Opinie o WeSee Construction w Chludowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WeSee Construction. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WeSee Construction o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WeSee Construction w Chludowo

Paula

Nie otrzymałam zapłaty za wykonaną usługę. Dwie faktury, każda w połowie nieuregulowana. Brak kontaktu, nie odbierają telefonów. Pismo od prawnika nie pomogło, następny będzie pozew ze wszystkimi kosztami. Dużo obiecują, na początku kontakt bardzo dobry, ale jak przyszło do zapłaty to głucha cisza. Kilka wykonanych usług, na początku platnosci OK, a dwie ostatnie usługi nierozliczone. Niestety, szkoda ze tak złą opinię po sobie pozostawili. Nie polecam.

Faktura została uregulowana.

Wiola Nowy wpis

Nadal faktura nie zapłacona. W trakcie trwania zlecenia dużo obiecują, proszą o proformę, że niby już będą płacić, między czasie realizacja zlecenia, a oni stwierdzają, że nie w tej walucie wystawiona proforma więc proszą o zmianę i nadal nie zapłacone. Kontakt z innego telefonu musi być bo nie odbierają, a jak się uda dodzwonić z innego numeru to głupie tłumaczenie i prośba o kolejny termin, którego nie dotrzymują. Walka trwa pół roku. Upomnienia nic nie dają, ani telefony, ani wiadomości. Nie czytają (usunięte przez administratora) chociaż widać, że są widoczni. Unikają kontaktu ewidentnie. Odradzam!!!!!

P. Paulo, proszę o sprostowanie. Pzdr Marek Mazurek

Paula Nowy wpis

Faktura została uregulowana.

Serdecznie nie polecam i odradzam współpracy z tą firmą od zeszlego roku zalegają mi ponad 50 tys zł za 2 stoiska które dla nich postawiłem, obiecują dużo w trakcie trwania zlecenia po jego wykonaniu kontakt się urywa , mieszkają na krzesinach w poznaniu ul Janowska 19.

Jaki jest styl zarządzania w Wesee Construction Ewa Malczewska?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie WeSee Construction? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Wiola

Niestety dwie faktury nie uregulowane, zwodzenie, że zapłacą, że niby już wychodzi , już dyspozycja zrobiona, a kasy jak nie ma tak nie ma. Unikanie kontaktu, a jak już w końcu ktoś odbierze to tłumaczenie i nawijanie makaronu na uszy, żeby tylko było niby miło. Za długo to już trwa i trzeba ruszyć procedurę niestety.

Pjoter

Firma i tak niedługo się rozpadnie bo już trzech najlepszych przyjacieli odeszło z tej firmy też raczej będę odchodził bo robię już 3 miesiąc a dalej jestem bez umowy niby załatwiają wszystko z tym urzędem a wydaje mi się że to jest jedno wielkie kłamstwo także robię tu na czarno a nie powinienem robić na czarno wogule ale cóż do wypłaty poczekam jeśli się nie zmieni to będę szukał czegoś innego

Patrycja

Czy firma wypłaca wynagrodzenia na czas ? Komentarze poniżej sugerują inaczej.

@Patrycja

Hmmm na czas by było jeśli w umowie że wypłata do 10 plus 14 dni na zwłokę. O ile byś widziała tą umowę

Boss

Nie polecam współpracy z ta firma zero organizacji nie wypłacana pieniędzy na czas i mówią to co chcesz usłyszeć więc się dobrze zastanów zanim podejmiesz współpracę z nimi bo poplyniesz

Krystian
@Boss

Coś wiem o tym bo byłem tam aż jeden dzień i wiedziałem że coś jest nie tak.

