Opinie o Tom-Drew Tomasz Kuncio w Koronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tom-Drew Tomasz Kuncio. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tom-Drew Tomasz Kuncio o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom-Drew Tomasz Kuncio w Koronowo

Czy w Tom-Drew Tomasz Kuncio pracuje się na open space?

Ola.

Open space? Jeżeli chodzi Panu o pracę na jednej powierzchni w garażu, czy piwnicy Pana Tomasza, to można uznać, ze tak ????????????Szczerze odradzam wszystkim współpracę z tą firmą, to jedna wielka pomyłka ????

@Ola.

Czy Ty chcesz przez to powiedzieć, że pracowałaś u tego człowieka w piwnicy czy o co chodzi?

@Maja

Nie pracowałam, jestem jego była klientka. Pan Tomasz od początku współpracy kłamał. Mówił, że jest właścicielem dużej dobrze wyposażonej stolarni. W praktyce okazało się, że to fikcja, a Pan wykonuje meble na raty tak naprawdę nie wiadomo do końca gdzie. Dodam, że trwa to miesiącami. Dajcie sobie spokój z tym pseudo stolarzem.

@Ola.

Ale w sumie czy to ważne gdzie je wykonuje? Przecież klienta obchodzi tylko produkt ostateczny, aż zdziwiona jestem, że ktoś chciałby wejść w firmę, raczej mało kto ma na takie rzeczy czas

@Maja

Droga Pani, ja chciałam tylko Panią ostrzec i podzieliłam się swoją wiedzą, co Pani zrobi, to Pani decyzja. Pozdrawiam.

@Maja

Dodam, że produktu ostatecznego nie otrzymałam, zaliczka zniknęła wzaz ze stolarzem.

@Ola.

I do dziś ani widu ani słychu jak to mówią? :/ Zapomniała już Pani o tym wszystkim?

@Maja

Dokładnie, ani widu ani słychu, aktualnie czekam na wyznaczenie terminu rozprawy.Predzej czy później Pan Tomasz sobie o mnie przypomni, a jak nie to Sąd mu przypomni ????????

@Ola.

Czyli po tylu miesiącach w tę stronę to ruszyło? Z ciekawości mogłaby Pani dać znać później jak to dalej się potoczyło? Pewnie trochę czasu to zajmie

@Maja

Witam Ja również jestem ciekawy co z tego wyniknie, Byłem jednym z pierwszych osób która nie była zadowolona z usług pseudo stolarza i ostrzegałem potencjalnych klientów przed tym człowiekiem Mam nadzieje że to już koniec firmy TOM DREW z Koronowa Źyczę powodzenia

Maja Nowy wpis
@Sławek

Dzień dobry, faktycznie widzę po dawnych wpisach że długo już tu Pan jest. Ciekawe ile osób w sumie wzięło te ostrzeżenia pod uwagę?

Sławek Nowy wpis
@Maja

Mam nadzieje że udało się ostrzec przed tak beznadziejną firmą TOM DREW z KORONOWA wiele osób Ja niestety wtedy szukałem w necie opinii o tym człowieku i niestety nic nie znalazłem Trzeba reagować na takich pseudofachowców aby uchronić potencjalnych klientów przed stratą pieniędzy fatalnym wykonaniem mebli oraz niepotrzebnym stresem.

886kris

Jakby ktoś szukał Pana Tomasza to mieszka aktualnie w bloku przy bukowej 4 :)

@886kris

Obyś sobie żartował, bo nie jestem pewna, ale chyba takie upublicznianie takich drażliwych danych może być karane... Ale się nie znam, tylko ostrzegam. ;)

Kris886 Nowy wpis
@Maja

Wiec jak się nie znasz to nie ostrzegaj :) ważne że ja się znam, ten człowiek (usunięte przez administratora) tyłu ludzi że może ktoś miałby ochotę osobiście go poszukać:)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Tom-Drew Tomasz Kuncio? Chętnie zatrudniają?

Sławek Nowy wpis

Tam niczego dobrego nikt się nie nauczy chyba że jak kręcić potencjalnych klientów

M...

