Opinie o Piotr Snoch F.U.H. Elektro-Complex w Strawczynek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piotr Snoch F.U.H. Elektro-Complex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piotr Snoch F.U.H. Elektro-Complex o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Snoch F.U.H. Elektro-Complex w Strawczynek

Czy pracownicy w Piotr Snoch F.U.H. Elektro-Complex dogadują się między sobą?

CIOCIA Nowy wpis

Poziom wypowiedzi byłych pracowników tej firemki na poziomie 0 jak i współpraca z Szanownym Prezesem.

Urszula Nowy wpis
@CIOCIA

A co Ci nie odpowiadało we współpracy z prezesem?

drukarka Nowy wpis
@CIOCIA

Tak właśnie o to chodzi ryba psuje się od głowy.

Agnieszka

Faktycznie w firmie pracuje się na czarno? Czy pisze to konkurencja ?

Wójek
@Agnieszka

Z tego co pamiętam to ta firma nie ma konkurencji. Wszystko pięknie ładnie w relacji właściciel klijent. A relacje właściciel pracownik pozostawię bez komentarza.

KoloToure
@Agnieszka

Pół czarno. ;) Część na umowie, druga część pod stołem.

@Agnieszka

Witam. W tej firmie nie pracują osoby na czarno ani na umowy śmieciowe. Kilka lat wcześniej nie było może idealnie bo pracownicy pracowali na 1/2 etatu. Wypłaty może zdarzały się opóźnione ale sporadycznie. Szkoda tylko , że piszą tu ludzie nie mający odwagi na rozmowę twarzą w twarz. To się zmieniło. Rok 2020 był przełomowy i zmienił wiele w otoczeniu firmy. Dziś zapraszam do siebie ludzi którzy chcą pracować, mających swoje cele życiowe zdecydowanie wyższe niż te prezentowane w krytyce innych osób. Przyznaje się do błędów bo nie myli się ten co nic nie robi. Moim głównym było to, że nie było jasnych zasad więc ludzie tworzyli własne. Dziś są zasady współpracy i każdy zna swoje prawa i obowiązki. Całej mojej konkurencji życzę samych sukcesów.

@Piotr Snoch

Ja (usunięte przez administratora) nigdy nie było zasad i nie będzie. Wszystko zmienia się w zależności która noga wstaniesz. Dobrze wiemy jak było i jak jest. Nie zmienisz swojego charakteru jak i ja swojego. Wykorzystanie na każdym kroku i ile się da.

Klient

Nie mam zastrzeżeń do tej firmy. Praca wykonana jak trzeba i pracownicy z dobrymi narzędziami i z tego co się dowiedziałem to nikt nie narzeka bo umowy o prace i premie są na dobrym poziomie.

Brałeś udział w rekrutacji do Piotr Snoch F.U.H. Elektro-Complex. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Kamil

To prawda ze wypłata jest pod stołem?

Były pacownik
@Kamil

Jak się wogole doprosisz. Jak pan prezes będzie miał czas rozliczyć łaskawie

Miko

Moje zdanie na temat Pana Piotra jest zupełnie inne, wypłaty zawsze na czas, nie szczędzi grosza na wyposażenie pracowników, w porównaniu do poprzednich firm w których pracowałem. Pracodawca godny naśladowania.

Ktoś
@Miko

Najlepiej to wejdź jeszcze głębiej w (usunięte przez administratora) Pana Prezesa on to doceni już krotce. Pamiętaj żeby w cyrku się nie śmiać ????????.

Piotr Snoch

Do wujka. Poziom wypowiedzi jest żałosny. Zapraszam do biura. Jeśli w dokumentach znajdzie ktoś umowę na 1/4 etatu to ja przeznaczę równowartość 4 średnich krajowych na biedne dzieci z domu dziecka w Świętokrzyskiego. Nikt nie jest idealny. Ja również. Ale te oszczerstwa nie mają pokrycia z rzeczywistością. Mało tego to nikt w tej firmie nie robi za karę i żyjemy w kraju gdzie możemy zmieniać pracę jak nam się podoba. Sądy są od tego żeby roztrząsać spory a nie internet.

Zły Wujek 2
@Piotr Snoch

A na 1/2 w delegacji?. Proszę przekazać równowartość 2 średnich krajowych na dom dziecka w Kielcach

Zły wujek

Proszę zachować ostrożność z nim, nie wypłaca $ za robotę jak pracownikami tak i podwykonawcami. Nie polecam!!!!!

Też wujek
@Zły wujek

Dokładnie na każdej robocie plecy i straty. Hahaha. Powinien zamknąć działalność skoro to się nie opłaca i iść na etat. Liczy się tylko kasa i kasa nie ludzie którzy jak on to mówi pracują na wizerunek firmy i na niego samego.

młody wujek
@Też wujek

Potwierdzam, aha niech zacznie pracownikom płacić zus, ale nie 1/4 etatu

wujekk
@młody wujek

żeby 1/4 chociaż, a nie na czarno cały czas

@Zły wujek

Jeśli coś jest nie wypłacone to musi być ku temu powód. Każdy podwykonawca ma umowe i nie ma takiej możliwości żeby nie dostać za swoją pracę pieniędzy. Również pracownik ma umowę bo nikt w tej firmie nie pracuję na czarno a wszystkie umowy są o prace. O prawach i obowiązkach szczegółowo pisze w kodeksie pracy. Każdy ma prawo skorzystać ze swoich praw jeśli czuje się pokrzywdzony. Nie zamierzam komentować tych wpisów bo większość jest nieprawdziwa. Najłatwiej jest obsmarować kogoś w internecie.

Henry

@Wójek Akurat ta branża ma dużo konkurencji więc wszystko jest możliwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Snoch F.U.H. Elektro-Complex - Strawczynek

• Jak się pracuje w Piotr Snoch F.U.H. Elektro-Complex?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Snoch F.U.H. Elektro-Complex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Snoch F.U.H. Elektro-Complex?

Piotr Snoch F.U.H. Elektro-Complex
  • Peryferyjna 21