Opinie o Sowa Budownictwo Daniel Sowa Usługi Ogólnobudowlane w Podłopień

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sowa Budownictwo Daniel Sowa Usługi Ogólnobudowlane. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sowa Budownictwo Daniel Sowa Usługi Ogólnobudowlane na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sowa Budownictwo Daniel Sowa Usługi Ogólnobudowlane w Podłopień

Maciej Nowy wpis

Ogólnie nie polecam. Wykonywali na moje zlecenie budowę domu jednorodzinnego. Ceny mają nie najgorsze, ale nie dbają w ogóle o materiał, bardzo dużo marnują. Ściany wymurowane równo, ale z kolei płyta fundamentowa nierówna, ma dziury jak nastolatek podczas dojrzewania. Ale to jeszcze nic. Nie uwzględnili jednego okna! Wymurowali litą ścianę zapominając o otworze okiennym. Gdy to wyszło przestali odbierać telefony i odpisywać, kontakt się zerwał - nie można ich było zmusić do naprawy fuszerki.

MDD Nowy wpis

@zleceniobiorca Proponuję zastanowić się dobrze przed jakąkolwiek współpracą, "firma" zerwała kontakt aby nie zapłacić faktury na kilkaset złotych. Usługa została wykonana zgodnie ze zleceniem i Pan Sowa przestał odbierać telefon i odpisywać na wiadomości. Żenujące, robienie z siebie (usunięte przez administratora) dla drobnych. STANOWCZO NIE POLECAM

Stanisław82 Nowy wpis

Wszystko super. Firma pana Daniela zdążyła z budową w 2,5msc. Jesteśmy zadowoleni z szybkiego wykonania i jakości wykonanych robót budowlanych.

Przemek82

Polecam firmę pana Daniela.

Roman
@Przemek82

Możesz się nieco bardziej rozpisać? Z jakiego konkretnie powodu polecasz firmę? :)

Goplay
@Roman

Niżej masz fajnie opisane

Gabriela Nowy wpis
@Goplay

Ja to widzę, że nie polecają, co w tym fajnego?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sowa Budownictwo Daniel Sowa Usługi Ogólnobudowlane spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Izabela

Jedni piszą, że ta firma wykonuje dobrą robotę, inni natomiast, że wręcz przeciwnie. Czy ktoś inny, kto ostatnio korzystał z ich usług, mógłby podzielić się swoim doświadczeniem? Takie rozbieżne komentarze są trochę martwiące...

Zbigniew
@Izabela

Wybudowali u nas dom pod klucz. Pan Daniel dużo nam pomógł w zmian projektowych. Rzetelne wykonanie.

Gabriela
@Zbigniew

A co musiało być zmienione w projekcie? To było bardzo istotne czy raczej coś "wizualnego"?

Inwestor
@Izabela

Pan Daniel, jedynie dobrze mówi i na tym się kończy, nawet raz nie dotrzymał terminu czy ustaleń.

Gabriela
@Inwestor

A to ile razy próbowali podjąć Państwo ze sobą współpracę?

Klijent

Pan Daniel robi bardzo dobra prace sa doawiadczni i robia rzetelnie . Moze młodzi ale potrawia naprawde wiele polecam

Jarosław
@Klijent

Polecam

Jarosław

Polecam firme pana Daniela. Budowali u mnie dom w warszawa-wawer jesienią 2021r. Pełen profesjonalizm. Wykonali stan surowy z wieźba dachową. Wszystko kompletnie z swoim materiałem. Nic mnie nie interesowało. Polecam!

Martyna

To prawda ze do firmy ciężko jest się dodzwonić ?

;)

Ograniczony kontakt. Nie płaci za wykonaną usługę.

@;)

Pan był klientem czy podwykonawca ?

Helena

Szukam ekipy remontowej i pomyślałam o Sowa Budownictwo. Czy długo trzeba czekać na wolny termin? Jak cenowo?

wc chatka

Nie płacą za wykonane usługi!!!! Brak kontaktu! rozłącza się jak słyszy, że jest dłużnikiem!!

Klient

Nie polecam ekipy budowalanej Pana Daniela (usunięte przez administratora). Partacze jakich mało, marnują bardzo dużo materiału przy budowie, ściany krzywo postawione. Miejsce, w którym mieli nocleg podczas budowy nadaje się do remontu. Młoda ekipa i nie doświadczona, nie maja wprawy przy budowie domów.

Zostaw merytoryczną opinię o Sowa Budownictwo Daniel Sowa Usługi Ogólnobudowlane - Podłopień

Sowa Budownictwo Daniel Sowa Usługi Ogólnobudowlane
  • 155