Sąd zapewne nic nie da bo od bankruta nie pójdzie nic odzyskać. Jednakże na chwilę obecną to jedyny sposób żeby uniemilić życie temu Państwu. Można wiele rzeczy zrozumieć ale nie (usunięte przez administratora) Mają oni na tyle szczęście że trafili na ludzi którzy przez pryzmat wykonywanej pracy nie mogą tej sprawy w inny sposób załatwić. No ale wiecznie człowiek pracował nie będzie a (usunięte przez administratora) w pamięci pozostanie do końca życia.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tom-Drew Tomasz Kuncio. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy w Tom-Drew Tomasz Kuncio możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

M...

Tak pan Tomasz po zaliczki zjawiał by się najchętniej codziennie. Oczywiście pod pretekstem że jest gdzieś wyprzedaż i ma możliwość kupienia taniej materiałów. No a finalnie znika z pieniędzmi. Zmienia miejsce pracy i słuch po nim ginie. Zostanie Państwu droga sądowa która zapewne nic nie da bo cały majątek zmieści do jednej reklamówki. Myślę że czyta te komentarze więc do zobaczenia w Sądzie już nie długo. No a może i kiedyś na ulicy będzie dane nam się spotkać.

@M...

Na jakie mniej więcej kwoty te zaliczki były? Myślisz, że sąd serio coś z tym zdziała?

Ola.

Jestem przekonana, że Pan Tomasz się do Państwa nie odezwie, gdyż od dawna nie dba o opinię na temat swój i swojej firmy. Wymienionego nie stać na uczciwość i honor, nadal nie oddał mi 15tys. zł., które wpłaciłam na materiały. To zwykły (usunięte przez administratora)

filozof

Mam wrażenie, że konkurencja zaczęła mocno inspirować do takich złośliwych wpisów widząc, że firma radzi sobie dobrze.

@filozof

Nie jestem konkurencją tylko nie zadowolonym klientem i mam nadzieję że odezwą się inne osoby aby potwierdzić moje i pozostałych osób opinie o firmie Tom- Drew Tomasz Kuncio z Koronowa o której filozof uważa że radzi sobie dobrze na krzywdzie (usunięte przez administratora)klientów

Asia
@Sławek

Myśle, że nas niezadowolonych klientów jest znacznie więcej. JA PODPISUJĘ SIĘ OBIEMA RĘKAMI -POD NEGATYWNA OPINIĄ NA TEMAT FIRMY TOM DREW I JEJ KŁAMLIWEGO WŁAŚCICIELA.

Maassti
@filozof

Czyżby ktoś z rodziny? Niemożliwe przecież on już połowę z nich uśmiercił wymyślając coraz lepsze wymowki

A.S.

(usunięte przez administratora) Pan Tomasz KUNCIO z KORONOWA otrzymał z dużym wyprzedzeniem całą kwotę na zakup materiałów do kuchni, którą miał dla mnie wykonać. Meble kuchenne miały być gotowe i zamontowane w maju 2021r. DRODZY PAŃSTWO DZISIAJ JEST 01.09.2021r., a KUCHNI NADAL BRAK. Pan Tomasz nie odbiera telefonów, PRZEPADŁ !!!! MOJE 20 TYS. TEŻ!!!!!!!!! JESTEM ZMUSZONA WYSTĄPIĆ NA DROGĘ SĄDOWĄ!!!!!

@A.S.

Witam .Szkoda że wcześniej Pani nie zapoznała się z negatywnymi wpisami niezadowolonych klientów.Z tego co Pani opisuje to Pan Kuncio z Koronowa robi duże postępy w oszukiwaniu potencjalnych osób chcących mieć wymarzone meble.Proszę nie odpuszczać .Trzeba wyeliminować nieuczciwego pseudo stolarza z rynku aby już nikt inny nie był poszkodowany.Życzę dużo samozaparcia i powodzenia w tej trudnej walce.Trzeba walczyć o swoje.Powodzenia

Asia

Ten człowiek ma więcej długów i problemów, niż jego żona włosów na głowie. Zachowuje się jak psychicznie chory człowiek, wiecznie kłamie i (usunięte przez administratora) NA MEBLE CZEKA SIĘ MIESIĄCAMI, PO LICZNYCH BATALIACH ZJAWIA SIĘ SAM ON I MONTUJE 2 SZAFKI, MIMO IŻ ZOBOWIĄZAŁ SIĘ ZAMONTOWAĆ CAŁĄ KUCHNIĘ .TEN CZŁOWIEK TO POMYŁKA.

