Opinie o Lift-Pol Sp. z o.o. w Ząbki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lift-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lift-Pol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lift-Pol Sp. z o.o. w Ząbki

Anonim1

Niestety to co napisał kiedyś Gregory321 to prawda, umowa o pracę jest ale na najniższą krajową, reszta pod stołem. Jestem kolejną osobą z rzędu która opuściła tę firmę. Ciągle czegoś brakowało przy wypłacie ( od kilkudziesięciu zł aż do kilkuset- bo tak wyszło w exelu i jak to wcześniej pan Sebastian napisał 100 zł to nie pieniądz- dobre sobie, śmiech na sali).

Barbara Nowy wpis
@Anonim1

Nie rozumiem chyba. Jak w excelu mogło wyjść źle? Kto to liczy?

Anonim1 Nowy wpis
@Barbara

@Barbara nie chodzi o exela a o sposób liczenia w exelu, mało tego jednego dnia robiło się za jedną stawkę godzinową, a następnego dnia za inną stawkę godzinową( różnica 2,3,5 zł na h) jak można sobie szybko policzyć różnice były spore, ... liczył oczywiście Pan Sebastian.

Sebastian Piechociński Nowy wpis
@Anonim1

Witam Wszyscy nasi pracownicy otrzymują wynagrodzenia przelewem na konto, a jeśli są jakiekolwiek niezgodności to są one wyjaśniane od ręki. Jeśli ma Pan jakiekolwiek obiekcje co do wynagrodzenia to zapraszam do kontaktu z firmą. Podejrzewam jednak że tak Pana jak i Gregorego321 to opinie tworzone przez jedną i tą samą osobę. Na dowód tego jest użyty nick, ktoś kto pisze prawdę nie obawia podpisać się własnym imieniem Najprawdopodobniej jeśli opuścił pan szeregi naszej firmy to został pan po prostu zwolniony z jakiegoś konkretnego powodu. z osobami które się zwalniają czy to z własnego wyboru czy powodów osobistych często utrzymujemy kontakt a i często te osoby wracają do nas

Sebastian Piechociński Nowy wpis
@Anonim1

Barbara - takiej osoby nie zatrudnialiśmy zatem to kolejny fejk news. Oczywiście moja prośba o kontakt pozostanie bez odpowiedzi gdyż pisane opinie maja na celu wyżycie się niedojrzałej emocjonalnie osoby

Halina

Ktoś jest w stanie powiedzieć jak to jest z tymi umowami i płaceniem (usunięte przez administratora)? Widzę poniżej że pracodawca mówi że to nieprawda no ale kto by się do takiego czegoś przyznawał.. Ktoś może się podzielić swoim doświadczeniem? I jak atmosfera w pracy bo ta wypowiedz szefa poniżej to taka mocno niemiła mi się wydaje, zawsze tak jest czy to tylko efekt odpowiadania na złe opinie?

xxx

@Gregory321 nie ma możliwości dogadania się na całość na konto?

Normalny
@xxx

Żarty sobie robisz

Zawiedzony

Miałem też nieprzyjemność współpracować z p. Sebastianem Piechocińskim Lift-Pol. Jest, to firma, która unika wywiązywania się ze swoich zobowiązań w sposób bezczelny. Nie spotkałem nikogo, kto byłby zadowolony ze współpracy. Serdecznie NIE polecam tej firmy. Pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy Lift-Pol Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Gregory321

Zdecydowanie nie polecam tej firmy jako pracodawcy, oszukują na kasę jak tylko mogą. I na umowie i pod stołem kasa. Cwaniactwo jakich mało w dzisiejszych czasach

Sebastian Piechocinski
@Gregory321

Witam Panie Gregory. Pierwsze to kultura szczerej wypowiedzi mowi aby podpisac sie swoim imieniem tym prawdziwym. Drugą rzeczą jest to ze najprawdopodobniej nalezy Pan do grupy osob ktore szczesliwie oposcily nasze szeregi i moga cieszyc sie rozwojem swoich wlasnych ego ktore jak sie okazało jest sporo wyższe od umiejetnosci jakie Pan reprezentuje. Przedstawiajac prawde to ze wszystkimi pracownikami z ktorymi sie rozstajemy rozliczam sie osoboscie i prosze mi wierzyc ale 100zlotych to nie pieniadz. I wszystkie osoby sa rozliczane zgodnie z umowa. A umowy sa na papierze. Nie zatrudniamy osob na czarno. Najprawdopodobniej pisząc swoje oszczerstwo jest Pan zozrzalony iloscia przebywania na L4 lub/i brakiem finansow jakie zarobilby Pan realizujac podstawowe crle i obowiazki bedac w pracy. Jesli natomiast cos sie Panu nie zgadza zapraszam do umowienia spotkania celem wyjasnienia wszelkich niejasnosci.

Zostaw merytoryczną opinię o Lift-Pol Sp. z o.o. - Ząbki

• Jak się pracuje w Lift-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lift-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lift-Pol Sp. z o.o.?

Lift-Pol Sp. z o.o.
  • Józefa Rychlińskiego 26