Opinie o JMC Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie JMC Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w JMC Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JMC Sp. z o.o. w Szczecin

Tola Nowy wpis

Liczę, że jest tu ktoś, kto pracuje jako konstruktor i może o tym opowiedzieć. Chcą, aby ktoś napisał, jak to wygląda faktycznie ta praca na open space? Bo napisali, że konieczna jest umiejętność pracowania w takim stylu. Znaczy, że nie ma tam pomieszczeń, jak ktoś np. musi się skupić albo porozmawiać online?

Aleksandra Nowy wpis

Szukam firmy w której mogłabym odbyć staż na stanowisku księgowej. Chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć ale przewinął mi się komentarz ze nie ma w firmie możliwości rozwoju I nie ma możliwości szkoleń. Czy ktoś kto odbył już staż mógłby powiedzieć czy dużą wiedzę wyniósł z ich odbycia? Trafiły się jakieś szkolenia związane z branżą?

lola Nowy wpis
@Aleksandra

tą firmę obsługuje biuro rachunkowe

Krzysztof

Podobno nie ma tu możliwości rozwoju Słabo bo nie lubię stać w miejscu. Nie organizują żadnych szkoleń, nawet na wniosek pracownika, co?

old
@Krzysztof

Nie wiem jak teraz ale wcześniej tak było.

Sylwia
@old

A nie znasz kogoś kto mógłby dać znać jak jest teraz?

Mbeen
@Sylwia

Daj sobie spokój nie ma co pracować tam jeśli chodzi o pracę w biurze. Cała załoga z biura ostatnio się zmieniła w przeciągu kilku miesięcy. O czymś to świadczy

@Mbeen

A konkretny powód znasz czy tylko przypuszczasz?

Wanda

Na posiadaniu nadziei u Ciebie się kończy czy osobiście to zgłaszasz?

byly pracownik Nowy wpis
@Wanda

Właścicielem jest Duńczyk. Beka, rzuca babolami z nosa, puszcza baki nie zwracając uwagi na innych pracowników. Wrzeszczy. Nie szanuje nikogo. Wyzysk. Kierownikiem jest czlowiek ktory nic nie umie. Falszywy. Do Ciebie mowi milo tylko wyjdziesz wbija Ci noz w plecy. nie ma szkolen, doceniani sa tylko slabi pracownicy tzn koledzy i/lub rodzina kierownika. nie polecam

Jeszcze obecny pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak podwyżek wynikającej z dużej inflacji. Obiecują co chwile robią zebrania że będzie podwyżka od przyszłego miesiąca. Lecz niestety na tym się kończy. Pracując jako spawacz musisz sam montować spawać szlifować.... Bony na święta i premię to mit w tej firmie, delegację do Danii to jałmużna pracujesz po12 h tam i tylko dietę dostajesz a podwyżki zero stawka Polska, bardzo to śmieszne i tragiczne

Misiek
@Jeszcze obecny pracownik

Przecież to kłamstwo, chłopaki przywożą (usunięte przez administratora) pieniędzy z danii, może wcale tam nie byłeś, albo jesteś miernym pracownikiem, myślałeś o tym?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie JMC Sp. z o.o. na stanowisko Konstruktor? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
F. Spawacz

Nie polecam pracy jako spawacz pracujesz za jeden etat. A musisz składać sam spawać i szlifować. Szef piotr obiecuje podwyżki od roku, i co miesiąc ma inne wymówki dlaczego nie daję???? zarobki jaki spawacz śmieszne nie przekraczające 25 zł /h w Lidlu można więcej zarobić, i nie w szkodliwy warunkach

Misiek
@F. Spawacz

To czemu do Lidla nie pójdziesz? Łatwiejsza robota i jak mówisz zarobisz więcej same plusy więc zamiast płakać w internecie idź na przód.

Dariusz

Firma przyjazna dla pracownika, ale pensję dołująca, brak premi, podwyżki co najwyżej norm pracy

JMC Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Szczecin. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Felix

Daj se spokój, płacą marna, niczego nowego nie nauczysz się. Chyba że lubisz pracować na 2 etatach za jedną pensję

@Felix

Tego raczej nikt nie lubi, ale czemu tak miałoby być właśnie tutaj?

Wiecie czy w JMC szukają chętnych na staż?

JMC

Na jakim stanowisku chciałby Pan lub Pani odbyć staż? Proszę o kontakt mailowy (usunięte przez administratora)

MISIEK

TAK SZUKAMY DO SZLIFOWANIA.

Bastian

Ostatnio nie ma zbyt wielu informacji na forum. Mam zamiar aplikować więc może podpowie mi ktoś pomocne wskazówki?

Rambo
@Bastian

Nie polecam będziesz żałował

Krystyna
@Rambo

Hej Rambo, może dodasz do swojej wypowiedzi jakieś wyjaśnienie odnośnie tego dlaczego nie polecasz pracy w JMC? Zależy mi na uzyskaniu jakichś informacji na temat warunków pracy a Twój komentarz nic mi nie mówi. Dlaczego uważasz, że autor wpisu będzie żałował?

Krótko: dziadowska firma. Jeżeli chcecie się tam zatrudnić, to zapomnijcie o jakimkolwiek rozwoju zawodowym, a jeżeli macie już jakieś doświadczenie i kwalifikacje tam możecie tylko oczekiwać ich całkowitej degradacji, po tym jak Wasza praca będzie poprawiana przez ludzi bez jakiejkolwiek wiedzy technicznej. Polecam tylko "miernym, biernym, ale wiernym" i wazeliniarzom, tacy odnajdują się w tej firmie znakomicie.

Brat
@pracownik

WITAM MOŻESZ PRACOWAĆ W MOJEJ FIRMIE NIE TRZEBA ROBIĆ. NIC A WYNAGRODZENIE TO ŚREDNIA POSELSKA ZAPRASZAM

Emeryt

Steelcon Europę, który wcześniej miał siedzibę w ploni. Ta sama banda dziadów i złodziei pod nową nazwą. Odradzam jakikolwiek kontakt z nimi, chyba że chce się stracić pieniądze.

Karol
@Emeryt

W jaki sposób straciłeś pieniądze podczas współpracy z firmą? Czy sprawa została już jakoś wyjaśniona? Liczę, że powiesz mi coś więcej na ten temat, daj znać!

Byly_pracownik

Firma wyznaje zasadę że nie ważne jak dobry jesteś, zawsze możesz zostać zastąpiony. Umiejętności, wiedza i doświadczenie nie mają żadnego znaczenia jeżeli się nie podlizujesz przełożonym. Bardzo liczne niemerytoryczne i nielogiczne poprawki. Firma nie daje możliwości rozwoju. Praca tam jest uwłaczająca i niegodna osoby z wyższym wykształceniem. Polecam omijać szerokim łukiem.

anon201

ta firma to steelcon europe tylko pod inną nazwa, oszukują w rozliczeniach, na delegacjach, nie płacą

anon201

ta firma to steelcon europe pod inna nazwą, oszukują w rozliczeniach, na delegacjach, są nie wypłacalni

Zostaw merytoryczną opinię o JMC Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w JMC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JMC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JMC Sp. z o.o.?

JMC Sp. z o.o.
  • Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 1A