MarcinKWO

Witam Również nie polecam Pana Tomasza... Co z tego, że cena atrakcyjna, gdybym miał drugi raz wybierać wolałbym dopłacić różnice u konkurencji. Praktycznie od początku problemy, kuchnia miała być gotowa w 2-3 tygodnie, a wyszło kilka miesięcy, Pan Tomek wymyślał co chwile niestworzone historie, naiwny człowiek uznałby, że ma on poprostu niesamowitego pecha w życiu, ale ostrzegano mnie już wcześniej o tym :) Człowiek ten dostawał wyraźnie infomacje, że gdyby coś mu wypadło miał dać znać wczesniej abym specjalnie nie jechał na budowe, mimo to potrafił pisać SMS w ostatniej chwili ze jednak go nie bedzie. Oczywiscie nieodbieranie telefonu to norma, tylko SMS. Wypadek żony, co chwila jakieś choroby, a to upierdliwi klienci, i tak w kółko, kuchnia do dziś nie jest w 100% wykonana, brakującą część dowiózł po długiej batalii i kilku miesiącach jego pacownik (oczywiscie p. Tomasz chory). Prowadnice w szufladach po 2 miesiącach uszkodzone. Także jeśli ktoś jest zdecydowany na tego wykonawcę to płatność całości tylko i wyłącznie po całkowitej realizacji zlecenia :)

Kinga
@MarcinKWO

Ten człowiek nie ma pracowników. Prowadzi działalność jednoosobową, on tylko podszywa się pod właściciela dużej firmy, a tak naprawdę meble składa w domku letniskowym teściów w Pieczyskach - TAKI Z NIEGO BIZNESMEN.

Kinga

Odradzam, przestrzegam. Pan Tomasz po zaliczki na materiał zjawia się bardzo szybko. Montaż mebli przekłada w nieskończoność. Ciągłe wymówki, choroby, tragedie życiowe.....jednym słowem kanciarz

M...

O. S. T. R. Z. E. G. A. M. Ten człowiek to po prostu (usunięte przez administratora) Podszywa się iż jest właścicielem pewnej renomowanej firmy spod Koronowa a tak naprawdę to gołodupiec. Po tym jak straciliśmy 20 tysięcy złotych które ten człowiek wziął na zaliczki i zniknął weszliśmy w kontakt z prawdziwymi właścicielami firmy której on miał być właścicielem. Prawdziwi właściciele byli lekko zdziwieni że mają jeszcze jednego wspólnika. Teraz pozostała nam droga sądową która pewnie potrwa latami ale nie odpuścimy.

Agnieszka01

Również potwierdzam negatywne opinie na temat firmy Pana Tomasza. Po pieniądze zjawia się migiem a na montaż mebli kuchennych przyjezdza o godzinie 20:00 na 30 minut lub godzinę co przekłada się na montaż kuchni miesiącami. Co chwila wymówki i wymyślanie różnych chorob że człowiek już od słuchania tych bzdur by umarł. Do dzisiaj się nie zjawił na wymianę zawiasu ( tylko czekam 2 lata). Nie odbieranie telefonów to standard, tylko pisanie SMS jak w podstawówce. Nie polecam i odradzam współpracę z tą firmą

@Agnieszka01

Witam Potwierdzam to co Pani napisała u mnie było to samo po pieniądze Pan Kuncio zjawiała się bardzo szybko z wymówkami że trzeba je zaksięgować zapłacić podatek i tym podobnym a montaż trwał miesiącami.Różne historie rodzinne to standard.. Przestrzegam nowych klientów przed zawieraniem umów z firmą Tom Drew z Koronowa a tych co współpracują z tą firmą o zapłacenie za wykonana usługę dopiero jak będzie dosłownie zamontowany ostatni element zamówienia bo inaczej będziecie czekać latami na skończenie mebli.