Krystian

Oj myślałem że mój były pracodawca to kawał...... Ale chociaż płacił na czas i dawał delegacyjne. Lecz tam była praca dla (usunięte przez administratora) A tu nie dość że praca dla (usunięte przez administratora) to o reszcie się nie chcę gadać

Robert

Firma do wykonania nie płaci na czas sami (usunięte przez administratora) l nie płacą na czas. Jak chodzi o wypłatę jeżeli chciałbyś zaliczkę albo coś to czekasz trzy 4 dni oczywiście nie zapłacą jeżeli chciałbyś no wypłatę oczywiście gdzie dziesiąte nie ma 10 jest kasa 14 15 firma obiekty nie nie dostatnia oszukująca człowieczeństwo nie współpracująca z ludźmi wykorzystująca osoby słabsze osoby bezdomne osoby biedne które po prostu nie mają warunków do tego żeby żyć dlatego prosimy o to żeby ktoś coś z tym zrobił jak chodzi o wyjazdy nie dają żadnego delegacyjnego typu 30 40 zł na obiad bo co bo to są głupie (usunięte przez administratora)

MS

Witam firma to całkowita klapa, niby dużo roboty ale co do czego to ... ;-) kasa na wypłate niby do 10 każdego miesiąca ale ... 17, może 13 itd. Ewa Malczewska rozlicza godziny - (usunięte przez administratora) godziny pracy, Marek Mazurek nie odbiera telefonu, jak już odbierze to - tak tak tak oczywiście i nagle cisza. (usunięte przez administratora) nie firma nie polecam - człowiek sam odszedł poniewż wypłaty sie spóźniają a nagle mówią czy człowiek wróci hahahahaha. Firma masakra

@MS

Żeby jeszcze liczyla te godziny nie mówiąc o delegacyjnym

Czy Wesee Construction Ewa Malczewska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Lukas

Jasne że nie chyba że sam sobie za nie zapłacisz biorąc bezpłatne wolne

L...a

Nie polecam współpracy nie chce zapłacić za fakturę do końca. Nie odbiera telefonu

@L...a

A praca została zakończona? Proszę o kontakt na adres marek@wesee.pl

Ryobi

Nie polecam zero organizacji, A o pieniądzach na czas można pomarzyć

@Ryobi

Czemu nikt nie publikuje pod własnym nazwiskiem? Czy Pan Ryobi boi się czegoś? Proszę o konkrety.

Words24
@Marek Mazurek

Panie Marku, może ja dołożę konkrety - zamówiliście u mnie tłumaczenie przysięgłe i nigdy się za nie nie rozliczyliście, dodatkowo sąd odrzucił wniosek o nakaz zapłaty - wychodzi, że dane do faktury wg sądu nie identyfikują klienta - czy to nie jest nie płacenie za cudzą pracę - wiele maili do was napisałam bez skutku, a chodzi o 45 zł + VAT, to co dopiero mówić o innych płatnościach

@Words24

Wstyd mi zwyczajnie. Do końca tygodnia wysyłam kasę. Przepraszam.

words24
@Marek Mazurek

No właśnie, potwierdzam, że w końcu faktura została zapłacona

Daniel

Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy ma ten wpis? Warto zauważyć, że to jest forum dla pracowników

Luidzi

Jak już nie mamy nic innego do powiedzenia to pozostaje narzekać? Najłatwiej a przecież firma jest zupełnie spoko.

Makita

Zero organizacji w pracy, po 5 razy musisz przypominać o czym kolwiek. (usunięte przez administratora) Brak słów....

@Makita

A Ty Makito, kimże jesteś? Hę?

Bartek

Właśnie się zastanawiałem na pracą u nich. W sieci pojawiło się ogłoszenie, a teraz mam wątpliwość...

@Bartek

Niech Pan do nas zajrzy. Wiem, że łatwiej uwierzyć tym, którzy już z nami nie pracują... Niech Pan sobie wyrobi własne zdanie. Zapraszam. Szkoda,że nie ma już z nami "Somsiada". Z pewnością dokładnie wyjaśniłby, co mu leży na watrobie.

Zbyszek
@Bartek

Problem z płatnością. Pan Marek nie ma czasu przygotować rozliczeń.

Zostaw merytoryczną opinię o WeSee Construction - Chludowo

• Jak się pracuje w WeSee Construction?

Zobacz opinie na temat firmy WeSee Construction tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WeSee Construction?

WeSee Construction
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Golęczewska 8
    62-001 Chludowo