Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

Będą podwyżki ale pracy

@Tomek

15 aut to nie dużo

Antek

kocham imperial i Ukrainę

Jarocin

Pewnie Marszałek ma obszczypaną du..e z złości że przegrał wybory,jemu tylko zależało na wygranej by mieć tylko jedną zmianę i karierę robić w Avivi-e a nie myśleć o pracownikach naszej firmy,po wyborach chodził po obszarze i dopytywał się kto na niego głosował,wiem bo sam byłem przy tej rozmowie ma żal do ludzi oto że go tak mało ludzi poparło.Kto ma przyjemność być podwładnym szanownego kierownika zamiany Piotra Mar... to wie jaki to naprawdę du..ek a teraz ma do wszystkich pretensje,szanowny kierowniku trzeba być człowiekiem dla swoich ludzi bo w przeciwnym razie tak się kończy jak to miało miejsce w wyborach,każdy mówił że Cię poprze ale jak widać co innego się mówi a co innego robi.Każdy kij ma dwa końce mam nadzieję że swój koniec już zobaczyłeś teraz czas na Twoje zmiany...... Ps. ma ktoś link do wpisów na Facebooku jak imprezowali?

Piotr Marszałek ????
@Jarocin

Nie ma obszczypanej (usunięte przez administratora) nie chodził po pracownikach szanuje swoich pracowników jak mało kto w tej firmie. Wystarczy ich posłuchać ???? Aaa, chętnie poslucham popartych argumentów tego kto to napisał ????

...
@Piotr Marszałek ????

Mam pytanie do administratora. Czy można tak z imienia i nazwiska bezkarnie obrażać i pomawiać człowieka na tym forum? Skopiowałem już tą wypowiedź i zamierzam pójść z tym do adwokata!!! Mam nadzieję, że osoba która to napisała poniesie konsekwencje sekwencje prawne!

@Jarocin

Mam pytanie do administratora! Czy można tak z imienia i nazwiska bezkarnie obrażać i pomawiać człowieka? Skopiowałem już tą wypowiedź i zamierzam pójść do adwokata! Mam nadzieję że ten kto to napisał poniesie konsekwencje prawne!

@...

Możesz nie tylki iść do adwokata ale mozesz iść do pisu niech nawet komisję śledczą pod przewodnictwem Błaszczaka

Czy ktoś coś słyszał o kontrakcie? Chodzą pogłoski po obszarach,że podpisany na 3 lata.

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Dawid

Czy firma prowadzi rekrutacje? Czy do podstawy macie jakieś dodatki?

Morfeusz

Siemanko! chcialbym sie zatrudnic jako oprator wozka widlowego- slyszalem że warunki sa calkiem niezle. Moglbym prosic kogos z Was o komentarz w tej sprawie?:) Pozdrawiam!

SLU
@Morfeusz

Warunki nieazłe? Dają 2300zł brutto (plus z 200 zł brutto premii) Czyli gdzieś na reke 1900zł Pracujesz po 6 dni w tygodniu (sobota rano sobota popoludniu i niedziela nocka) Sam sobie odpowiedz na pytanie czy praca na 3 zmiany bez wolnych weekendów za 2000zł to dużo

bylyzpanopy
@Morfeusz

Zapamiętaj ! Panopa NIGDY nie dawała dobrych warunków....zawsze była przytułkiem

wyżyna
@SLU

My w Polkowicach mamy 150zł brutto premii

Bartosz Bagrowski

Dzisiaj tj. 15 marca 2018 roku zostałem zwolniony za zatrzymanie linii, ale na szczęście dla mnie zaczynam inną pracę od środy. Napiszę z przyjemnością swoją opinię ale za jakiś czas, a dokładniej, kiedy to zejdą ze mnie emocje i niesmak dnia dzisiejszego. Mogę jednakże tylko podsumować, że tą firmę trzeba omijać szerokim łukiem.

Z1-qm
@Bartosz Bagrowski

To co tam robiłeś do dnia zwolnienia skoro było tak źle?,teraz płaczesz przedtem było cudownie?,wiec stul pysk i przestań psioczyć

Toja

Czekam

Z1-qm
@Toja

Na stolec czekasz?

Toja

Anioł
@Z1-qm

Czytaj ze zrozumieniem gościu i nie bądź chamski. Może chce opisać w jaki sposób go zwolnili, jak potraktowali ostatniego dnia, co?

Gruby
@Bartosz Bagrowski

Bartosz Bagrowski a co dokładnie zrobiłeś na jakiej hali pracowałeś ? Montaż czy Hala Sekwencyjna ?

Mikas

Podobno po urlopie szykują podwyżki. Wiecie coś więcej?

Też tak słyszałem ponoć płacą mu z 500+

PracujacyPracownik

Imperial z początkiem stycznia rozpoczął "eksperyment" w firmie Ster w Szamotułach. Serdecznie odradzam wszystkim chętnym podjęcie pracy w tamtym miejscu i nie dajcie się nabrać na darmowe szkolenie na wózki widłowe. Po kursie otrzymuje się tylko i wyłącznie uprawnienia wewnątrzzakładowe, które do niczego się nie przydadzą. W oddziale panuje tragiczna atmosfera, rekrutują na operatora wózka, a przez całą zmianę pakujesz ciężkie nieporęczne fotele do autobusów w wielkie skrzynie, wózek oglądając tylko z daleka. Kierownictwo przymusza do nadgodzin ponad ustawowy czas pracy (40 + 8 godzin/tydz.), Każda zmiana popołudniowa (10:00-18:00) to zostawanie w nadgodzinach bo wszystkie auta muszą wyjechać. Czasami pracownicy siedzą do 20:00 lub 21:00. Sobota również jest przymusowa, a wynagrodzenie za nią otrzymacie dopiero po 4 miesiącach! (koniec okresu rozliczeniowego).Obecnie na karku siedzi im już inspekcja pracy, a dwie osoby zgłosiły mobbing. Wśród pracowników grasują konfidenci, którzy kłamią w twojej obecności przełożonym. Jeszcze raz serdecznie nie polecam.

Niki
@PracujacyPracownik

Co znaczy ustawowy okres pracy?wypłaty sa wypłacane kazdego miesiąca wiec przestan KŁAMAĆ jedynie okres rozliczeniowy to wypłacane sa nadgodziny KŁAMCO

Abc i e

Imperial to jedyna firma w ktorej ukraincy zarabiaja wiecej od wiekszosci polakow i sa bardziej szanowani.

pracuś

Idą złe zmiany w firmie.Pora po 10 latach zwijać żagle i uciekać :(

Toprzecieżja

Rozwiniesz?

kamil
@pracuś

masz całkowitą rację, też pracuję prawie 10 lat i szukam nowej roboty. teraz wszystkie niedziele będą pracujące od 18 do 6 rano,a co najsmieszniejsze to co mówił kierownik że w pierwszej kolejności mają przyjść ukraińcy ( bo przecież oni przyjechali żeby zarobić a dopiero jak nie będie składu uzupełnic ich naszymi ludżmi ). To co polak gorszy od kacapa że nie może dorobić nadgodzinami ?????

robert
@pracuś

druga rzecz popytaj znajomych ze związków vw o czym było nieplanowane zebranie 13.3. Mi powiedzieli że związki vw chcą żeby niedziela była dla pracownika i rodziny i zastanawiają się nad wprowadzeniem 18 zmiany ( sobota/niedziela ) po urlopie. Czyli wychodzi z tego że odejdą nadgodziny w niedzielę. z soboty na niedzielę już nadgodzin nie będzie dlatego że w sobotę będziesz zaczynał. Pozostaną tylko w tygodniu. Robią z pracownika tzw niewolnika - będziesz robił to samo za mniejszą pensą

tato D.
@pracuś

Masz racje. Jest to przykre, ale firma nie ma już dobrego managera, człowieka z zasadami. pozostali tylko karierowicze, gdzie im do prowadzenia firmy.

Kierowca

Cztery miłe panie na przyjęciu na panopa hala (teraz to chyba imperial Ilc,,) Rozładunek sprawny,niezgodności szybko ogarnięte.A co najważniejsze są bardzo miłe nie wrzeszcza na kierowców.Pozdrawiam cztery Panie z przyjęcia Ilc

chetny
@Kierowca

co tam w szamotulach sama stara ekipa z panopy nie daja rady czy nie maja na kim jechac pozdro dla skrobisia dupowlaza

Romek

w Panopie z Polaków zostali sami nieudacznicy którzy nie potrafia sobie innej pracy znaleźć tylko ciągle płaczą jak im źle w Panopie ogarnijcie się tam już dobrze nie będzie

Toprzecieżja
@Romek

To co tam jeszcze robisz?

To przecież Ty
@Toprzecieżja

A po czym wnosisz, że on tam nadal pracuje?

Natala
@Romek

Czy to Romek z naszego HSu

Jarocin

Czy ktoś powie co z tym kontraktem ? Ile będą zwlekać z odpowiedzią

wpieniony

Firma nie szanuje Polaków mówiąc o sobie w samych superlatywach. Wolą zatrudniać ukraińców (celowo z małej litery) niż Polaków. Brak nadgodzin przez znacznie przekroczone ilości tegoż narodu narzucone przez VW. Nawet starsi nadgodzin nie mają tracąc je na rzecz nowych. Wypłaty w grudniu były przez to bardzo małe. Wiele razy była sytuacja gdy na Polaka się wydzierano i straszono zwolnieniem, a ukrainiec nic. Gdy powiedział "ja nie ponimaju", to zostawiono go w spokoju, bo to ukraina. Brak znajomości polskiego prowadzi do konfliktów. Do tego niektórzy pracują po 16h kosztem polaków, którzy też chcieliby pracować i kosztem tych, którym może się coś stać przez ukraińca, który jest bardzo przemęczony. Większe wypadki z "uszkodzeniem mienia" były przez ukraińca jak jedne z ostatnich, kiedy to widlak uszkodził ograniczenie wysokości na montażu. Odradzam, bo firma też oszukuje na nadgodzinach ale każdy chce pracować.

wkur......
@wpieniony

ukraincy co po chwile robia szkody ale wazne ze interes sie kreci Polakow juz nie szanuja bo lepiej ukraincow przyyjac

były
@wpieniony

mieć pretensje, że nie ma nadgodzin, można mieć czas dla siebie to trzeba być na takim poziomie intelektualnym, że faktycznie Panopa to jedyne progi do których można aspirować...

Anita
@były

Co z spawalnią ?

Pablo

Czy Ukraińcy górują ???

Paulina

Wcześniej rozmawiałam z użytkownikiem @paro o stawkach. Możecie odnieść się do tej kwestii bo dyskusja przeszła na zupełnie inne tory? Czy jest tak jak pisał @paro, że na umowie zlecenie pracownicy Panopa Logistic otrzymują 10 zł?

Diabełek
@Paulina

Ludzie dlaczego wasze związki nic nie robią nie walczą o lepszą płace dla was dlaczego sie na to godzicie. Tylko potraficie zalic sie tu do puki bedziecie siedzieć cicho nic się nie zmieni . powiem tylko jedno dobre czasy panopy już mineły

someone
@Diabełek

Możesz mi przypomnieć kiedy były te dobre czasy w Panopie ? Pracowałem w tym przytułku od 2000r do 2007 po siedmiu latach usłyszałem ,że w końcu dostaniemy podwyżki ....ja UWAGA ! 35zł ...powiedziałem mistrzowi ,żeby sobie te 35 zł w ........odszedłem .Z tego co czytam to staczają się po równi pochyłej ...ludzie nie trzymajcie się takich przytułków. Oni dobrze wiedzą ,że za tą kasę to przychodzi desperat po którym można jechać jak po dzikiej świni .

Kaśka

Czy ktoś coś wie co z kontraktem?

Kamil
@Kaśka

Z tego co się dowiedziałem jest przedłuzony, ale tylko do końca roku 2018

Gość1232
@Kamil

A później co ?

Magda
@Kaśka

Ta bedzie trzepnięty tylko z pokorą czekać

Kuba

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę? Jaka atmosfera?

Anita
@Kuba

Kuźwa żeby jeszcze mały ruszyl tyłek na hsie to by grało

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic