwiek ustalić, chociaż czasem zdarzało się załatwić coś od razu. Kolejnym minusem jest to, że nieraz zdarzało się pracować na innym punkcie, bo brakowało pracowników.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Tylko do ręki, a kiedy...różnie. jak sie szefowi zachce. Raz 10, raz 15 ale raczej po 20 . Sam mowi, ze wynagrodzenia to dla niego kara, najchetniej by zatrudniał za darmo. Oczywiscie na gębe.

No i nie wyplaca nadgodzin jesli masz dniowke. Bylemu Kierowcy Michalowi jest winny 2tys za nadgodziny ,ale nie da bo nie i ma (usunięte przez administratora)jak sie niepodoba, kto madry ten bierze nogi za pas, a kto glupi to tam siedzi i tyra jak niewolnik za laskawa pensje

Link

Nie ma żadnych przelewów. Wypłata w kopertę z ogromnym opóźnieniem czasem i w ratach ;)

Ulala

Bardzo nie miła ekspedientka na struga z ciemnymi włosami wysoka dobrze zbudowana pani. Jest nie miła i przemadrzala. Jak ktoś nie umie pracować z ludźmi niech tego nie robi.

Zofia
@Ulala

A co konkretnie zrobiła? Można dokładny przykład sytuacji, bo serio aż ciekawa jestem

Czy w Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania są szkolenia zewnętrzne?

Ani wewnetrzne,ani zewnetrzne. Mnie szkolono przez telefon rozmową 10min , a reszte pomagali pracownicy ktorzy mieli i tak juz kupe roboty to tez musieli mi pokazac co i jak

Zofia

Do pracy w piekarni szkolili Cię 10 min przez telefon?Xdd Czego ciekawego się wtedy dowiedziałeś?

Szef ma kota co czesto sie kreci po piekarni, kot w piekarni... Gdzie spozywka, no troche nie bardzo,ale to nic, kiedys na nocce bylem i patrze cos czarnego,duzego sie (usunięte przez administratora)... Pomyslalam ze znowu kot szefa, a to byl szczur!!! Takk ! Szczur!!! Od tamtej pory nie tkne pieczywa, potem okazalo sie ze jest ich wiecej, zalatwiaja sie tam gdzie maka itp cos obrzydliwego,oczywiscie szef wie i moze po to puszcza kota na piekarnie zeby go pogonil,no ale salmonella juz byla, puszczajac futrzaki rozniesie znowu cos po radomiu

Jolanta

Kocham zwierzęta, koty również.... ale że w piekarni? Ewidentnie im to nie przeszkadza, ale uważam że to gruba przesada. Są na bakier z higieną pracy.

Pracownica

Śmieciowa umowa (zlecenie). Ogromne opóźnienia w wypłatach. Często o wypłate trzeba sie prosic jakby to była jakaś łaska, że sie ją dostanie. Polecam, ale omijać szerokim łukiem

Jolanta
@Pracownica

Prosić się o własne, ciężko zarobione pieniądze? Bardzo współczuje, u mnie by to nie przeszło.

Danuta

Witam serdecznie. Mam ogromną nadzieję, że dostanę odpowiedź od jakiejś osoby zatrudnionej w Piekarni Rustykalnej. Po ile godzin dziennie jesteście w pracy? I w jakim systemie pracujecie, bo to też dosyć ważna informacja. Napiszcie proszę w komentarzu, bardzo pozdrawiam.

@Danuta

System zmianowy 5,30-13 ,13-20.30 plus dwie soboty po 6h. Mowie o glownym punkcie na Lazurowej. Sa tez osoby co pracuja po 8h od pon do piątku.

Tzn powinny byc dwie soboty po 6h , ale zazwyczaj wypadają po 3-4.

3-4 soboty

...
@Danuta

Na innych punktach praca po 6-6.5 godziny dziennie, ewentualnie co drugi dzień od rana do zamknięcia, zależy od zasad, które ustaliły pracownice między sobą.

zawiedziony/a

Pracowałem/am jako ekspedient/ka w jednym ze sklepów: na początku podpisałem/am "umowę", natomiast wypłaty dostawaliśmy w kopertach. Dodatkowo na sklepie obecne były z nami kamery. Jeśli któryś z menagerów zauważył że siedzisz i nic nie robisz (bo nie było kientów) to od razu dostawałeś/aś telefon, że należy się ruszać i zamiatać czystą podłogę. No hit po prostu. Nie polecam.