Niezadowolona klienta
@Agnieszka01

Równiez potwierdzam!ten czlowiek to jakis glupi dowcip chyba! Nie odbiera telefonów, 273739razy przesuwal nam termin dostarczenie mebli, ponad póltora miesiaca oczekiwania, a na koniec mowi, ze jednak sie nie zjawi i nie wykona dla nas uslugi! No ludzie, to jakis zart! Jestesmy stratni tyle czasu, a kto za to nam odda! Nigdy wiecej! Jakbu ktos chcial osadzac, ze jestem konkurencja, to zapraszam, do wgladu umowa i esemesy od tego partacza!

@Niezadowolona klienta

Witam.Mam nadzieje że będzie więcej takich wpisów o tej pseudo firmie Tom-Drew Kuncio Tomasz z Koronowa aby ostrzec potencjalnych klientów i doprowadzić aby właściciel nie miał więcej żadnych kontraktów .

Marcel

@filozof to firma ma aż tak duża konkurencje ?

Sławek

Ostrzegam przed firmą Tom -Drew Tomasz Kuncio z Koronowa.Podzielam opinię Pana Michała że właściciel firmy to krętacz nie dotrzymuje terminów meble są wykonane z najtanszych materiałów a montaż to wielka porażka. Po otrzymaniu zapłaty Pan Kuncio nie odbiera telefonu w celu usunięcia wadliwie zmontowanych mebli.Proszę się grubo zastanowić przed podpisywaniem umowy na wykonanie mebli przez firmę Tom-Drew z Koronowa.

Anka
@Sławek

Jak widać nie jesteśmy jedyni, pierwszy raz spotkaliśmy się z tak niesłownym człowiekiem.Tak kłamać i zwodzić klienta, w głowie sie nie mieści. Terminy ,to w ogóle brak słów. Pan Kuncio przeciąga wszystko w czasie ,że 4 miesiące po terminie to jeszcze mało. A jeśli mogę wiedzieć ile po terminie zostały meble u Pana skończone ?

@Anka

Witam Termin zakończenia prac przesunął się około dwóch miesięcy a reklamacja na wadliwie zamontowane meble trwała około roku po niezliczonych telefonach e-mailach których Pan Kuncio nie odbierał. .Nigdy więcej takiej firmy po zapłacie za wykonaną usługę zero kontaktu i oczywiście okłamywanie klienta że żle zrobione meble zostaną w ramach reklamacji usunięte.Jeszcze raz przestrzegam przed firmą Tom-Drew Tomasz Kuncio z Koronowa która jest niesłowna zwodzi klienta a jakość wykonania usługi beznadziejna.

Anatol

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie zostawił żadnej informacji o pracy w firmie?

Michal

Ku przestrodze dla innych ten gość to straszny krętacz i (usunięte przez administratora) nie odbiera telefonów kuchni nie zrobił w terminie i na wszystko ma wymówki z klienta robi wariata bierze zaliczkę która mu pokrywa koszty z zyskiem Radzę narzucać dotkliwe kary wyrazie nie dotrzymania terminu !

...
@Michal

A z efektu końcowego był Pan zadowolony?

Grasia

Z mebli jestem zadowolona natomiast usunięcie usterki przechodzi wszelkie wyobrażenia niekompetencji.Na wymianę wadliwego zawiasu przy szufladzie czekam pięć miesięcy, nie odbiera ode mnie telefonu nie odpowiada na sms , po prostu bardzo nie słowny człowiek

Zostaw merytoryczną opinię o Tom-Drew Tomasz Kuncio - Koronowo

• Jak się pracuje w Tom-Drew Tomasz Kuncio?

Zobacz opinie na temat firmy Tom-Drew Tomasz Kuncio tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tom-Drew Tomasz Kuncio?

Tom-Drew Tomasz Kuncio
  • Pl. Plac Zwycięstwa 19 lok. 5