Opinie o Arkadiusz Strutyński Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Ełk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Arkadiusz Strutyński Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Arkadiusz Strutyński Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Strutyński Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Ełk

Nadal czekamy na aktualne informacje. Napiszcie co wiecie o firmie Arkadiusz Strutyński Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w miejscowości Ełk. Wasz komentarz się liczy!

Elżbieta
@Zozo

Dr.Strutynski leczy mnie od dłuższego czasu. Jest świetnym specjalistą i proszę nie pisać bzdur, że jest "chamski". Ma poczucie humoru, tak jak napisał Zozo. Pozdrawiam Pana Doktora ????

Zozo

Ma alergię na naciągaczy. Gdy ktoś jest naprawdę chory i wymaga leczenia, bezinteresownie służy pomocą oraz wsparciem. Ma ciekawe poczucie humoru, niestety nie kazdy je łapie. Uwazam, ze to jeden z najlepszych i najkonkretniejszych ortopedów w Ełku.

Pacjentka
@Zozo

Niestety nie zgodzę się z tym. Kilka lat temu miałam operację kostki leczył mnie od początku. Po wyjęciu metalu z kostki i kilku kontrolnych wizytach u tego lekarza pojawił się problem którego sprawdza jest prawdopodobnie ten lekarz. Leczeniem nie dawało poprawy. Więc umył sobie ręce i nic mi nie mówiąc zakończył leczenie. Dowiedziałam si o tym gdy chciałam poprosić o zakończenie choroby do medycyny pracy.

jolsky
@Zozo

Zauważyłem że wypytuje się o stan zdrowia konkretnie,ze szczegółami.Ma dar psychologa,wyczuwa kłamstwo juz na odległość.W jego poczucie humoru trzeba sie dokładnie wsłuchać by załapać jego sens.Przy pierwszym razie można potraktowac to jako obrazę.Nie zakończył jeszcze mojego leczenia wiec wstrzymam sie z koncową opinią

Elżbieta Nowy wpis

Chora rzepka Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i wodorosty. Konował lepiej go omijac . Ja na pewno złożę na niego skargę.

Emilia Nowy wpis
@Chora rzepka

Niby na jakiej podstawie złożysz skargę? Bo tak rzucasz a zero wyjaśnień

Chora rzepka Nowy wpis
@Emilia

Jest bardzo ale to bardzo chamski . Mi na wizycie powiedział ze go nic nie obchodzi ze mnie boli kolano i ze on wiecznie leczyc mnie nie bedzie . Jak zapytalam go o inba moją chorobę kolana to zbyl machnieciem reki .

Luna

Złamałam kostki w prawej nodze 24.03 pierwsza wizyta u Pana doktora 1.04 na ściągnięcie szwów następna 30.04 na ściągnięcie gipsu i nawet było ok doktor powiedział co robić. Następne wizyty to jakaś porażka, bo Pan Arkadiusz umył ręce w sprawie mojej choroby. Zbywał mnie na pytania kiedy można wybrać zespolenia z kości tłumacząc PO CO ale Pan doktor nierozumie że to utrudnia mi funkcjonowanie. Na koniec leczenia poprosiłam o jakąś poradę, bo strasznie ucieka mi kostka przyśrodkowa do środka co strasznie mi deformuje stopę usłyszałam tylko od tego lekarza że mam sobie kupić buty profilowane i będzie ok. Doktor powinien wypisać mi jakąś ortezę stabilizującą ale po co przecież samo się zgaoi jak to stwierdził. Polecam omijac

Teresa

Witam serdecznie Chciałabym zapytać w jaki sposób można umówić się do Pana na wizytę.Niestety nie jest podany na stronie kontakt, nigdzie też nie ma godzin przyjęć???? Pozdrawiam serdecznie Teresa

Firma Arkadiusz Strutyński Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Konował nie lekarz , nie pomógł mi, więcej takich lekarzy a służba zdrowia popadnie w całkowita zapaść

Znajomy polecił Pana Doktora, najgorszy lekarz z którym miałam doczynienie państwowo. Nie wnika, nic nie przypisał. Wizyta trwała max 2 minuty. Piszę ten post, żeby ktoś nie marnował czasu i nerwow.

Jakich firma szuka pracowników ?

Mariusz

Panie Doktorze,spierzył mi Pan rękę,jest przesunięta w nadgarstku,4zdjęcia rtg

Stella

Ale na forum pracowniczym powinny znaleźć sie opinie o pracy a nie bolączki pacjentów!

Tomasz

Ta osoba nie powinna być lekarzem,nie przyjmuje ludzi z połamanymi kośćmi,odsyła do innych lekarzy bo sam ma to głęboko w poważaniu,wstyd że udaje specjalistę w moim mieście

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Strutyński Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Ełk

• Jak się pracuje w Arkadiusz Strutyński Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Strutyński Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Strutyński Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska?

Arkadiusz Strutyński Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
  • Matki Teresy Z Kalkuty 6 lok. 57