Zniesmaczony
@zawiedziony/a

Zastanawialo mnie czemu własnie wyplaty sa w kopertach ,a nie na konto. No ale wypłaty na konto mozna udowodnic chocby przed inspekcja,ze sa z grubym opoznieniem, a jak dadza w koperte to juz nie . Sa cwani i jeszcze raz cwani. Kazdemu opowiadam na lewo i prawo ,ze moj pracodawca jest sknera, dusi groszem i ze to najgorszy pracodawca jakiego mialem i to z nazwiska i imienia , jeszcze go obsmaruje na internecie, a mam czym.

Każdy kto planuje rozpoczęcie pracy w Rustykalnej musi liczyć się z tym że jedyne co tam zyska to zszargane nerwy. Firma żeruje na swoich pracownikach. Umowa zlecenie to max na jaki można liczyć jednak tu też należy brać pod uwagę, że godziny jakie będą się na niej znajdować nijak mają się do tych, które w rzeczywistości się wypracuje. Dzięki temu znaczną część miesiąca pracuje się na czarno. Pensja nigdy nie jest na czas. Opóźnienia sięgają kilkunastu dni i często wypłacana jest w ratach.

Zawiedziony

Pan Wojtek Skałbania nie szanuje ludzi niestety, poniża ich umowami śmieciowymi lub pracą na czarno. To przykre, ale prawdziwe. Pensja również minimalna. To smutne ,że tak młody czlowiek a żeruje na innych budujac na kims swoj majątek.

Omijac szerokim łukiem. Właściciel sknera, wykorzystuje pracowników, o wypłate sie trzeba prosić wiele razy. Co najwyżej mozna dostać umowe zlecenie na miesiąc, czesto kombinuja z godzinami lub zatrudniają na czarno. Przydała by sie inspekcja pracy i sanepid. Najniższa krajowa na wiecej nie ma co liczyc.

Szkoda czasu

Jednym słowem nic się nie zmieniło. To przykre że pracownice sklepów nadal mimo upływu czasu muszą żebrać o należne im wynagrodzenie. Ta firma nigdy się nie zmieni. Szkoda energii.

Zadowolona klientka

Codziennie przechodzę koło nowo otwartego sklepu przy Dworcu i muszę powiedzieć, że za równo obsługa jak i szefostwo bardzo miłe. Dziewczyny bardzo pomocne i zawsze uśmiechnięte aż chce się wracać do takiej obsługi. Serdecznie polecam

Lidia
@Zadowolona klientka

Z pewnością zadowolenie osób zatrudnionych w Piekarni Rustykalnej Wojciech Skałbania jest odzwierciedleniem tego, na jakich warunkach pracują owe osoby. Czy mogę podejrzewać, że pracownikom tej firmy pracuje się tu dobrze? Jeśli tak, to proszę o informacje na temat bonusów pozapłacowych, jakie świadczy ten pracodawca.

@Lidia

Nie ma żadnych bonusów

Czy Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania organizuje staże dla studentów?

Nie

Czy można liczyć w Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania na prywatną opiekę medyczną?

Tak

Jak sam sobie pojdziesz prywatnoe. Praca na czarno lub zleceniowka co miesiąc. Wyplaty z grubym opoznieniem

GGS

Więc ile w tej piekarni można zarobić? ogłoszenie na OLX wisi, stawiki podane 3500 - 6000. Czy to są realne pieniądze czy jednak tani chwyt?

Anatol

Każdy zarabia tyle na ile sobie zapracuje. Dla mnie dobra firma i fajnie się pracuje więc polecam.

Iwo

Taką macie dobrą pracę, że przestaliście korzystać z forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania - Radom

• Jak się pracuje w Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania?

Piekarnia Rustykalna Wojciech Skałbania
  • Lazurowa 7 lok. 1