Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

Krecik

Nie mam pojęcia co kradli słyszałem ze kapy i jakieś narzedzia w kajdankach ich wyprowadzili fajni ludzie żądza w panopie dobry przykład dają pracownikom

Ukr

A co im się tak do rąk kleiło, bo raczej na spawalni nic takiego nie ma...

Krecik

Też słyszałem Kierownik zmianowy Mirek W i Robert W prawdopodobnie ładnie kradli ha ha lepkie rączki nawet zdążyli w miesiącu auta pozmieniac musiało być grubo

Julian

Ponoć policja zgarnęła kierownika zmianowego i brygadzistę na spawalni w swarzędzu, coś tam wiecie ?

@Julian

Wiemy zamkneli co zrobić lepkie ręce

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Mam

Słyszałam że to dobra firma.Chcę się zatrudnić i mam pytanie ile można zarobi.

Elektryk

Po 1,5 roku "współpracy" z tą firmą postanowiłem się pożegnać raz na zawsze. Wiecznie umowa od WSO, chociaż lepsza pod pewnymi względami od tych z Panopy. Teraz po zmianie branży w ogóle z logistyki na FM, nie dość że uczę się nowych umiejętności to i praca, atmosfera mi odpowiada. Kierownicy i brygadzisci w Panopie to żenujący ludzie, karają pracowników jak małe dzieci praktycznie za wszystko, źle się poczułeś wziąłeś L4 kara, wziąłeś urlop na żądanie w niedzielę kara. Płaca w tej firmie to też jakaś kpina zarabialem praktycznie tyle co pracownik pracujący tam od początku Panopy. Firma bez perspektyw, VW to jedyny kontrakt jaki mają a co gdy on się skończy? Wszyscy na bruk oczywiście.

Anita
@Elektryk

Nie wiem czy umowa na czas nieokreślony jest dobra. Firma zabezpiecza się takimi umowami jak by nie miała stanu osobowego i wie ze w przypadku takich umów jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Przy znalezieniu nowej pracy może być problem z odejściem no chyba że firma nie będzievrobiła problemu. Z mojego punktu widzenia na L4 chodzą najcześciej te osoby z umową na czas nieokreślony.

@Anita

Bzdura nie robią żadnego problemu czy pracuejsz 100 lat 50 czy 3 miesiące z umową na czas nieokreślony.Dziś dajesz wypowiedzenie jutro Ciebie niema nie robia żadnego probrlmu.

@Złote_Góry _Panopa

Zgadzam sie z tobą, tylko powiedz co teraz ma robic taka osoba jak np. ja bo miałem brać kredyt na mieszkanie, a okazało się że umowy na czas nieokreślony dostały osoby ( lizusy i kapusie), mam teraz iśc spać pod most ? 2 stycznia mam rozmowę z kierownikiem obszaru a jak to nie pomoże to zrywam umowę i idę w h.j. Pytałem w Inspekcji Pracy i dostałem odpowiedz popartą paragrafami że mogę odejść z pracy mimo podpisania nowej umowy i pracodawca nie może robic problemów, a jak będzie robił mam się do nich zgłosić.

Adaś
@Robert

A jaki problemy ma robić?Co najwyżej musisz pracować tak długo jak przewiduje okres wypowiedzenia dla twojego stażu pracy.Pracodawca nie skraca tego dla wypowiedzeń 3 miesięcznych bo musi kogoś wyszkolić /obsadzić na zwalnianym stanowisku oraz dlatego (głównie),żeby zniechęcić potencjalnych odchodzących pracowników do zwolnień (nie każdy nowy pracodawca chce czekać 3 miesiące na nowego pracownika)

@Robert

Każdy ma prawo zerwać umowę czy pracuje 100 lat czy 1 miesiąc.Co do umowy na stałe trudno Mi jednoznacznie odpowiedzieć ostanie umowy jakie były na stałe jakie JA wiem byly na Moim dziale w 2011roku.Co do kredytu co potym że dostaniesz na stałe i masz kredyt jak i osoby które mialy na stałe też leciałay do zwolnienie. Nie masz na stałe nie masz kredytu masz na stałe masz kredyt jutro cię zwalniają i żyjesz z kredytem bez pracy.

Robert

Juz jest wyjebka z tymi umowami, ja pracuje już 6 lat i teraz miałem dostać na stałe. Co się okazało ? Że osoby które pracują o połowę krócej ode mnie umowę na stałe dostały, a ja że byłem na urlopie dostałem znowu do podpisania umowę na czas określony do końca kontraktu. Jak zapytałem dlaczego bo cyba są tu równi i równiejsi dostałem odpowiedz że była pula umów na stałe i została rozdzielona - widać chyba że same lizodupy i przydupasy oraz znajomi kierownika dostały bo inaczej tego nazwać nie można. Widać że nie ma co się starać, robic swoje i miec na all wyj...... Jesteś przeziębiony lub żle sie czujesz idę na l4, poniedziałki i piątki urlop na telefon i niedziele miec w d...e. teraz przy tym grafiku co widziałem na antoninku wystarczy że 1 osoba wezmie l4 i zmiana na dziale leży. Zobaczymy co odpowie kierownik obszaru jak spytamy mu się czy w tej pracy są równi i równiejsi żeby osoby które pracują o połowę krócej dostały umowę na stałe a my nie ( nie jestem sam w tej sytuacji - jest nas około 10 osób ). Zaraz zaczną się hejty że umowa na stałe nie jest potrzebna - to powiedzcie co teraz zrobić jak miałęm brac w tym roku kredyt na mieszkanie ? Mam spać pod mostem ? Trzeba szukać czegoś innego po firma na psy schodzi, umowy daje tylko tym co im pasują luba są znajomymi kierowników. Tak jest u nas na zakładzie 1 w antoninku, nie wiem jak jest w swarzędzu. Ale popytam znajomych, może czegoś się dowiem

Pracownik spawalni
@Robert

Kolego. Pracowałem tam na UP od października 2015. Na koniec 2016 dostałem do podpisania umowę na stałe, czyli po nie co ponad roku. Podpisałem i po 2 miesiącach się zwolniłem. Chłopie. Przejrzyj na oczy, zastępują was/nas Ukraińcami, nie licz na podwyżki. To jest nierealne i nieopłacalne dla waszego pracodawcy. Oni są tańsi. Cytat z jednego z pewniejszych źródeł. Dotyczy LIDLA. "W przypadku operatora wózka widłowego, początkowa minimalna stawka wynagrodzenia wynosi 3600 zł brutto, z gwarantowanym wzrostem do poziomu od 3800 zł brutto po roku pracy. Z kolei po 2 przepracowanych latach osoba na tym stanowisku może liczyć na 4200 zł brutto i więcej." Tobie żeby zarabiać 3600 brutto ze zwykłych godzin w tej firmie nie starczy 100 lat. W ogóle wiadomość do wszystkich. Szukajcie innej roboty a dobrze na tym wyjdziecie ;)

10 lat
@Pracownik spawalni

I tu się muszę zgodzic. Pracowalem w Panopie prawie 10lat. Widząc co sie zaczynało dziać w tej firmie postanowiłem się zwolnic i poszukac czegos innego... I wiecie co... nie zaluje po 1,5 pracy w innej firmie zarabiam wiecej niz po 10 latach w panopie nawet gdybym mial kilka tlustych nadgodzin. A mialem stanowisko brygadzisty.... W panopie nie szanuja czlowieka o czym chocby swiadczy fakt, ze nikt na koniec nawet nie powiedzial dziekuje, powodzenia itp.

Lolek

Podwyżki obudź się gdzie Ty żyjesz kobieto

Anita

Czy wiadomo jakie podwyżki i wyrównanie za sobotę.

@Anita

He o jakich podwyżkach i wyrównaniu mówisz ? Żadnych podwyżek i wyrównania nie będzie - dostaniesz za rano wolne w tygodniu i za popołudniówkę też wolne, czyli dzień za dzień. Ciekawe tylko czy osoby którym się kończyła umowa ( dawali nowe do podpisania przedwczoraj zauważyli błąd w umowach - u mnie było okres rozpoczecia pracy - żadnego opisu trybu umowy tj, określony, zastępstwo, nieokreślony itp. Dzwoniłem dzisisiaj do PIP i powiedzieli że bez tego umowa jest nieważna. Będzie wyjebka ja ludzie się skumają o co chodzi. W moim przypadku był raban w Antoninku gdzie robię bo odmówiłem podpisania niepoprawnie skonstruowanej umowy - twierdzili że nie maja obowiązku tego wpisywać. To im odpowiedziałem że PIP twierdzi inaczej i masz prawo powiedzieć żeby poprawili niepoprawną umowę. Na pewno coś kombinują i chcą ludzi wy....ć ( mi mówili że to umowa na stałe więc czemu nie ma tego zapisu w umowie ? Jest tylko data rozpoczęcia pracy. Czemu nie chcą dać umowy żeby pokazać prawnikowi jak ona jest skonstuowana ? Czyżby mieli coś do ukrycia i liczą że ludzie się nie połapią że ich za przeproszeniem w h..a próbują zrobić ? Niech sobie opierdalacze typu brugadzista lub kieroiwnik działu latają wózkami na antoninku jak chcą i a (usunięte przez administratora) dają się robić jak dzieci ( bo widzą że w przypadku konca kontraktu który mają na 1,5 roku ) lecą na zbity pysk na bruk. Jak nie wieżycie to zapytajcie kogoś z naszych pseudo związków ( ja dostałęm odpowiedz ze mało prwadopodobne jest żeby otrzymali następny kontrakt)

Ag.....

To prawda odkąd nie ma Lysego to mam spokój w końcu wiem co to bezstresowa praca miałam już go dosyć i tych jego mądrości

Rt...

Chyba Michał sam pisał o sobie wszyscy wiedzą że Łysy to kretyn i cieszę się ze jestem teraz na zmianie Daniela Łysy i jego fałszywy kolega ze zmiany który mu dupe na każdym kroku jebie ale i tak mu dupe wozi z Danielem idzie wszystko załatwić

pracownik optymista

Jestem pracownikiem zmiany B teraz kierownikiem jest Michał wszyscy psioczyli że będzie gnój i rozpieprzy całą zmianę ale idzie się lepiej dogadać nisz z Danielem. Michał ble tak dalej i nie słuchaj du......włazom i będzie dobrze.

@pracownik optymista

Oczywiście montaż antoninek.

pracownik optymista

Zryba w puszcze

Firma sie szarpła w tym roku dostałem na święta list z życzeniami i przelew na 100zł no powiem ze grubo poszli ale i tak nie znam nikogo kto dostał by mniej ode mnie :-)

To zatrudniajcie operatorów wózków widłowych ze stażem przynajmniej 2 letnim najlepiej w podobnej firmie w ktorej woziło sie towar na linie pod rygorem ustalonego czasu a nie robicie wewnatrz zakladowe kursy 2 tygodniowe na ktorych sie uczy obslugi wozka wedle przepisow zaciagajac co chwile hamulec reczny podnoszac i opuszczajac widły wedle przepisow a nie w trakcie podjazdu do kontenerow oraz w trakcie ich zdejmowania , pozniej po nim wymagacie ze klijent kto go zda bedzie zapierdzielał w waszej firmie jak wy po kilku latach czyli jak kierowca Ferrari. Nie dziwie sie ze wam co chwile jakies bramy na glowe lecą majac takie podejscie do osob swieżo po kursie.

Rysiek

A co myślałeś tam trzeba (usunięte przez administratora)

2 tygodnie kursu wewnetrznego na wózki widłowe organizowanego przez Panope po okolo 8 godzin, 5 dni po zdaniu kursu DZIEKUJEMY PANU BO JEST PAN ZA WOLNY PROSZE ZDAC ODZIEZ ROBOCZĄ.

na jednym z działów jak mi ziomek mówił ukraińcy zarządali od kierownika wolnego od 20 grudnia do 10 stycznia bo chcą na te ich swięta jechać do domu i na nowy rok. Z tego co wiem to nie wyrażono na to zgody, a jak im się to nie podoba to niech sp......ą i szukają innej roboty. Mnie też to wk..... bo dlaczego jeśli taki pier..... banderowiec nie wyrabia się ze swoja robotą mam mu jeszcze pomagac jak ja też mam swoją robotę ( dowóz części na linię itp ). Już dawno trzeba było wziąść sprawy w swoje ręce. Już żadnej pomocy tym frajeron, nie wyrabia się ? Niech sam sobie wywozi cały towar. Robie swoją robotę a reszte mam w (usunięte przez administratora)

@Tomek

Na jakim jesteś zakładzie?

@Złote_Góry_Panopa

S4 swarzędz

@Tomek

Eh to tak jak ja jestem u Darka.P

@Złote_Góry_Panopa

S4 Swarzędz

Złote_Góry_Panopa

Na S4 spawalni na zmianie Mirka W 22 listopada poleciała już kolejna brama (trzecia) na tej zmianie przez Ukraińców firma nic nie robi za wyjątkiem odszkodowania z ubezpieczalni i oczywiście naszych premii. Jeżeli firma się nie weźmie za tych Banderowców trzeba będzie wziąć sprawy w swoje ręce.

spawalnia1234

Jak wam się tam nie podoba to czemu nadal tam jestescie,może czas pomyśleć o zmianie pracy a nie siedzieć z założonymi recami i tylko narzekać potraficie .nie braliscie ślubu z firmą że nie wolno wam odejść

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic