Opinie o PKE Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKE Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PKE Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKE Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Kuba

Idealnych firm nie ma. Generalnie to bardzo dobry pracodawca

Izabela

@Suslicus, a pracujesz jeszcze w PKE Polska? Co możesz powiedzieć na temat warunków proponowanych przez tego pracodawcę? Jesteś zadowolony z tej pracy? @Takie tam, czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity? Jak socjal w tej firmie? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w PKE Polska. Czy ktoś wie coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert?

Gość 1234
@Izabela

Przesadzać z chwaleniem nie ma co, jak w każdej pracy są elementy do których można mieć wiele zastrzeżeń. Z pakietu socjalnego na pewno dopłata do karty multi sport i opieki w Medicover.

smutny

Jak ktoś lubi sprawdzać to firma regularnie wymienia pracowników co to oznacza-dla nie wtajemniczonych szuka się nie ludzi a murzynów do pracy a z czego na górze ma się kasę jak ludzie będą za darmo robić najlepiej po 300godzin za standardowe pieniądze ciekawe skąd wezmą fachowców gdzie firmy już sobie ludzi zaczynają powoli podbierać

Suslicus
@smutny

Po kilku latach pracy mogę powiedzieć, że nawet wśród serwisantów rotacja nigdy nie była duża. Firma natomiast cały czas rosła, więc poszukiwali kolejnych rąk do pracy.

b

mam mieć rozmowę w sprawie pracy na stanowisku doradca czy tam konsultant i podpisywac jakies umowy na energie ktos wie o co chodzi?

Suslicus
@b

To nie ta firma.

Firma PKE Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko INŻYNIER BUDOWY - KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Takie tam

Polecam. Serdecznie. Bardzo fajnie ludzie, projekty ciekawe, pensja dobra, etcetc. Na stanowisku inżyniera/technika serwisu nie każdy miejsca zagrzeje na dluzej, bo godziny są różne, delegacje są rozne; jak to serwis. Praca w dziale handlowym lub realizacji - wymagająca, ale odpowiednio wynagradzana - zarówno finansowo jak i atmosferą.

Igor

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście zupełnie pisać na forum?

erty

@unknow wiesz co teraz to jest ofetrta dla inzyniera serwisu w Warszawie i Wrocławiu :) wymagane jest wykształcenie średnie techniczne o kierunku: elektronicznym, automatycznym, elektryczny lub pokrewnym,dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie i chęć szybkiego uczenia się

unknow

Ktoś ma coś więcej informacji o stanowisku Technika Serwisu jakie zarobki 3-4tys zł jest szansa? i co tam na rozmowie ale to pewnie nikt nie powie .

2K jakie warunki zaproponowali?, o co pytali? Jakie wynagrodzenie?

2K

Byłem na rozmowie na stanowisko serwisanta, ogólne wrażenie mega pozytywne, zaproponowane warunki pracy też. Mam nadzieje, że oddzwonią z propozycją współpracy

Janek

Pracowałem w PKE kilka lat i bardzo sobie chwalę tą firmę. Ludzi z którymi pracowałem również- kompetentni, na poziomie. Wiele można się u nich nauczyć, oczywiście jeśli przykładasz się do tego co robisz i traktujesz to poważnie. Odszedłem sam, ponieważ zmieniłem miejsce zamieszkania, ale jeśli byłaby jeszcze kiedyś taka możliwość to chętnie do nich wrócę. Firma naprawdę godna polecenia.

qwerty

3500 to nawet brutto możesz nie dostać.

sandwitch

We Wrocławiu też szukają serwisanta i kierownika grupy serwisowej. Czy ktoś może coś napisać. Jak wyglądają wyjazdy serwisowe ( rzeczywiście kilku dniowe delegacje, czy na całe tygodnie się wyjeżdża )?

serwisant

Firma szuka serwisanta w Poznaniu. Moze ktos cos podpowiedziec. Czy jest to nowe stanowisko? Na jakie zarobki mozna liczyc 3500 netto jest realne.

?

Ja byłam tam na rozmowie jakieś dziwne naprawdę przedziwne zasady tam panują. Telefonicznie zostałam poinformowana abym przyniosła swoje świadectwo maturalne-po co komu moje świadectwo (oczywiście go nie zabrałam). Pan był bardzo zdziwiony, że go nie zabrałam. Następnie pytanie, po którym wiedziałam, że z tym człowiekiem na pewno nie chce mieć nic do czynienia, a na pewno nie być jego sekretarką- czy ma pani dzieci, męża i czym się zajmuję mój mąż. Ten człowiek naprawdę ma jakieś duże mniemanie o sobie. Nie polecam.

rzetelny

Nie polecam. Pracowałem tam miesiąc. To co piszą w ogłoszeniach o pracę o miłej atmosferze ZDECYDOWANIE mija się z prawdą. Krętactwa prezesa wraz z jego przydupasami zwalanie odpowiedzialności na innych i ucieczka przed odpowiedzialnością to norma.[usunięte przez administratora]

Janek
@rzetelny

i po miesiącu jesteś w stanie stwierdzić aż tyle ??? Gratuluję !

Zostaw merytoryczną opinię o PKE Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PKE Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKE Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKE Polska Sp. z o.o.?

PKE Polska Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Osmańska 14
    02-823 Warszawa