Opinie o Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel w Płoty

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel w Płoty

Arek

Czyli firma sprzedaje sprzęt ?

Pan zasadniczo mija się z prawdą.Manitou 2150 wg opisu stan bardzo dobry(zdjęcia również dobrze zrobione).Stan faktyczny marny a nawet gorzej.Bez solidnego mechanika nie polecam wizyty.Ogólnie szkoda czasu i podróży,chyba że ktoś chce się pośmiać albo wkur... Maszyny z Danii w stanie perfekcyjnym...

Czy tutaj jest jakieś wstępne przeszkolenie dla nowych pracowników z naprawy maszyn budowlanych?

Brukowane

Kupilem koparko ładowarkę ceny nie targowalem poprosiłem o usunięcie usterek.wszystko zrobione profesjonalnie.polecam????????????????????

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Budo

Byłem wczoraj w tej firmie Kupilem koparkę firma na poziomie.wlasciciel super gość cenę zrobił jak chciałem polecam w 100%

Luis

FHU Siadecki daniel firma sprzedaż maszyn budowlanych jedna z uczciwych firm.jazeli jest coś do naprawy w maszynie potrafi obniżyć cenę o naprawę w serwisie.Wiem bo Kupilem dużo maszyn.Piszecie takie bzdury ze aż się czytać nie chce znam ta firmę naprawdę jedna z solidnych ????????????????????????

Pan P.

(usunięte przez administratora) I KRĘTACZ!!!

X
@Pan P.

Witam, mogę prosić o kontakt do Pana ? Pytam ponieważ też zakupiłem maszyne u P. Daniela

@X

Witajcie! Większość opinii dotyczy zakupu maszyn, które kupiliście w tej firmie. Moglibyście napisać, ilu pracowników tam pracuje? Chciałbym oszacować, czy są jakiekolwiek szanse na dostanie się tam do pracy.

Olbud

Kupiłem już kilka maszyn od pana Daniela. Z każdej jestem zadowolony. Zawsze było coś przy nich do zrobienia, ale to normalne przy używanym sprzęcie. A cenę zawsze można u niego negocjować przy zakupie. Jeszcze nie zdarzyło się żeby maszyna miała jakąś wadę ukrytą. A poza tym przecież to tak pozytywny człowiek że zawsze idzie się z nim dogadać. Niektóre wpisy tutaj są strasznie żenujące.

Dany

Niema takiej uczciwej firmy.wracaja a głupoty piszą

(usunięte przez administratora) Ładowarka teleskopowa miała być z pilotem radiowym a była bez pilota co tłumaczył że pracownik zapomniał zapakować. Mówię ok zdarza się. Później jednak zalowalem tego że zaufalem i podpisałem umowę odbioru. Facet wiedział że nie ma tego pilota to zablokował mój numer. Jak udało mi się nawiązać kontakt z innego numeru to wysłał mi pilot ale od manitou (ja kupiłem bobcata)... Pozniej głupie tłumaczenia że pomylił się, następnie było że Duńczyk nie wysłał. I tak 8 miesięcy... (usunięte przez administratora)

Daniel

To czemu kupiłeś 2 maszynę.ladowarkę merlo.

Igor

Szanowni klienci to jest forum dla pracowników, a wszelkie uwagi dla firmy nie powinny się tu znaleźć.

Darek

Kłamca i picer maszyny malowane ,spawane itd itp. Jak chcesz kupić maszynę miły odbiera oddzwania,po zakupie maszyny brak kontaktu a jak już łaskawie odbierze po kilkudziesięciu próbach dzwonienia to kłamie ze jest zagranicą. Brak zwrotu zaliczki od kilku miesięcy,ponad to obiecane opony w dobrym stanie do zakupionej koparko-ładowarki i oczywiście brak. Odradzam tego Pana.

Budkrusz

Z Panem Danielem Siądeckim miałem okazję współpracować już kilka razy i zawsze ta współpraca układała się pozytywnie. Do biznesu podchodzi w sposób w pełni profesjonalny, a każdy klient wyjeżdża od niego zadowolony. W pełni polecam jego firmę. Ja na pewno liczę na dalszą pomyślną kooperację.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel - Płoty

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel?

Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Podgórna 4
    72-310 Płoty