Opinie o Magorex w Żary

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Magorex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magorex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magorex w Żary

Gosc Nowy wpis

Nie polecam ,zarobki niskie z nowymi nikt się nie liczy, tylko nieliczni mają względy i premie,szefostwo....szkoda gadać przez "Pawełka" już nie jedna osoba się zwolniła (wyjątek mistrz z prawdziwego zdarzenia nie pamiętam imienia taki z bródką)ma doświadczenie z pracą z ludźmi

xxx Nowy wpis
@Gosc

To ile idzie tu zarobić na produkcji? Mam firmę na oku bo za niedługo będe zmieniał zakład, i zauwazyłem że nigdy nie podają widełek. Troche podejrzane, ale chyba wiecej niz minimalna płacą?

Nie widać, żeby od kontrolera jakości wymagali doświadczenia. Ile trwa szkolenie na start? Ile można zarobić? Ciekawi mnie jeszcze, na jakie zmiany jakość pracuje, ale to ktoś z produkcji będzie wiedział :))

marek

poszukuje pracy spawacz tig 141 plus polautomat doswiadczenie 15 lat stal nierdzewna aluminium zwykla itp . Interesuje mnie stawka 50 zl netto godzina ?? Jak wyglada sytuacja w firmie

a rozwiniesz tą myśl? haha. Chodzi Ci o to, że nie ma problemu z zatrudnieniem się u nich? a ja tak z innej beczki, na jakie warunki finansowe można u nich liczyć? no i czy jest stabilnie? bo nie chciałbym aplikować, dostać się, a za miesiąc szukać nowej pracy ;/

Firma Magorex prowadzi obecnie rekrutację w mieście Żary. Ile płacą na stanowisku Kierownik Sprzedaży?

Pracownik Produkcji

Rozmowa nie należy do najtrudniejszych. Podstawowe pytania dotyczące poprzedniej pracy, oczekiwania względem przyszłej. Na rozmowie zostałam poinformowania o płacy oraz warunkach pracy.

Beata

Trafiłam na ogłoszenie na stanowisko na produkcji, piszą, że szukają także kobiet. Czyli praca nie nalezy do cięzkich fizycznie? Wiecie jak to jest czasem na linii :) Czytam co piszecie, faktycznie słabo z kwestią podwyżek czy premii. No ale może podstawa dobrze wychodzi? Piszą, że nie wmagają doświadczenia, czyli jakieś wdrożenie pewnie będzie?

Praca dla spawaczy jest ?? Interesuje mnie godzinówka 45 zł netto

Jak tam fundusz socjalny i premie na święta.... w roku 2022 Czy wzorem lat ubiegłych pracownicy nic nie dostaną i są oszukiwani i okradani...

@Ewa

Fundusz socjalny - nie było, nie ma i nigdy nie będzie. Każde pytanie o to wzbudza złość u szefostwa. Premia świąteczna będzie - tradycyjnie zawrotne 100pln do 150pln. Oczywiście dla biura wigilia i premia adekwatnie większa.

Welder
@Ewa

Za moich czasów w tej firmie premie na świata dawano w kopertach, żeby podatków nie płacić oczywiście. Premia była uzależniona od tego jak głęboko w dupę weszło się Jarkowi kierownik czy tam dyrektor.

@Adam

wigilia? a co z pozostałymi? ilu was w sumie jest a ile osób w biurze, że nie organizują każdemu?

@Adam

To faktycznie ta premia nie jest jakaś zawrotna, ale ważne, że jest! :D Dla biura, tzn., że wigilia nie jest dla 'zwykłych' pracowników? Rozwiniesz ten temat?

Gosik
@Ewa

Wiesz może jak by słuzbowe auta nie były wykorzystywane do prywatnych celów , to starczyło by na premie lub jakąś podwyżkę, dziwię się że właściciel tego nadużycia nie widzi ..

GOŚĆ

Byłem , zobaczyłem i podoba mi się to co się tutaj produkuje. Mam pozytywne spojrzenie i wrażenie.

Iza

Bardzo konstruktywnie widzę rozpoczęta opinia. ;p Ciekawa jestem rozwinięcia?

Klient
@GOŚĆ

Potwierdzam. Firma na wysokim poziomie oferująca produkty najwyższej jakości.

Były pracownik ślusarz

Zakład gdzie ludzie traktuje sie jak roboli maja (usunięte przez administratora) i tyle.Kadra od dyrekcji,kierownika i majstrow to typowe hamy bez grosza kultury.Zarobki to najniższa krajowa,premie podzielone na grupy wiec nowy pracownik moze dostanie 80zl.Brak mozliwosci awansow bez znajomosci u dyrektora,podwyżki raz na 3lat po 50gr.Odradzam wszystkim ten zakład tam jeszcze panuje dyktatura daleko im do zachodu

Ten co za duzo gada
@Były pracownik ślusarz

W punkt!!

Interesantka

Jakie są początkowe zarobki na produkcji?

Małgorzata
@Interesantka

A to jakiś nabór jest? Wisi gdzies oferta na produkcję w necie?

Ploretariusz

W wielu żarskich firmach-godne podwyżki zarobków, związane z kryzysem gospodarczym i odpływem siły roboczej.W Magorex-ie nadal nie ma nic?.

@Ploretariusz

Nie ma nic. Zaproponują max 2pln podwyżki jak ładnie napiszesz podanie.

Ploretariusz
@Adam

@Adam Nic bardziej nie motywuje do pracy jak podwyżka uznaniowa od pracodawcy. Proszenie pracodawcy o podwyżkę jest ostatecznością i pewnego rodzaju poniżaniem się przed nim.

@Ploretariusz

Proszenie się proszeniem ale normalnie zasłużyć to nie idzie czy jak w końcu?

Leon

Mam pytanie czy jeszcze pracuje tu kierowniczek ,ten co jedyna rzeczą co potrafi w tej firmie to jest (usunięte przez administratora) ,ludzi ..

Renata
@Leon

Ktoś ci za skore zaszedł ze tak piszesz? Widzę ze atmosfera pozostawia wiele do życzenia. Zawsze tak jest?

Madzik
@Renata

Czyżbyś była jego przyjaciółką

@Madzik

Wiesz, nie trzeba być przyjaciółką żeby interesować się tym czy w firmie da się wytrzymać między ludźmi. Ja np. już widzę po Twojej reakcji, że chyba podejrzliwość tam macie level master? :) Człowiek przynajmniej wysyłając CV wie, co zastanie w firmie, więc nie dziwota że pyta i się interesuje.

TOSIA

TAK

Wojciech
@TOSIA

O jakiego kierownika chodzi? Pracujesz tu i masz rozeznanie jakie warunki dają na początek? Bo widzę ze atmosfera chyba nie za ciekawa, A nie chciałbym wpaść w konfliktowe towarzystwo więc liczę że napiszesz jak jest.

Mistrz z
@Leon

Tak pracuje . Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku . Kto pracuje ma dobrze

Beata
@Mistrz z

Czekaj, bo chyba średnio rozumiem. Piszesz to w sarkazmie czy nie? :)

Twój stary
@Beata

pan "mistrz z" to typ, który nakręca patologię w tym qrwidołku a "z" to skrót od z j e b, pożyteczny (usunięte przez administratora) milusiński głupek, który zawsze umywa ręce kiedy trzeba podjąć jakąś decyzję

@Twój stary

Najgorsze, że ubrałeś to tak w słowa, że jakoś jednak mało wiarygodnie to zabrzmiało niestety. W skrócie chodziło Ci o to, że po prostu pupilem czyimś może jest?

Amelinium zdrowe przecież

Jak tam magoczuby? Fajnie jest? Łosiu już was ozłocił czy robi kurs na spawacza? Słyszałem, że już najgorszych przychlastów wciska się na spawanie. Brawo wy, waszemu łosiowi i całej reszcie ćwierćmózgów wirtualna piątka. A i jak wam idzie zatrudnianie nowych osłów?

byly pracownik

Firma ta to jest nieporozumienie .*Gorszej firmy to w zarach nie znajdziecie prawdziwy (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam

janosik

Wiecie ile można w Magorexie zarobić jako spawacz?

Teges
@janosik

Heh, "zarobić".. mocne słowa.. chyba "narobić" się garba, pylicy, nerwicy itp.

misio go go

Siedzę sam i myślę cały czas się zastnawiam wpatrując się we własny cień Wciąż wydaję hajs cały czas więcej niż zarabiam jaki to ma wszystko sens W**** mnie już własna gęba w lustrze widząc się od święta bo mam taki strasznie brzydki ryj Sam surowo się oceniam choć swojego zdania nie mam jednak w zgodzie z sobą muszę żyć.....

Ex zielara
@misio go go

Ha.. dobre.. też lubię ten kawałek

Jeżeli ktoś się sprawdzi po trzech miesiącach,ile może liczyć na łapę,zwykły szary pracownik?.

Bogu
@Zainteresowany

po ponad 8 latach ze 13 zeta na łapę. Pozdrawiam serdecznie.

@Bogu

Podziwiam Cię Bogu że nadal tkwisz w tym burdelu.,z uwagi na to że najniższa krajowa wynosi teraz ponad 13zł netto. Pomimo wszystko życzę powodzenia i dzięki za info .

mistrz Z
@Bogu

Bo zawsze wiecej sciemniales niz pracowales , byles jestes i zawsze bedzie nie robem . Ja Twoje 13 zł to mialem 5 lat temu . Pozdrawiam

Roll

Potwierdzam, to prawda. Po za tym bałaganiarski styl prowadzenia firmy, bez dokumentacji technologicznej i planowania produkcji na oko. I ta córka pana G. Menedżer z bożej łaski.

mistrz z

Zielara 26.11.2018 12:26 Trudne do zrozumienia jest to że (usunięte przez administratora)toleruje ludzi Twojego pokroju . A potem dziwota ze w zakładzie nie dostajemy nic , zobaczy takiego gamonia i mierzy ta miara wszystkich po kolei

Ex zielara
@mistrz z

Powiedz mi to w oczy kmiocie magoriański

Japier
@mistrz z

Ciekawe, że tego posta nie można zgłosić za obrazę, już niedługo wasz złoty pakiet na goworku pójdzie wiadomo gdzie, kolejny przykład w jaki sposób działacie, gdybyście hajs na pracowników poświęcali to nie musielibyście wydawać na propagandę w którą i tak nikt myślący nie uwierzy

@Zosia, dlaczego sądzisz, że lepiej unikać firmy? Co powinno się zmienić, abyś była zadowolona? Na pewno znajdziesz też jakieś pozytywy, jak na przykład umowa o pracę i stabilność zatrudnienia. Zależy nam, by na forum pojawiały się rzeczowe wpisy, poparte argumentami.

Zosia
@Karolina

popracuj tam a sama się przekonasz firma bajzel i nie szanują tam ludzi duża rotacja pracowników, głównie młodych

Japier
@Karolina

Czytać nie umiesz czy co, za szybko negatywy usuwacie, wasz pr już może pójść do domu, wszyscy w mieście wiedzą jaki tu syyyyyyyf więc te marne trolowe wpisy sobie odpuśćcie

Zostaw merytoryczną opinię o Magorex - Żary

• Jak się pracuje w Magorex?

Zobacz opinie na temat firmy Magorex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magorex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magorex?

Kandydaci do pracy w Magorex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magorex