Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

Kuba Wojewódzki

Tak jak Firma Imperial taktuje swoich pracowników to nigdzie indziej nie słyszałem zeby nic na Świeta nie było to wstyd dla firmy nawet ludzie którzy pracują w Lidlach i innych marketach za 8 zł dostają kase/bony/paczki I nie chodzi o te ich 50zl bo mam to gdzieś ale o szacunek do ludzi i o gest raz w roku a potem sie dziwią ze nie ma chetnych do pacy skoro ludzie słyszą cos sie wyprawia WSTYD DLA FIRMY !!!

Wozkowy

Witalewska prawdopodobnie Markez rucha tak słyszałem tak gadają na spawalni na 4

wózkowy

Nie wiem czy słyszeliście ale nasza "kochana" firma powiedziała ze w tym roku nie da żadnej premii świątecznej - dla mnie osobiście to kpina i pokazanie jak firma szanuje swoich pracowników a przewodniczącego związków zawodowych powinno sie zmienić skoro nie potrafi nic wywalczyć

Twój brygadzista
@wózkowy

wózkowy -ty sam się dajesz tak traktować,narzekasz ale robisz,bo wiesz,że do innej pracy za lepszą kasę ciebie nie zatrudnią,bo sobą niewiele reprezentujesz.Jesteś trybikiem w maszynie i firmie potrzebne są tylko twoje ręce do pracy A premii od firmy nie było w zeszłym roku to dlaczego ma być teraz? Zobaczysz co będzie do stycznia 2017 to dopiero zaczniesz piszczeć .Dopiero teraz zobaczyłeś że twoja "kochana" firma nie szanuje pracowników?Bardzo wcześnie :)

Arek
@Twój brygadzista

Imperial wypieprza ich tak jak to zrobili w Niemczech skończy się kontrakt i wpizdu i gora poleci na ryj Ukraincy też nam pierdola wszystko (usunięte przez administratora) szmaty smierdziele fałszywe

Nick Carter

W Antoninku z tych szeregowych stanowisk to najlepiej dowozić części na linkę, bo wtedy się nie narobisz nie licząc tych dwóch stanowisk co się jeździ z tymi małymi wózkami gdzie tam prawie każdy zaczyna bo tam zapierdzielasz na okrągło

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Zdala od panopy i vw tylko tyle wam powiem

Wera

Co nie zmienia faktu że Witalewska nie goli nóg i już miała 4 mężów lubi przebierać w k utasach

Kamil6

Marek, to fakt. Ale jest gros osób z którymi rozmawiam i się widzę codziennie i tylko narzekają ze młody na samych przyjsciu dostaje 2300 brutto a on ma to samo po 3 latach pracy. Jest u nas w ciul młodych zatrudnionych przez worka czy to cds. Jedna osoba w ciągu miesiąca juz 3 raz poszłą na l4 i z większościa tak jest - to weż teraz rób np nockę 12 h za 2 osoby a taki świeżak ma to rzecz krótko ujmując " (usunięte przez administratora) quot; i się tylko smieje. A sami pracownicy vw ze spawalni mówią że to to samo co nowoczesny (usunięte przez administratora) brakuje tylko napisu nad wejsciem - ARBEIT MACHT FREI. Niby masz tak jak u nich tzw szaraka ale jak odmówisz 2x przyjscia w dzień wolny do pracy to już cię do personalnego wzywają na rozmowę, to co o takim pracodawcy sądzić ???? Nie chcę byc prorokiem, ale po nowym roku dopiero się zacznie jak osoby się dowiedzą o umowach i z dnia na dzień odejdą bo nie będą chciały podpisać kolejnej umowy terminowej a nasz syfiasty pracodawca obudzi się dopiero jak nie będzie miał kto robić

