PKE Polska Sp. z o.o.

Opinie o PKE Polska Sp. z o.o.

rzetelny 2010-07-07 12:22:24
Nie polecam. Pracowałem tam miesiąc. To co piszą w ogłoszeniach o pracę o miłej atmosferze ZDECYDOWANIE mija się z prawdą. Krętactwa prezesa wraz z jego przydupasami zwalanie odpowiedzialności na innych i ucieczka przed odpowiedzialnością to norma.[usunięte przez administratora]
2013-09-27 09:43:51
Ja byłam tam na rozmowie jakieś dziwne naprawdę przedziwne zasady tam panują. Telefonicznie zostałam poinformowana abym przyniosła swoje świadectwo maturalne-po co komu moje świadectwo (oczywiście go nie zabrałam). Pan był bardzo zdziwiony, że go nie zabrałam. Następnie pytanie, po którym wiedziałam, że z tym człowiekiem na pewno nie chce mieć nic do czynienia, a na pewno nie być jego sekretarką- czy ma pani dzieci, męża i czym się zajmuję mój mąż.
Ten człowiek naprawdę ma jakieś duże mniemanie o sobie.
Nie polecam.
serwisant 2015-01-21 16:19:13
Firma szuka serwisanta w Poznaniu.
Moze ktos cos podpowiedziec. Czy jest to nowe stanowisko? Na jakie zarobki mozna liczyc 3500 netto jest realne.
sandwitch 2015-01-21 17:45:38
We Wrocławiu też szukają serwisanta i kierownika grupy serwisowej. Czy ktoś może coś napisać. Jak wyglądają wyjazdy serwisowe ( rzeczywiście kilku dniowe delegacje, czy na całe tygodnie się wyjeżdża )?
qwerty 2015-02-24 10:26:14
3500 to nawet brutto możesz nie dostać.
Janek 2015-02-25 13:09:50
Pracowałem w PKE kilka lat i bardzo sobie chwalę tą firmę. Ludzi z którymi pracowałem również- kompetentni, na poziomie. Wiele można się u nich nauczyć, oczywiście jeśli przykładasz się do tego co robisz i traktujesz to poważnie. Odszedłem sam, ponieważ zmieniłem miejsce zamieszkania, ale jeśli byłaby jeszcze kiedyś taka możliwość to chętnie do nich wrócę. Firma naprawdę godna polecenia.
Janek 2015-02-25 13:12:29
i po miesiącu jesteś w stanie stwierdzić aż tyle ??? Gratuluję !
Marek 2015-02-25 17:35:32
A ja szczerze polecam pracę w firmie PKE Polska. Pracowałem we Wrocławskim oddziale jako serwisant i jestem zaskoczony jakimiś negatywnymi komentarzami. Praca fajna, płaca nie najgorsza, mega atmosfera a to chyba najwazniejsze i za tym tęsknię najbardziej. Odszedłem sam bo chciałem spróbować sił w swoim biznesie i otworzyć firmę, ale czasy pracy w PKE bardzo dobrze wspominam. Szczerze gorąco polecam!
2K 2015-03-04 14:31:11
Byłem na rozmowie na stanowisko serwisanta, ogólne wrażenie mega pozytywne, zaproponowane warunki pracy też. Mam nadzieje, że oddzwonią z propozycją współpracy
Adam 2015-03-18 13:02:26
2K jakie warunki zaproponowali?, o co pytali? Jakie wynagrodzenie?
b 2015-04-21 19:30:39
mam mieć rozmowę w sprawie pracy na stanowisku doradca czy tam konsultant i podpisywac jakies umowy na energie ktos wie o co chodzi?
unknow 2016-05-17 01:36:13
Ktoś ma coś więcej informacji o stanowisku Technika Serwisu jakie zarobki 3-4tys zł jest szansa? i co tam na rozmowie ale to pewnie nikt nie powie .
erty 2016-06-19 21:11:44
@unknow wiesz co teraz to jest ofetrta dla inzyniera serwisu w Warszawie i Wrocławiu :) wymagane jest wykształcenie średnie techniczne o kierunku: elektronicznym, automatycznym, elektryczny lub pokrewnym,dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie i chęć szybkiego uczenia się
smutny 2016-12-08 09:52:45
Jak ktoś lubi sprawdzać to firma regularnie wymienia pracowników co to oznacza-dla nie wtajemniczonych szuka się nie ludzi a murzynów do pracy
a z czego na górze ma się kasę jak ludzie będą za darmo robić najlepiej po 300godzin
za standardowe pieniądze ciekawe skąd wezmą fachowców gdzie firmy już sobie ludzi zaczynają powoli podbierać
Zostaw swoją opinię o PKE Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKE Polska Sp. z o.o.