mk kominy

Żary

Opinie o mk kominy

zły 2010-02-16 22:20:48
Krótko mówiąc ( [usunięte przez moderatora] ) dużo obiecują mało robią ,nie liczą się z ludzmi nie wytrzymałem tam tygodnia.
pracownik 2012-03-21 18:21:04
Zgadzam się z poniższym! Jeżeli ktoś szuka pracy z możliwością awansu i dobrym zarobkiem to nie w tej firmie.
Pracownik 2014-10-25 22:04:40
Ludzie mający własne zdanie zwolnili się sami lub zostali zwolnieni. Pozostały tylko osoby zastraszone i bojące się stracić pracę. Kadra totalnie niekompetentna, wyjątek dyr.produkcji, jedna wielka klika, nie mają wiedzy jak zarządzać firmą i ludźmi . Brak nadgodzin , tylko zmuszanie do zostawania po godzinach za darmo. Awans tylko przez znajomości i dobre układy z którąś z dwóch Pań, ktore kiedyś razem siedziały za biurkiem w sprzedaży , a teraz są ważnymi figurami.Jedyne co wiedzą to
Fuutrzak 2016-04-30 19:31:20
Podobno szukają pracowników produkcji, operatorów maszyn i z umiejętnościami blacharskimi, w związku z wybudowaną nową halą magazynowo-produkcyjną. Niestety na ich stronie nie ma o tym żadnych informacji, jedyna wzmianka jest w lokalnej prasie. Pozostaje wybrać się osobiście.

Prawda jest taka, że na ich stronie znajdziesz trochę zdezaktualizowanych informacji.
Tede.ef 2016-08-03 11:15:59
Po 8 latach pracy i dalej najniższa Krajowa jesli podwyżka to tylko od państwa. Nie polecam !!!
bobo 2016-09-13 23:26:23
PARANOJA, PATOLOGIA i czysty brak organizacji oraz przepływu informacji.....gratulacje!!!
Zostaw swoją opinię o mk kominy - Żary
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mk kominy