kamil6

Z tego co się orientuję to od nowego miesiąca zmienia się zasada premiowania. Tak jak było teraz 310 brutto , tak teraz 1/3 tej premii będzie zależała od wskaznika edl ( czyli pod byle pretekstem moga tą częśc odebrać ) a tak chwalą sobie że niby dali podwyżkę 150 zł brutto co jest śmiechem to sobie to odbiją na premii. Mnie osobiście ciekawi jedna rzecz - jak rozwiążą sprawę sobót popołudniówek od nowego roku. I druga rzecz - osobom które kończą się umowy z końcem 2016r i to jest ich 2 umowa to niech się nie spodziewają że dostaną umowy na stałe. napisałem w tej sprawie do inspekcji pracy i otrzymałem odpowiedz : że od 22 lutego kiedy to nastąpiła nowelizacja kodeksu pracy musi minąć 33 miesiące ( czyli najwcześniej listopad 2018r ) żeby otrzymać umowę na stałe. panopa dopiero się obudzi jak ludzie sami będą odchodzic po nowym roku i to bez żadnego wypowiedzenia ( koniec umowy i nie zgadzasz się na następną okresową ) ciekawe co wtedy zrobią ? Niby mają zatrudnić od styczna 230 ukraińców tylko sami nie są w stanie ich szybko przeszkolić a co dopiero jak taki ukrainiec nie mówi słowa po polsku. Obudzą się z tzw ręką w nocniku cos myślę

booby

Firma ta służy jako darmowe (płacą Tobie jeszcze za pracę)centrum szkoleniowe dla firm z branży logistyki motoryzacyjnej. Można zaobserwować migrację pracowników związanych z powiatem wrzesińskim do DHL, który obsługuje logistykę operatywną nowej fabryki Volkswagen, czy do działu logistyki firmy produkcyjnej Gestamp.

hhgh

mako coś bierzesz psycholu, o czym ty w ogóle bredzisz?

hhgh

mako coś bierzesz psycholu, o czym ty w ogóle bredzisz?

Ala

Bo widać co się dzieje ludzie już się przejechali na tej firmie a opinia robi swoje straszna ma opinie panopa imperial teraz co tu gadać debile tam rządzą

Ala

Tragedia w tej firmie to z czasem się rozpadnie

Stan

Pracuję na S 1 brygadzista p.krzysztof dyplomacja i pełna kultura . Koordynator p.Dariusz Rzeplinski przeciwieństwo , czułem się jakbym czas się zatrzymał na drugiej wojnie światowej. Wielki Dariusz nic nie objaśnienia tylko wyzywa używa słów brutalnych i pokazuje mimiczne palcem kto gdzie ma pracować i co robić . Kompletnie nie dba o autorytet firmy i chyba zapomniał co to jest mobbing . Ten człowiek nigdy nie może pełnić funkcji kierownika . Trzeba uważać bo to jest straszne , jak można w 21 wieku mieć tak mało kultury i tak wysoka bute . Kim ten pan Dariusz jest i za kogo się uważa . Wnioski powinien wyciągnąć pracodawca. Załoga wystraszona brak ludzi a tu jecze bufon szkodnik. Szkoda że tak mocno kocham Volkswagena. Stan.

Kolega 50 cent wszystko napisał jak wygląda sytuacja. Myślę ze nie ma sensu powtarzać ciągle tych samych pytań.

ddd

imperial.pl

50 cent

Pracuje ponad 5 lat i mam tylko 200zł więcej niż swieżak wiec to troche przykre ze nowa osoba dostanie troche lepszą premie niż ja i zarabia tyle samo co ja z 5 letnim stażem Firma nie szanuje pracowników i nie raz słyszałem tekst ze moge sie zwolnić to przyjdzie za mnie inny beduin Znam wiele osób co pracują po 10 lat i nie mają 3000 zl BRUTTO Pensje praktycznie stoją w miejscu a wymogi coraz większe Rozmowy o podwyzki trwają od początku roku podwyżka miała być w lipcu a jest już wrzesień i firma nie potrafi sie dogadać z Solidarnością a na tym wszystkim traci pracownik Ludzie zwalniają sie masowo ale jakoś nikogo to nie rusza a powinno chyba dać im to do myślenia i dać podwyżke zeby zaczymac pracowników Duzo ludzi tez przychodzi do pracy popracuje miesiac i jak odbierze wypłate i zobaczy ze sie pracuje po 6 dni w tygodniu (6 ranny zmian 6 nocnych i 5 popoludniowych )to sie okazuje ze 2000 zł to zadna rewelacją jak by sie wydawało i sie zwalnia lub szuka odrazu czegoś innego i odchodzi jak tylko złapie coś innego

zlotówa

Zarobki w Imperialu są słabe jak na rynek pracy w Poznaniu i Wielkopolsce to tylko 2300zł brutto + (premia ok 250 zl brutto) co daje jakies 2000zł na ręke

qqwww

@Tarcia zaczęły się jeszcze w lipcu, kiedy Volkswagen wypowiedział Bośniakom z datą 1 stycznia 2017 r. kontrakt o wartości 500 mln euro na dostawy komponentów. Poszło o ceny, bo Volkswagen, szukając pieniędzy na odszkodowania, jakie będzie musiał wypłacić Amerykanom za aferę z manipulowaniem wynikami testów na emisję spalin, ogląda każde wydane euro. Ekonomiści wyliczyli, że zbicie cen komponentów o 1 proc. daje przyrost zysku firmy o 1,3 mld euro.@ Czekają Was ciężkie czasy, Vw-wi z Bośniakami nie udało się, ale na firmach świadczących usługi się uda. Wiec nie liczcie na cuda. @Volkswagen nie mógł zrozumieć, że ktoś mógł się aż tak postawić. Wstrzymanie dostaw zaskarżył do sądu. Domagał się przy tym zezwolenia na wejście do magazynów Car Trim i Automobilguss i przejęcia zapasów, które były własnością Bośniaków. Sąd tak daleko się nie posunął. Zalecił stronom, żeby się porozumiały.@ całość poniżej http://moto.wp.pl/kat,55194,title,O-trzech-takich-co-przechytrzyli-Volkswagena,wid,18478878,wiadomosc.html

Maćku

Wie ktoś co z Kontraktem miedzy vw a Panopą/Imperialem czy został podpisany i na jaki okres?

kamil
@Maćku

jak już chcesz to proszę, treść po ostatnim spotkaniu zz z pracodawcą : Witam, podczas dzisiejszego spotkania pracodawca przekazał informację,że dalszy kontrakt z klientem nadal nie jest podpisany. Ponadto poruszony został temat wypracowanych przez grupę roboczą propozycji zmian w systemie premiowania.Swoje stanowisko Zarząd przedstawi podczas następnego spotkania. Negocjacje co do wysokości podwyżki pensji zasadniczej nadal trwają. Kolejne spotkanie zaplanowane zostało na dzień 31.08.2016 Pozdrawiam Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ"Solidarność" IMPERIAL Logistics Sp.z o.o. Sławomir Koczorowski Czyli nic nowego i przeciągają jak mogą. Dostałem dzisiaj niepotwierdzone info od lidera z vw w sprawie 17 zmianówki i szok na co chcą się związki z vw zgodzić - była rozmowa że niby chą się zgodzić na chodzenie do pracy - 4 dni po 12h i 2 dni przerwy ( czyli cichaczem wprowadzić 4 brygadówkę ) jednak za takie pieniądze jakie oferuje Imperial mało kto się zgodzi robić) to jest jak na razie niepotwierdzone info i czekam co bedzie dalej, kontak mam stały z tym liderem

Maćko
@kamil

Dzięki Kamil za skopiowanie e-maila z Solidarności jak mógł byś wklejać tu e-mail to kazdym spotkaniu to bede wdzieczny bo u mnie na magazynie nikt nigdy nic nie wie

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic